אתם מדברים באותה שפה, צוחקים מאותן בדיחות ומאחוריכם כבר כמה דייטים מוצלחים והבנה שיש פה פוטנציאל למשהו אמיתי וטוב. קודם כל ברכותינו, הגעת לפרק האחרון של סדנת הקואוצ'ינג למציאת אהבה שלנו. ידענו שזה יגיע (וגם אם הקשר הזה לא ימשיך הלאה, יבוא אחר). אבל  איריס סלומון בלום, הקואוצ'רית שלנו, לא מוכנה להיפרד מבלי להשאיר אותנו עם כמה טיפים אחרונים וחשובים מאוד: איך משאירים אותו בסביבה, ויותר מזה - עם הלשון בחוץ. הנה זה בא:

אהבה על הדשא (צילום: jupiter images)
אל תהיי זמינה מדי. כך תקרקעי אותו | צילום: jupiter images

 1. אל תתלהבי מדי - גם אם הוא אל יווני הורס, עושה משכורת של מנכ"ל בהייטק ומשקיע בך כמו שאמא שלך לא עושה, עשי טובה, אל תראי לו שאת מתלהבת יותר מדי. גברים, אין מה לעשות, הם יצורים לא מאוד מורכבים, ולכן ככל שתהדפי אותו, ככה הוא ירצה יותר. כמובן, שלא צריך לשחק אותה קשה להשגה - את לא בתיכון, אלא לעשות את זה באלגנטיות נשית מתוחכמת. 

2. אל תרדפי אחריו - הוא לא התקשר יומיים ואפילו לא זכית ממנו ל-ס.מ.ס קטן? רגע לפני שאת נכנסת לפניקה ומכנסת שיחת ועידה בת חמש חברות כדי לדון בנוסח הודעות הטקסט שתשלחי לו, תקשיבי לנו: אל. אפילו אם את רק מבררת לאן הוא נעלם, את אוטומטית הפכת לרודפת, והוא קצת מאבד עניין. 

3. אל תשתני בשבילו - את אוהבת בגדים גותיים ונעלי סטילטו שמפחידות אותו? את אוהבת לרקוד בסופרמרקט וזה מביך אותו? אין מה לעשות - זה מי שאת. ואין שום סיבה שתשני את סגנון הלבוש שלך או את ההתנהגות בשביל לרצות אותו. להיפך, דווקא אם תעמדי על שלך ועל זכותך להיות מי שאת, הוא יעריך אותך יותר. 

4. תבהירי שאת רוצה קשר רציני- תשדרי שאת המלכה שלו והוא יהיה לך למלך. אנחנו לא מציעות לך לשחק אותה פרימדונה או מלכת אנגליה, ממש לא, אבל בהחלט תראי לו שאת יודעת מה את שווה ואת יודעת מה את רוצה. גברים הרבה יותר מבינים מעשים ממילים, כך שאין טעם לעשות לו שיחות נפש על הצורך שלך בזוגיות ארוכת טווח. איריס מציעה שתשלחי לו מייל, תבהירי את כוונותייך ותבררי את שלו.  

5. תמלאי את החיים שלך בפעילות - את לא הולכת לחוגים? צאי עם חברות. את לא עובדת עד מאוחר? לכי לבקר את ההורים. מה שזה לא יהיה - נסי למלא את החיים שלך בתחומי עניין שהם לא הבחור, הפיקי פעילויות שימלאו אותך בלי קשר אליו ואל תהיי זמינה כל רגע עבורו. ברגע שהוא יודע שהוא לא האפשרות היחידה עבורך, זה יהפוך אותך להרבה יותר אטרקטיבית בשבילו.

עדיין מחפשת אהבה? כנסי לכל הסרטונים בסדרה: קואוצ'ינג : כך תמצאי אהבה.

הסרטון צולם בלופט לינקולן

ובינתיים בצד השני של mako נשים: עשרה גברים שכנגדם דיברה האישה; איך תעני לדודה המרגיזה ששואלת למה את לא נשואה כבר? מה תלבשי לחג? מה תקני לחג?, חמישה בלוגרים מובילים של אופנה; בחני את עצמך: האם את היגיינית?