בחור ובחורה על ספסל ציבורי (צילום: istockphoto)
לא מצא אף אחת אחרת שתסכים | צילום: istockphoto
"ישבנו על ספסל ציבורי ושתינו קולה"

"קבענו להיפגש ביום שישי בערב. אני גרתי אז בחולון והוא בהרצליה. הוא בא לאסוף אותי מבית הוריי והצפנו לכיוון תל אביב, אבל לא מצאנו שום מקום ראוי או חניה. אז המשכנו להרצליה. כל מקום שרצינו להיכנס אליו היה צפוף, עמוס ונטול חניה. אחרי שעה וחצי של סיבובים החלטנו לחנות במקום הראשון שנמצא. כך מצאנו את עצמנו יושבים על ספסל, מול מכונת שתייה, כשהוא מזמין לי קולה. הקשר נמשך, ולימים נפרדנו וחזרנו. הוא סיפר לי שבשנה שהיינו בנפרד הוא ניסה למצוא מישהי שתזרום איתו לדייט של קולה על ספסל, ללא הצלחה. היום אנחנו נשואים פלוס אחת".

"מצאנו את עצמנו בקומונה של פליטים"

"התחלנו את הדייט בצעידה לבר הקרוב לביתי. פתאום ניגש אלינו בחור אפרו-אמריקאי והציע לעשות לנו רסטות. לדייט שלי הייתה ערימת שיער מרשימה והחלטנו להיות ספונטניים. מפה לשם, הגענו לבית הזוי בפרדס כץ שגרה בו קומונה של פליטים, ובילינו שם כמה שעות טובות. בסוף יצאנו עם רסטות חדשות. זה היה דייט ששילב סכנה, התרגשות ובריאה מחדש. של הרסטות. לא של הזוגיות".

"משחקי וידאו שברו את הקרח מהר מאוד"

"אחרי חודשים ארוכים של דייטים, נשבר לי כבר לשבת על קפה או דרינק. הבחור הבא שהגיע לאסוף אותי נראה באנרגיות חיוביות וזורמות, אז הצעתי לו שאולי נלך למשחקי וידאו באבן גבירול. הוא כאמור זרם לגמרי. וזה היה ללא ספק הדייט שבו הקרח נשבר מהר מאוד. הוא גם נתן לי לנצח בכמה משחקים, וזה בהחלט העיד על אישיותו".

"העברנו את הערב בחניון ריק"

"מאז שיעורי הנהיגה שלקחתי בגיל 17, לא נהגתי על הילוכים. חמש שנים לאחר מכן הכרתי מישהו בבליינד דייט. הוא הגיע לאסוף אותי בתוך פיאט ישנה, קופסה קטנה. על הילוכים – אלא מה. בדרך לבית קפה פיתחנו שיחה על הילוכים וביקשתי שיזכיר לי איך עושים את זה. בסוף, יצא שאת כל הערב העברנו בחניון מחוץ לקניון, כשאני הורסת לו קצת את ההילוכים. היה מהמם, אבל אין על אוטומט".

"הוא שאל אותי אם אני ספונטנית ולקח אותי לחתונה"

"ישבתי בבית קפה ביום חמישי בערב ושירת אותי מלצר חמוד לאללה. אחרי שנתתי לו את הטלפון  ויצאתי משם, קיבלתי ממנו טלפון והוא אמר לי: 'אם את ספונטנית אז את באה איתי עוד 12 שעות לחתונת צהריים בים'. למחרת נסעתי איתו לחתונה והיו שם בראוניז עם חשיש. כעבור שעתיים, ישבנו וצפינו באב הכלה בן ה-75 משתחווה לשמש. היה בעיקר מצחיק ובלתי נשכח, אבל לא החזיק הרבה זמן מעמד".

מגדת עתידות עם כדור בדולח (צילום: istockphoto)
בדייט הראשון, בדקנו אם נועדנו להיות ביחד | צילום: istockphoto

"הלכנו לבדוק אם נועדנו להיות ביחד"

"אחרי שבועות של שיחות טלפון מבלי להתראות, קבענו סוף סוף להיפגש. הרגשנו שאנחנו מכירים אחד את השני מעולה, עכשיו רק חסר להשלים את התמונה עם פרצוף.  מכיוון שהייתה כבר תחושה של חברות, הסכמתי לזרום עם כל הצעה שלו. בסוף הוא לקח אותי לקוראת בקלפים, כדי שנראה אם באמת נועדנו להיות ביחד. לשמחתו היא אמרה בדיוק את זה. זה החזיק מעמד שנה וחצי. יכול להיות שהיא פספסה את הקלף האחרון".

>> וידויה של קוגרית: "אין כמו בחור צעיר במיטה"
צפו בדייט החשוך של סיגל: "בקרוב אהבה" - יום שבת, 22:45