בחרוה מדברת בסלולרי (צילום: Vision SRL, GettyImages IL)
הלו, כן, זה הסלולרי של יואב | צילום: Vision SRL, GettyImages IL
"הוא נתן לי את הטלפון שלו, באופן מילולי"

הייתי באוטו עם חברה, כשהיא נוהגת ואני לידה. במכונית לידנו היה בחור חמוווווד עם הפנים הכי מתוקות שראיתי בחיים שלי. הסתכלתי וחייכתי אליו. הוא פשוט זרק את הסלולרי שלו לתוך האוטו שלנו ואמר "אל תתקשרי אלי, אני אתקשר אליך". אחרי שעתיים הוא צלצל לפאלפון של עצמו, דיברנו וגם יצאנו כמה פעמים.
(מיכל)

"היינו הנערים היחידים בטיול של זקנים"

כשהייתי בת 16 נסעתי עם סבא וסבתא שלי לשלושה שבועות של טיול מאורגן באירופה. הייתי ילדונת עם קבוצה של 40 פנסיונרים, והיה שם בחור צעיר בן 18 עם אמא שלו. באופן טבעי אני והוא התחברנו. באיטליה יצאנו לדייט ראשון כשהמבוגרים כבר ישנו, בשוויץ התחבקנו על פסגה של הר מושלג, בפריז על מגדל אייפל הוא אמר לי שהוא אוהב אותי, וברחובות לונדון התנשקנו בפעם הראשונה. כשחזרנו מהטיול נשארנו יחד ארבע שנים.
(מירב)

 "הוא הביא לי קרמבו"

בחור אחד ראה אותי בבר, יצא החוצה לפיצוציה, קנה קרמבו, נכנס בחזרה והביא לי. אמרתי לו שאני מעדיפה מוקה.
(נועה)

בחורים בים - וידוי (צילום: Vicki Reid, Istock)
אנחנו רק נראים מוזרים, אבל אנחנו ממש לא | צילום: Vicki Reid, Istock
"הוא הסביר לי שהוא לא באמת מוזר"

היה בבסיס שלי בצבא בחור קצת מוזר וחריג בשם אסף, שכנראה נדלק עלי. ערב אחד הוא תפס אותי ונאם לי נאום שנפתח במילים הבאות: "ענבלית, יש שני אסף באסף. אסף אחד קצת מופרע וקצת מוזר ליום-יום, ואסף אחר שונה לגמרי, ששמור לאירועים מיוחדים. ואת ענבלית, אירוע מיוחד". את היתר אני לא זוכרת. הייתי בהלם.
(ענבלית)

"הוא גייס את הילדים לטובתו"

היה בחור אחד, אבנר, שחיזר אחריי במרץ במשך תקופה. היה בו כל מה שבחורה רוצה: שנון, יצירתי, נראה טוב, מדריך בחוגי ילדים, נועז ויצא עם אחת החברות שלי. אופס. מאחר שהיה מדובר במשולש רומנטי לא נעים, דחיתי את חיזוריו במשך תקופה מסוימת. באחת הפעמים שהוא התקשר, לפני שהספקתי להגיד "תשמע, אמרתי לך ש...", הוא אמר: "אל תקשיבי לי - תקשיבי לילדים!", וברקע שמעתי את כל הילדים מהחוג שלו צועקים לי: "ענת, תצאי עם אבנר!"
(ענת)

"הוא ביקש רשות מהחבר שלי"

יצאתי פעם עם החבר שלי למועדון סאדו. כשהוא הלך להביא לנו משהו לשתות, ניגש אליי איזה בחור והציג את עצמו. עניתי שאני כאן עם החבר שלי, והוא אמר שלא היה לו ספק, ופשוט נשאר לדבר. כשהחבר המדובר חזר, הבחור נשאר לדבר איתנו כמה דקות על הא ועל דא, ובסוף אמר לחבר שלי: "אם היה אפשר, הייתי מבקש ממך להשאיל לי אותה." מיותר לציין שהחבר לא התלהב.
(שני)

"הוא ערך לי חידון"

בחור אחד נתן לי בבר מפית, שלא היה כתוב עליה סתם שם וטלפון, אלא חידון "בחן את עצמך" מדליק: מה מצבך הזוגי – רווקה, עם חבר, נשואה; איזו מוזיקה את אוהבת, מה את עושה מחר בערב, מה יחסך לסוכריות גומי ועוד שאלות מצחיקות. דווקא אהבתי.
(מילי)

גבר מתחיל עם אישה בבר - וידוי (צילום: istockphoto)
סוכריות גומי: כן או לא? | צילום: istockphoto

"הוא נפל מהעיניים שלי"

הייתי בחוף הים וקשקשתי עם חברה. פתאום הרגשתי בצל שמסתיר לי את השמש, אז הרמתי את העיניים וראיתי ערס שבהה בי ואמר לי "בואנ'ה, באתי לראות את הים, אבל מי צריך ים כשאני רואה את העיניים שלך" (תכל'ס הוא צודק, יש לי עיניים בצבע תכלת שנותנות תחרות לים).
אם הוא היה חמוד הייתי מפתחת שיחה, אבל הסתפקתי ב"כן, רק שאתה מסתיר לי את השמש". אני והחברה שלי צחקנו על ההתחלה הזו שעות אח"כ.
(bali)

אישה במיטה - וידוי (צילום: istockphoto)
אין בחורה שלא תיפול בפתק ליד המיטה | צילום: istockphoto
"הוא השאיר לי הפתעה"

בגיל 16 הייתי בסופ"ש בכנרת עם חברים, והתיידדנו עם עוד קבוצה של חבר'ה בגילנו. דיברתי עם בחור חמוד אחד, אבל נפרדנו בלילה בלי שקרה כלום ודי התאכזבתי, כי ידעתי שהם נוסעים מוקדם מאד בבוקר והבנתי כבר שלא הולך להיות כלום. כשהתעוררתי בבוקר מצאתי ליד שק השינה שלי פתק: "היית כ"כ יפה כשישנת, אז לא רציתי להעיר אותך. אבל אשמח אם תתקשרי אליי".
(עינב)

* הבנות התוודו בפורום שיחת נשים של תפוז

עוד וידויים:

>> אחת ולתמיד: הגודל קובע או לא?

>> נשים רואות פורנו?

>> מתי אומרים "אני אוהב אותך" בפעם הראשונה?