"איך לעזאזל משתמשים בזה בלי ללכלך את המצעים?" זה הדבר הראשון שעבר בראשי כשקיבלתי לידי את "שמן אמור", שמן עיסוי לחוויה חושנית. נכון, זו לא השאלה הכי מחרמנת שאפשר לשאול את עצמך רגע לפני סקס, אבל מה לעשות, החיים הם פחות פנטזיה מינית לוהטת ויותר תרסיס להסרת כתמים של סנו. לא אשקר, דמיינתי את הרגע הזה עשרות פעמים בראשי - הגופים הערומים שלו ושלי מרוחים בשמן שמתערבב ומתמזג עם המיצים שיוצאים מאתנו, שנינו חמים ונוגעים ומוכנים לפעולה והכל זורם ומחרמן ומחליק ומגורה. והאורגזמה? וואו אחד ארוך. אבל בואו, בפועל מדובר בשני אנשים שמכירים רק שני סוגי שמן - זית וקנולה. במקרים ממש נדירים (עם טאץ' אסייתי) גם שמן שומשום.

השמן שקיבלנו הוא ממש לא שמן שומשום אלא שמן על בסיס קנאביס שמכיל גם שמן קוקוס ועוד מגוון חומרים נעימים וריחניים, והוא מגיע באריזה כהה שכאילו לוחשת - "תשתמשו בי כשאף אחד לא מסתכל". וכך עשינו. התחלנו מלהתפשט ולמרוח את הידיים שלנו בשמן, משם עברנו איש לאיבר המין של משנהו ונגענו, מיששנו, החלקנו וליטפנו. זה היה נעים, חושני ועם תחושה חדשה ולא מוכרת בידיים. לא הייתי אומרת שזה עורר אותי בצורה יוצאת דופן, אבל בהחלט חימם את האזור ועשה ריח נעים באוויר. ריח, אגב, הוא אחד הדברים החשובים בעיני בחיים בכלל ובאופן ספציפי בסקס. לפעמים אני כל כך מודעת לריחות הגוף שלנו שזה עלול להרוס את הריכוז שלי באקט המיני. אבל באותו הרגע, כשהשמן ניתז עלינו, חדר השינה התמלא בניחוח נעים ומרענן שהפך את הסקס לעוד יותר מהנה.

כך העברנו כמה דקות ארוכות בנגיעות. השמן התמזג עם הגוף וההפרשות בצורה מאוד טבעית. חשוב שתדעו, זו לא התחושה השמנונית שאתן עלולות לדמיין, כמו אצבע שנוגעת בשמן קנולה. השמן הזה הופך את העור לטיפה יותר מחליק, הרבה יותר רך ועל הדרך גם טיפה יותר חם. כדי להמשיך ולגעת זה בזו בלי להתייבש ולהכאיב היינו צריכים לתחזק את השפרצת השמן על הידיים, אבל זה היה טבעי ולא שיבש את הפלואו של הסקס. ברגע מסויים בן הזוג שלי גם נתן שפריץ אחד ישיר של שמן על איבר המין שלי. זה לא היה ממש נעים. השפריץ דק ויחסית חזק, והפות שלי לא נהנה ממנו. אבל אז, לשמחתי, קיבלתי כמה ליטופים שהעבירו את התחושה הלא נעימה במהירות.

אחר כך עברנו לחדירה, שהייתה רטובה, נעימה ולחה. בשלב הזה כבר לא הרגשנו את הצורך בשמן אבל מדי פעם לקחנו ממנו קצת כדי לענג זה את זו בצורה ידנית. על האריזה כתוב שניתן להשתמש בו גם במין אוראלי, ואכן ניסינו קצת ללקק אותו מהגופים שלנו. זה היה חסר טעם אבל עם ארומה נקייה וסקסית. כשהסקס נגמר שכבנו מרוצים ושמנוניים על המגבות שהנחנו על המיטה (כדי שהמצעים לא יתלכלכו).

View this post on Instagram

A post shared by שמן אמור - שמן קנאביס לאהבה (@shemenamorisrael) on

ביום אחר, כשהייתי לבד, הוצאתי את השמן ושימנתי את הידיים כדי לנסות לאונן איתו. גם הפעם, השפריץ החזק התיז כמה טיפות של שמן לכל עבר ומצאתי את עצמי מנקה את זה מהפנים שלי. אם אפשר היה להחליש את עוצמת השפריץ זה היה יכול להיות מצויין. חווית האוננות הייתה אחרת לגמרי מהסקס. ואולי זה לקח שאפשר ללמוד על כל צעצוע מין, שמן או משחק לוהט שקונים לזוגיות - נסו אותו קודם כל על עצמכן, צברו עליו ידע ורק אחר כך הביאו אותו לסקס. האוננות עם הידיים והפות המשומנים הייתה נעימה, חמה, חלקלקה ורטובה. בלי הסחת הדעת של בן הזוג, הרגשתי שההשפעה של השמן יותר חזקה ונעימה, והייתי מסוגלת להתרכז באוננות במהירות. הבנתי שזהו כוחו של השמן, הוא מסיט בקלות את המחשבות האחרות, אלה שלפעמים קשה להתנתק מהן, ומפקס את המוח באוננות נעימה וחמה. זה היה מחרמן לא רק כשמרחתי את השמן על איבר המין אלא גם על הפטמות. נדמה לי ששמן כזה יכול להיות מאוד אפקטיבי לנשים שנתקלות בבעיות של יובש, בין אם באוננות ובין אם בסקס.

לסיכום, אני לא בטוחה ששמן אמור יעורר אתכן יותר מהרגיל, אבל הוא ללא ספק ישמן את האזור וישים את הראש בסטייט אוב מיינד ריחני של אורגזמה.

נ.ב - אם למישהי יש טיפ על איך עושות סקס עם שמן בלי ללכלך את כל המצעים, מוזמנות להעלות פה בתגובות.

מחיר: 199 שקלים, להשיג בלעדית ברשת סקס סטייל