ראשית, שאפו. עברת את השלב הקשה. זה שדרש ממך שיחה כנה עם עצמך: האם את רוצה אהבה, מה את מוכנה לעשות עבורה, את מי את רוצה להשיג בסוף המסע ואפילו כבר פתחת כרטיס באתר הכרויות תחת השם "ענוגה29" או משהו הרבה יותר מחוכם מזה. עכשיו נשאלת השאלה: איפה עוד מחפשים? איך מגדילים את מעגל החיפוש ואת הסיכויים לפגוש בפרטנר האידיאלי? 

מרכלות ונהנות  (צילום: jupiter images)
אם אין לך חברות פנויות, לכי בעצמך - זה כדאי | צילום: jupiter images
חוק טבע עתיק מעיד על כך שנשים אוהבות ללכת בקבוצות, או לפחות בזוגות, למקומות בילוי. היי, לא חשבת פעם אפילו לסחוב חברה טובה איתך לדייט? עם זאת, יש לא מעט נשים שאין להם תמיד חברות רווקות או פנויות שיכולות או מעוניינות להשתלב בערבים שכאלה, מה שנגמר לא פעם ברביצה על הספה בבית תוך ריור על האח הגדול VIP. לא חבל? 

"הסוד הוא, שכשאישה אטרקטיבית נמצאת במקום בילוי לבדה, הרבה יותר קל לגברים להתחיל איתה. זה פשוט הרבה פחות מביך עבורם, וכמו כן המוטיבציה שלהם לשמח אותה ולהוות לה חברה עולה", מסבירה לנו הפסיכולוגית איריס סלומון בלום. "לכן, אם את שומעת על מסיבה שבא לך מאוד ללכת אליה, וכל החברות שלך תפוסות, עייפות או סתם מתעצלות - אני ממליצה בחום לקחת יוזמה ולצאת בעצמך. מניסיון, יש סיכוי גדול מאוד שלא תסיימי את הערב הזה לבד".

הדייט הכי מהיר בעיר

נראה לך מוזר לצאת לבד? אולי הבילוי הבא יגרום לך להרגיש קצת יותר בנוח בעור של עצמך. למפגש הבא, כולם באים לבד במטרה לצאת ביחד: ספיד דייט - היכרות עם 15 בחורים פוטנצייאלים בקבוצת הגיל שלך. יש לך 7 דקות עם כל אחד מהם לשיחת חולין קצרה. "אני מארגנת ערבים של ספיד דייט מזה 9 שנים", אומרת סלומון בלום, "אני רואה שמעבר לכך שאנשים מאוד נהנים מהמפגש, הרבה פעמים גם קורה להם משהו ממנו. משהו נפתח אצלם להיכרות יזומה. ערב מסוג זה הוא כלי עבודה מצוין באימון למציאת זוגיות. הוא מסייע לחדד מטרות, להגדיר מה אני מחפש אצל בן זוג, מסייע לדעת איך אנו נתפסים ועוד".
באמת אפשר להתרשם ממישהו  בזמן כל כך קצר?
"מחקרים מראים שאפשר להתאהב תוך 3 דקות. למעשה ממחקר שנערך בארה"ב, שבו עורכי המחקר שאלו יותר מ-10,500 אנשים על אופן התאהבות שלהם, התגלה כי כי עבור רוב המשתתפים, ההחלטה להמשיך בדייט נקבעה כבר בשלוש שניות הראשונות". 

אז איך מומלץ לך להתנהג בספיד דייט?
א. היכוני לערב חווייתי מהנה במסגרתו גם תכירי אנשים חדשים על הדרך.
ב. זה ידוע שחיוך וצחוק הם בהכרח אלמנטים מושכים עבור הצד השני. נסי לשדר שאת נהנית. בתקווה שמדובר ברגש אמיתי, כמובן.
ג. נסי להימנע מחקירות שב"כ במפגש כה קצר, ובאותה הזדמנות גם בכל בליינד דייט. את התחקיר הבטחוני, את בהחלט יכולה להשאיר להמשך החיים.
ד. היי את. אל תסתבכי בשקרים בנוגע לגיל שלך, תחום עיסוק, וכו'. כנות היא דבר מושך, מה גם שלשקר אין רגליים.
ה. מומלץ שלא להשתמש בהומור קיצוני, או ציניות. לעתים בזמן קצר ותחת הנסיבות, הצד השני מתקשה להבין זאת.

פספסת את הסרטונים הראשונים? כנסי לכל הסרטונים של האימון לזוגיות: כך תמצאי אהבה.

 רוצה עוד?
סדנת שפת גוף: כך תדעי שהוא פשוט בקטע שלך
אפרופו חיזוקים: רוצה להיראות מיליון דולר? סדנת הסטיילינג של ליאת אשורי.
גם הבית שלך צריך אהבה: פאנג שואי: מציאת אהבה.

הסרטון צולם בלופט לינקולן