אחרי שהודית בפני עצמך שאת מחפשת אהבה ומוכנה להזיע בשביל זה (טוב, לא בדיוק להזיע, אבל לצאת מהפיג'מה ולקחת את המושכות לידיים), הגיעה השעה להתחיל בחיפוש. וכמו במשחק מחבואים, חשוב שתדעי לאן את הולכת ואת מי את רוצה להשיג. ולזה נדרשים שני שלבים פשוטים, אם כי כאלה שדורשים תחקיר קל  בינך לבין עצמך.

מצעים (צילום: Thomas_EyeDesign, Istock)
שלב ראשון: דעי את מי את מחפשת | צילום: Thomas_EyeDesign, Istock

בשלב הראשון, חשוב שתגדירי מי בן הזוג שאת רוצה בחייך. פעמים רבות נשים נתקעות כשהן מתבקשות להגדיר מאפיינים של בן זוג שהן מחפשות. אצל חלק זה בגלל שהן לא מאמינות שיהיה להם בן זוג שהן יאהבו ויאהב אותן, ולכן הן לא מסוגלות להגדיר מאפיינים (זה המקום להזכיר את המושג "מחשבה יוצרת מציאות" – ככל שיש עוגן וחזון בהיר יותר, כך ניתן יהיה לממש את מציאת בן הזוג מהר יותר). יש נשים שקשה להן להגדיר את המאפיינים שהן מעוניינות בהם כי הן מושפעות מאוד מדעת הסביבה. לכן, כשאת בוחרת, הכי חשוב להקשיב לאינטואיציה הראשונית שלך. את יודעת הרבה יותר טוב איזה גבר מתאים לך, הרבה יותר טוב מהורים שלך וחברות. האינטואיציה היא שקלול של לוגיקה ורגש לצד ניסיון חיים אישי, ולכן אין טעם לזלזל בה. היא נושאת בחובה גם מידע גנטי של אלפי שנים של אבולוציה. ובסופו של דבר, את זאת שתחיי עם הבחור, ולא אף אחד אחר.

איפה מוצאים אהבה?

בשלב השני עלייך להגדיר היכן את מעדיפה לחפש את בן הזוג. מומלץ שתתחילי לחפש בני זוג במקומות שאת מרגישה בהם הכי בבית. אם נוח לך להכיר בעולם הווירטואלי -  צאי לדייטים מאתרי הכרויות. אם את אוהבת לרקוד, לשתות ונהנית מחיי הלילה - צאי למסיבות ומועדונים. 

 עם זאת, היי פתוחה לסגנונות הכרות חדשים. "הגיעה אלי לאימון בחורה, שלא יכלה לדמיין את עצמה יוצאת למסיבות או לפאבים ועל אחת כמה וכמה לבד", מספרת איריס סלומון בלום, פסיכולוגית (MA), מאמנת אישית ומנהלת חברת ספיד דייט. "לאחר הפגישה הראשונה שעבדתי איתה בעיקר על חיזוק הביטחון העצמי, זרקתי אותה למים העמוקים והזמנתי אותה לערב ספיד דייט , (שהגיעה אליו לבד ללא חברות). המפגש התקיים בפאב. אותה בחורה אף נשארה לאחר סיום המפגש, כשהמקום נפתח לקהל. היא גילתה שהיא אוהבת את האינטראקציות שלה עם הגברים, נהנתה לפלרטט ואחרי מספר בילויים כאלה שנהנתה בהם מאוד, גם פיתחה את הביטחון בנשיות שלה וכך הכירה את בן זוגה".

פספסת את הסרטונים הראשונים? כל הסרטונים של האימון לזוגיות: כך תמצאי אהבה.

רוצה עוד?
סדנת שפת גוף: כך תדעי שהוא פשוט בקטע שלך
אפרופו חיזוקים: רוצה להיראות מיליון דולר? נסי את "צורה לך" - סדנת הסטיילינג של ליאת אשורי.
גם הבית שלך צריך אהבה: פאנג שואי: מציאת אהבה.

הסרטון צולם בלופט לינקולן