ארץ נהדרת (תמונת AVI: mako)
אולי תסתום את הפה שלך באמת? | תמונת AVI: mako
"אולי תסתום את הפה שלך כבר?"

"בשבוע האחרון נוכחתי לגלות שגם גברים חופרים. לפחות זה שיצא לי להכיר דרך האינטרנט. הוא ישב ולא הפסיק לפטפט ולברבר על חייו, פועלו ומה לא. אני ידועה כאוזן קשבת לא רעה בכלל, אבל בדייט ראשון הייתי שמחה שיתעניינו קצת בי. כשהצלחתי להשחיל מילה, ציטטתי את המערכון מ'ארץ נהדרת' ואמרתי לו 'אולי תסתום את הפה שלך כבר'. הוא חייך בצורה מוזרה ובאמת סתם את הפה. המשכנו את הדייט עשר דקות נוספות ופרשנו. מזל שיש את אסי כהן".
(דנה, 24, חיפה)

"מצטערת, הפטרייה שלי חזרה"

"יצאתי עם בחור לבליינד דייט, ולא הייתה כימיה בשום צורה, דרך ואופן. אני ידועה כשועלת פגישות עיוורות וכבר למדתי לתת את הכבוד המינימלי שכרוך בחצי שעה של התנהגות מנומסת, אבל באותו ערב, לא יודעת למה, לא התחשק לי לבזבז לשנינו את הזמן. התחלתי להתפתל על הכיסא, מלמלתי משהו על זה שאני סובלת מכאבים וחייבת לקחת את הכדורים נגד פטרת ציפורניים, שמשפיעים לי על הכבד. כמעט נחנקתי מצחוק, אבל למזלי הספקתי להימלט לפני".
(נורית, 29, תל אביב)

"בוא'נה, אתה משעמם!"

"כשהייתי בת 23 בערך יצאתי עם בחור שהיה דומה באופן מפליא לשחקן אמריקאי שמאוד אהבתי. לצערי הרב, מלבד העובדה שהוא הזכיר לי משום מה את השחקן ההוא, לא היה לנו יותר מדי על מה לדבר, אם בכלל. העברנו משהו כמו חודש של סקס פרוע ושיחות משעממות למדי. באחת הפעמים שיצאנו, בדרך הביתה פשוט אמרתי לו – 'אני מצטערת, אבל אתה משעמם אותי'. זה לא היה נעים לראות שהוא נעלב עד עמקי נשמתו, אבל זה עשה את העבודה".
(שלי, 35, קריית אונו)

"אני רק הולכת לפדר את האף"

"זה היה דייט שלישי, מפהק ומשעמם עוד יותר מקודמיו. אחרי ששודלתי לתת הזדמנויות לבחור, במפגש הזה כבר הבנתי שאין עבר, אין הווה ובטח שאין עתיד, ועשיתי את הטריק הכי ידוע בספר: אמרתי לו שאני צריכה לשירותים ולא חזרתי. זה נשמע קלישאה, אבל בינינו – אני לא מכירה הרבה שעשו את זה. אחר כך הוא השאיר לי הודעת נאצה בפלאפון. אני מניחה שזה הגיע לי, אבל לא כמו לסחוב את הדייט המרדים הזה עד הסוף".
(רינת, 26, חולון)

זוג 2 - ארבע עונות (צילום: John Sommer, Istock)
מקווה שסיימת, כי הקשר הזה בהחלט מיצה את עצמו | צילום: John Sommer, Istock

"זה פשוט האקס שלי, אתה מבין"

"אני בדרך כלל אומרת את האמת וגם רוצה שיגידו לי את האמת. אני מעדיפה לדעת שזה לא זה מאשר שימרחו אותי עם סיפורים על אקסיות ורגשות ובלה בלה בלה. אבל הייתה פעם אחת שפשוט לא יכולתי: נדלקתי על בחור מחוג מכריי, הוא היה הכי חמוד וחכם ומגניב וממש רציתי אותו. לילה אחד גיליתי שגם הוא בעניין, הייתי הכי מאושרת, והתחברנו. הקטע הוא שהוא נישק כל כך גרוע וממש לא ידע לגעת, ברמות דוחות, שאחרי יומיים פשוט לא רציתי לראות אותו יותר. ירד לי ממנו, אבל לגמרי. לא הייתי מסוגלת להגיד לו את האמת אז המצאתי משהו על אקס ורגשות ובלה בלה בלה. עשיתי לו בדיוק את מה שאני הכי שונאת שעושים לי".
(חגית, 28, תל אביב)

"אני בתולה. נתחתן?"

"אחרי קשר של שבועיים שנמתח כמו נצח והוביל לשום מקום, התוודיתי בפני הבחור על כך שאני עדיין בתולה ומתכוונת להישאר כך עד שאאזוק את בחיר ליבי בטבעת נישואים מסיבית. הבחור, שידע שאני דתייה לשעבר, בלע את הסיפור כמו דג רקק קטן והתנפנף לו חזרה לאוקיינוס העמוק של הרווקים התל אביבים ההורמונליים. האמת שאחרי אינספור התחמקויות, התירוץ הזה תופס תמיד הכי טוב. משום מה יש נטייה להאמין יותר לדתל"שיות עאלק בתולות".
(רוית, 32, גבעתיים)

אישה סובלת ממיגרנה (צילום: jupiter images)
מצטערת, אין לי מושג איך זה קרה, הטחול עלה לי לרקות פתאום | צילום: jupiter images
"הממ... לא, פשוט לא"

"אם גבר היה עושה לי את זה הייתי הורגת אותו, אבל איכשהו יצא שעשיתי את זה בעצמי. חברה מהעבודה רצתה להכיר לי ידיד שלה. דיברנו בטלפון, הייתה שיחה סמי נחמדה וקבענו להיפגש. הוא בא לאסוף אותי, וכשנכנסתי למכונית קלטתי שאין מצב. נגיד את זה ככה: הוא ממש ממש לא היה הטיפוס שלי. אז אמרתי לו, בפנים, 'תשמע, לא נראה לי שזה יעבוד'. פשוט הלכתי על הכנות הכי מכוערת שיש. יצאתי מהאוטו, ורק אז הבנתי שיצאתי ממש מניאקית".
(רוית, 30, יבנה)

"תודה על 4 שנים. יאללה ביי"

"כשהייתי בת 21, כבר הייתי מאוד קרובה להתמסדות. למרות הפרסונה הבליינית שלי, הייתי תפוסה חזק עם בחור מגיל 17. פתאום אחרי הצבא הבנתי שאני צריכה משהו אחר, חדש, שזוף יותר. בערב אחד, אחרי 4 שנים ביחד, הלכנו לסרט. הוא חיבק אותי ואמר לי שהוא אוהב אותי, ומשהו שם, לא ברור מה, פשוט גרם לי להוציא הכל. התפרצתי עליו משומקום ואמרתי 'תשמע, זה לא זה... זה לא יילך'. אני יכולה להצדיק את עצמי בזה שהייתי ילדה, אבל אני חוששת שזאת לא האמת".
(גלית, 29, נס ציונה)

* הבנות התוודו בפורום היכרויות ובפורום שיחת נשים של תפוז

>> בפעם הקודמת: הדבר הכי מעליב שגבר אמר לי