ברוכה הבאה לשלב השישי של "איך תמצאי אהבה". בהנחה ועקבת אחר חמשת השלבים הראשונים, אמורה להיות בידייך כמות נאה של מספרי טלפונים ואופציות לדייט. כל אחת והמינון שלה. תזכרי: גודל לא קובע. מה שלך נראה הרבה, לאחרת ייראה מעט. אבל מה שבטוח, אפשרויות יש למכביר והכל בזכות פעולות שעשית בעצמך. אז מה עכשיו? ובכן, הגיע שעת השין - היציאה לדייט. 

מלבד עבודה עצמית מול המראה, איפור, בישום, טיפוח וגרדרובה נאה ונוחה, יש עוד כמה דברים שמומלץ לעשות לפני דייט. ולא, לא מדובר בשכיבות שמיכה. אלא אם כן, את אתלטית מלידה. פנינו לפסיכולוגית איריס סלומון בלום לעוד כמה עצות של רגע לפני. "לפני בליינד דייט, נשים רבות מנסות לחזות משיחת הטלפון או מהתנהגות הבחור האם הוא מתאים עבורן או לא. אני ממליצה לתת קצת יותר 'הנחות' כיוון שהפרטנר עדיין לא מכיר אותך. לכן, גם אם הוא דוחה את מועד הדייט, לא מתקשר כאשר הבטיח להתקשר, קובע להיפגש איתך בבית קפה / פאב/ פארק שממש לא נראה לך, נסי להתייחס לכך בסלחנות מסוימת".

טלפון (צילום: jupiter images)
אל תבזבזי זמן על טלפון. סתם יקר ולא יעיל | צילום: jupiter images
סבלנות מסויימת? נמקי ופרטי בבקשה
"שיהיה ברור, אני לא ממליצה להיות 'בת יענה' ולא להתייחס להתנהגויות שלא מוצאות חן בעינייך, אבל גם לא לחרוץ גורלות ולהחליט שהוא לא מתאים לך על סמך התנהגויות אלה. את השאלה האם הוא מתאים לך, נסי לבדוק רק אחרי שתפגשו באמת. חבל על הניתוחים המיותרים, ייתכן שהבחור לא ימצא חן בעינך כבר בתחילת הפגישה וסתם בזבזת אנרגיה מיותרת בנושא. מצד שני, גם יכול להיות שהתנהגות הלא רצינית שלו לפני הפגישה נובעת מכך שיש לו הרבה הכרויות פוטנציאליות על הכוונת ורק ברגע שיכיר אותך ותמצאי חן בעיניו הוא ישנה התנהגותו ליותר רצינית".

עוד ממליצה לנו בלום ליזום קצת יותר בשלב תיאום הפגישה. "זה יכול להיות דרך האינטרנט, במסנג'ר ב- sms. אני לא ממליצה לרדוף יותר מידי אחר הבחור, אך בהחלט להיות עניינית ומעשית ולנסות לכוון לקראת פגישה. אחרי הדייט הראשון, הכללים מתהפכים - אם הבחור מעוניין, תני לו לרדוף ולכבוש.
התפקיד שלך הוא לתת לו את הצ'אנס להכיר אותך, גם אם זה אומר שאת זו שתפני אליו באתר הכרויות. אם אחרי הדייט יהיה קליק, תני לו לקחת את המושכות בידיים ולהתחיל לחזר".

והנה עוד כמה הצעות שיכינו אותך לדייט:

1. השקיעי מינימום אנרגיה לקראת הדייט. אל תתישי את עצמך כך שלא יהיה לך כוח להביא את עצמך לדייט הבא במידה וזה לא יצליח.
2. אל תדברו זמן רב בטלפון לפני הדייט. זכרי: המטרה היחידה של השיחה היא האם הוא עושה לך חשק להיפגש ותו לא. את שאר העבודה, תעשי בפגישה עצמה.
3. קבעי את הפגישה קרוב לבית מסיבה פשוטה ופרקטית: לא עובד? לפחות לא תצטרכי להשקיע אנרגיה בשובך הביתה.
4. ותרי על דייט מרובה פעילויות: סרט, באולינג ומסעדה זה אחלה סידור, אבל לא לדייט ראשון. לכי על משהו סולידי.
5. השקיעי במראה החיצוני. את רוצה להיראות טוב, אבל גם להרגיש בנוח. 

פספסת את הסרטונים הראשונים? כנסי לכל הסרטונים של האימון לזוגיות: כך תמצאי אהבה.

רוצה עוד?
סדנת שפת גוף: כך תדעי שהוא פשוט בקטע שלך
אפרופו חיזוקים: רוצה להיראות מיליון דולר? סדנת הסטיילינג של ליאת אשורי.
גם הבית שלך צריך אהבה: פאנג שואי: מציאת אהבה.

הסרטון צולם בלופט לינקולן