בחור לוחש באוזן בחורה צוחקת יושבים לשולחן עם נרות (צילום: jupiter images)
"הוא כל כך הצחיק אותי שזה פשוט ברח". אוי לנפיחה | צילום: jupiter images
"הוא כל כך הצחיק אותי ששחררתי"

"זוכרים את הפרק שבו קארי בראדשו שחררה נפיחה ליד מר ביג? זה היה הקטע הכי מצחיק בעיניי בכל הסדרה (מלבד השלשול של שרלוט בסרט הראשון), אבל כשזה קרה לי זה לא הצחיק אותי בכלל, וממש רציתי לקבור את עצמי. זה היה בדייט החמישי אם אני זוכרת נכון – הוא כל כך הצחיק אותי שזה פשוט יצא. וזה יצא קולני וממש לא הריח כמו ורדים".
(ימית, 29, קריית אונו)

 "המצלמה תיעדה את כל השיחה"

"הוזמנתי לבריתה של קולגה מהעבודה – שזה, תודו, האירוע הכי מיותר בספר האירועים. בכל מקרה, כל החבר'ה מהעבודה הלכו, אז הצטרפתי. זה היה באולם מעאפן, עם אוכל מעאפן, האמא הטרייה נראתה כאילו היא רוצה להרוג את כל מי שהגיע, וממש לא נעים אבל חייבים לומר – התינוקת הייתה, אפעס, לא כל כך מתוקה. בזמן הריכולים בשולחן יצא שהבעתי את דעתי על התינוקת בפני הבחורה שישבה לידי, ולא הייתי ממש עדינה. בדיעבד גיליתי שהמצלמה קלטה את השיחה וזה הגיע לאמא שלה. למזלי, עד שהיא חזרה מחופשת הלידה כבר עזבתי את העבודה".
(נעמה, 26, פתח תקווה)

"פתאום הרגשתי משב רוח באיזור לא צפוי"

"זה קרה בחתונה של החברה הכי טובה שלי. קניתי שמלת מיני עם גב חשוף שלא היה אפשר ללבוש עם חזייה. למזלי יש לי ציצי קטן, אז זה הסתדר יופי. הכל היה מושלם, עד אחרי המנה העיקרית. הייתי שתויה, מאושרת ובעיקר מפגרת, ורקדתי כמו משוגעת. פתאום הרגשתי משב רוח נעים באזור החזה. עד שהתחושה הזאת עברה לי למוח חלפו משהו כמו 30 שניות, זמן ארוך כנצח שבו הייתי טופלס מול המצלמות. כמובן שדרשתי מהחברה שיחתכו את זה מהסרט, אבל הזיכרון נצרב טוב טוב במוחו של אב הכלה, ולא רק".
(רעות, 25, חולון)

"הוצאתי מישהי מהארון"

"כשלמדתי תקשורת במכללה למנהל, הייתה איתי בלימודים מישהי שהכרתי עוד לפני זה מהעבודה, ומשיחות עם חברות משותפות הייתי משוכנעת שהיא לסבית. בלימודים ראיתי שהיא מסתובבת עם איזה בחור וכולם אמרו שהם ביחד. באמצע שיעור משותף סיפרתי לכמה חברות שלי שאני הבנתי שהיא בכלל בקטע של בנות. כמובן שזה הגיע עד אליה, ועד אליו, מה שהוביל לעניין די רציני שם. היא אפילו ניסתה לברר מי הפיץ את השמועה שהיא לסבית, ואני השתפנתי ולא הודיתי. הדבר היחיד הטוב שיצא מהסיפור הזה הוא שאני לא מרכלת מאז. על אף אחד".
(לימור, 31, רחובות)

"השתטחתי על הרצפה מול כולם"

"הייתי בת 28 כשסיימתי תואר ראשון. בטקס הסיום, כשחילקו לנו את התעודות, נפלתי על הבמה מול כולם. עכשיו, זאת לא הייתה סתם נפילה חביבה וחיננית אלא השתטחות היסטרית. הייתי על עקבים וניסיתי לעצור את עצמי, שזה לכשעצמו היה מביך. הניסיון הפתטי הזה רק הפך את המעידה להתרסקות מוחלטת. לא היה בזה שום דבר חינני, וזה היה הרגע הכי משפיל של חיי".
(אסנת, 34, תל אביב)

"נתתי בו מבט חושני והתרסקתי על התחת"

"כשהייתי בת 22 הכרתי את יוגב, גבר מנוסה והורס שהיה אז בן 30. כל הזמן הייתי עסוקה בלהרשים אותו, להוכיח לו שאני סופר מגניבה וסופר בוגרת וסופר כוסית. בפעם השנייה בערך שישנתי אצלו, אחרי שדפקתי הופעה, ירדנו במדרגות, והוא נתן לי זכות ראשונים. בעודי יורדת הסתובבתי אליו במין מבט חושני – מה שגרם לי לפספס מדרגה, להחליק לי על כל המדרגות וליפול על התחת. הכאב היה עד השמיים, רציתי לצווח ולבכות לאמא, אבל עצרתי את עצמי. חשבתי שזה רק יגרום לו להבין שאני בעצם ילדה במסכה. תכלס, אני חושבת שמה שהכי מביך בסיפור הזה זה לא הנפילה אלא המבט הסקסי שניסיתי לתקוע לפני".
(יפעת, 29, רמת גן)

מיב ארה"ב 2008 כריסטל סטיוארט (צילום: רויטרס)
אחות, נפילה זה הכי טרנד שיש. גם מלכת היופי של אמריקה מתרסקת לפעמים | צילום: רויטרס

"קלקול קיבה ברגע הכי לא מתאים"

"אני יודעת שיש בנות שאין להן בעיה לעשות מספר 2 בכל מקום ובכל זמן, אבל אצלי זה חוק בל יעבור, או לפחות היה, עד הסיטואציה המפדחת ההיא: התחלתי לצאת עם מישהו שנראה לי חומר טוב לקשר מעולה. חודש אחרי העברתי אצלו את השבת, ופתאום תקף אותי כאב בטן עצבני, מהסוג שמחייב לרוץ מיד לשירותים ולהוציא הכל. נתתי לו הוראה ברורה: 'שים פול ווליום, תתרכז בעיסוקיך ותתעלם ממה שהולך להיות כאן'. מיהרתי לשירותים, ישבתי שם רבע שעה והוצאתי הכל, כשכל הזמן הזה אני נושכת שפתיים ומשכנעת את עצמי שנצליח להתגבר על הקטע הזה. זה היה ממש נורא עבורי, אבל זה לא נגמר שם. שנייה אחרי שאני יוצאת, הבחור נכנס בנונשלנטיות להשתין!"
(הילה, 28, תל אביב)

"היא שמעה כל מה שאמרתי מאחורי גבה"

"לפני הרבה שנים הלכתי עם כמה חברים לעצרת לזכר רבין. התהלכנו שם יחד עם כל עשרות אלפי האנשים, ופתאום הבחנתי שנעה תשבי צועדת לפניי. בלי להתכוון יצא לי כזה 'איכס, נעה תשבי' – ואז היא הסתובבה ואמרה לי: 'שמעתי אותך, את יודעת'. מרוב הלם פשוט שתקתי, הרכנתי ראש והאטתי את הקצב כדי לתפוס כמה שיותר מרחק. מביך!"
(אלה, 30, חיפה)

"סימסתי לאדם הלא נכון"

"בדיוק סיימתי שיחה של חצי שעה עם חברה, שסיפרה לי על משבר רציני ביחסים שלה עם בעלה. השיחה גרמה לי להבין כמה טוב לי עם בעלי שלי, ומיהרתי לסמס לו שבעקבות שיחה עם ל', ששוב זיבלה את השכל על הבעל האפס שלה, הבנתי יותר מתמיד כמה אני אוהבת אותו. וכן, הטעות הפטאלית נעשתה והסמס נשלח לל'. מאז לא דיברנו".
(לילך, 32, גבעתיים)

>>בפעם הקודמת: הסקס שאסור היה לי לעשות אבל אני לא מתחרטת עליו