דברים שמבאס לחכות להם בסדר עולה: תחבורה ציבורית, שיתקרר הקפה, שתתחיל עונה חדשה של סדרה אהובה, שהמחשב יסיים את העדכון, שצעצוע מין חדש יסיים את הטעינה הראשונית שלו. הרי הדבר הראשון שרוצים לעשות עם צעצוע מין הוא להשתמש בו בשנייה הראשונה כשמגיעים הביתה, אבל יש את העניין הפעוט הזה שצריך לטעון אותו קודם כמה שעות טובות. אני שוכחת את זה בכל פעם מחדש, וכל פעם צריכה להתקרר שכל הדרך אני כבר מתכננת איך אבעול את עצמי בעזרתו. החיים קשים, אתם יודעים.

אם כבר נפתחתי, הנה עוד משהו שאני הולכת לשתף אתכם בו: אני מעדיפה את צעצועי המין שלי פיניים – כאלו שיכולים לשמש לי תחליף ל - ובכן - פין, ושיגרמו לי לגמור נרתיקית ולא אחרי בזזזז בלתי נגמר על הדגדגן שגורם לו לאבד תחושה בסופו של דבר. מה שאומר שצעצוע המין החדש שניסיתי, Eva (אווה), כבר התחיל אצלי בעמדת נחיתות.

קראו גם: ויברטור הארנב שגמר את הנסיינית

את אווה יזמו והגו שתי צעירות בנות עשרים פלוס: אלכסנדרה פיין - בוגרת אוניברסיטת קולומביה, ג'נט ליברמן בוגרת MIT. השתיים גילו שיש פער בין העונג שנשים חוות בסקס לעומת הגברים (דאא). נשים מדווחות יותר על כך שהסקס האחרון שלהן היה "לא משהו" ושהן בכלל לא גמרו. כדי לתקן את המצב, הן יצרו את אווה הקטנה, שהעיצוב ושמה מתכתבים עם דמותה של אווה מהסרט "וולי" -רובוטית חזקה וקשוחה שמצאה אהבה עם גרוטאה עם עיניים גדולות. אז אווה שלנו לא תעזור לכן למצוא אהבה, אבל אולי תצליח לעזור לכן עם האורגזמות.

אין תמונה

הרעיון מאחוריה (מעכשיו אקרא לה בלשון נקבה, ברשותכם) הוא שאתן לא צריכות להשתמש בידיים כדי לגמור – חלום של כולנו. כדי להשתמש בה, צריך להלביש את הכנפיים הצדדיות שלה על שפתי הפות החיצוניות, להדליק אותה בלחיצה, לשייט בין 3 עוצמות רטט ולתת לה לעבוד עד הגמירה. אפשר להשתמש בה לבד ואפשר ביחד עם בן הזוג, אם הוא זורם על רטט באזור הפין שלו. בדקות הראשונות של השימוש בה, כל זה אגב נראה בלתי אפשרי. לוקח קצת זמן להבין איך בדיוק "לתלות" אותה על הכוס מבלי שתיפול, אבל כשקולטים את השיטה זה אשכרה עובד.

אין תמונה

מה שפחות עבד לי זה עניין האורגזמה. בכל השימושים שלי איתה, אשכרה חלפה בראשי המחשבה "איזה שעמום", בעודי מחפשת את הלחצן שמגביר את הרטט, ומגלה לזוועתי שאני על הרטט הכי חזק. כל הקטע הזה של "בלי ידיים" ממש לא עבד לי וכדי לגמור הייתי צריכה לעזור לעצמי, כש-Eva מתווכת בין האצבעות לבין הדגדגן שלי. משהו נורא נוסף שקרה לי איתה, זה שכשרציתי להשתמש בה שוב, גיליתי שהסלולה שלה נגמרה, מה שמחזיר אותי לרשימת הדברים המבאסים לחכות להם מתחילת הביקורת. צחוק הגורל.

רגע, אבל יש לי גם דברים חיוביים להגיד על Eva. בשביל צעצוע רוטט היא יחסית שקטה, שזה פלוס ענק, ואני גם לא יכולה להכחיש שלא גמרתי. בסופו של דבר. לא בטוח שהדבר הקטן והחמוד הזה שווה את המחיר, אבל לחובבות הגמירה הדגדגנית (בואו נודה, מדובר על רוב הנשים) או למתחילות בתחום הרוטטים או לכאלה שמספיק להן רטט בינוני, אווה יכולה להיות תוספת חמודה לארסנל, במיוחד לאור העובדה שאפשר לשלב אותה בסקס.

889 שקל, להשיג ב"סיסטרס".