כמי שבסך הכל די מבסוטה מצורתו של איבר המין הזכרי, אני מעודדת אקססוריז שנראים כמוהו, וקצת מוזר לי להיכנס למיטה עם אביזר שמזכיר יותר את אחד מחברי הטלטאביז. אבל יצרני הוויברטורים ברחבי הגלובוס חושבים ככל הנראה אחרת, שכן הם ממשיכים לנפק יצורים פסטליים מתוקים וחלקלקים שיותר מתחשק להושיב אותם על הספה בסלון ולפתוח להם הופ! קטנטנים.

ובכן, Gvibe 2 הוא טלטאבי נאה בסך הכל. הוא עשוי סיליקון, יש לו ידית ארגונומית עם חור מוכסף באמצע וגופו הטורקיזי (במקרה שלי) מתפצל לשניים, בכל אחד משני הקצוות מנוע רטט, ומנוע נוסף נמצא בחיבור ביניהם, ובכך מספק הטלטאבי אינספור שימושים והפעלות. למעשה הוא מספק כל כך הרבה שימושים והפעלות, עד שנאלצתי לקחת למיטה גם את חוברת האיורים המצורפת כדי לעקוב אחר ההנחיות. לא פשוטה היא מלאכת האוננות.

אז מה אפשר לעשות בו? אפשר לגרות באמצעות קצותיו, באחד מששת מקצבי הרטט השונים שהוא יודע לרטוט, את הדגדגן והנרתיק (לא רע בכלל, נרשמה אורגזמה נאה). אפשר לדחוף אותו פנימה כדי שייפתח שם ויגרה את נקודת הג'י וגם את נקודת הפי, משהו שלא הצלחתי לעשות בשום אופן, הרי ברגע שמחדירים את הוויברטור פנימה כבר אי אפשר להצמיד את שני חלקיו זה לזה והם מיד נפתחים, והמאבק העיקש להחזיקם יחד מאוד מדכא את הליבידו).

ויברטור Gvibe 2
לפחות הוא גמיש

אפשר גם לגרות באמצעותו את שתי הפטמות במקביל (תיאורטית אבל לא במקרה של חזה גדול); אפשר גם לצרף אותו כחבר שלישי ולאפשר לו לרטוט סביב איבר המין של בן הזוג או האשכים במהלך התחככות באיברים כמו חזה או ירכיים (דווחה הנאה מצד הפרטנר) או במהלך האקט עצמו (מסורבל מדי לטעמי) ואפשר אפילו לעסות באמצעותו את הרקות ולהרפות מתחים, אם כי זו פחות הסיבה שלשמה התכנסנו.

בסופו של עניין נותרתי עם תחושת תסכול קלה ולא מעט תהיות – איך גורמים לו להישאר סגור כדי לדחוף אותו פנימה לעזאזל? כמה מנועים צריכה בחורה אחת? ולמה אי אפשר להשתמש בכבל יו.אס.בי המצורף להטענתו לשום מכשיר אחר? לא חבל?

לא יודעים לאן להכניס ויברטורים? כנסו לכאן

לנועזים, כאן אפשר לראות הדגמות שונות, עדיף לא במקום העבודה

את Gvibe ניתן להשיג ב-886 שקלים ברשת Sisters