"אמא, מה זה הדיסקונקי המגניב הזה?!?", שאלה אותי ביתי בת השבע. "על איזה דיסקונקי את מדברת?", תמהתי וזו מיהרה להגיש לי אותו, ורוד, קטן ועם אוזני ארנב. לקח לי שנייה להבין ששכחתי להוציא מהטעינה את הוויברטור החדש. כן, הוא עד כדי כך קטן, דיסקרטי (עאלק) ועד כדי כך מתעתע במוח האדם והילדה.

אז נתחיל ישר בפרקטיקה: ויברטור המיני Deux מבית חברת להוונד האמריקאית אינו דורש כבל הטענה. פשוט מחברים אותו למחשב, או אם תרצו לכל ראש מטען ללא כבל, והוא נטען די מהר. צבעו ורוד פסטל והוא יפהפה במיוחד, עשוי מסיליקון רפואי איכותי בשילוב בסיס עם גימור כרום והוא עמיד למים. 

ויברטור מיני  (צילום: יח"צ)
רק אל תשכחו להוציא אותו מהמחשב | צילום: יח"צ

ברמת כישוריו, המיני החדש הזה מאפשר גירוי כפול של הדגדגן ויש בו לא פחות מ-15 תצורות ויברציה עמוקות ושונות עם שש דרגות עוצמה. בפועל, כך אומרים לנו, בזכות הראש הכפול – הוא יכול לייצר ריגושים לדגדגן, לפטמות, לבד וביחד. בשל גודלו, משקלו (87 גרם) ואופן ההטענה שלו, מדובר באביזר שהוא תוספת לכל נסיעה (עדיפות לזוגית ולא משפחתית בקמפינג). וחוץ מזה הוא מגיע עם פאוץ' קטן, שזה תמיד כיף.

במבחן הגמירה: ברמת עינוג הסולו הוא לחלוטין עשה את העבודה בזכות דרגות העוצמה והרטט. העובדה שאפשר להיכנס אותו לאמבטיה היא כמובן בונוס מאוד רציני. ניסיתי להשתעשע ולהתנסות בכל אפשרויות הרטט אבל חלקן היו לי מעט מוגזמות והעדפתי בעיקר לשחק עם המהירות ופחות עם המקצבים שהרגישו לי כאילו אני מנגנת מוצרט על הדגדגן. גם ברמה הזוגית הוא לחלוטין יופי של פרטנר שלישי, בעיקר כי הוא לא גונב את ההצגה, לא תופס הרבה מקום ומשתלב יפה באקט הזוגי בשלל תנוחות בזמן חדירה, מבלי להוות איום.

היה רק אבל אחד: לא הצלחתי להפסיק אותו גם אחרי שהחגיגה נגמרה. רק בפירוקו הוא פסק. אולי זה משום שכילה את כוחותיי, או שאופן ההפעלה והכיבוי לא מספיק ברורים - בכל מקרה, כשאת רוצה די, את רוצה די. בכל מקרה, בקרוב אני כנראה ארצה עוד. 

529 שקל, להשיג באתר FIZZZ.CO.IL