בזמן שהאמריקאים מנסים להחליט מה עושה להם את זה יותר – דמוקרט מרענן בעל שם אקזוטי או סבאל'ה רפובליקני שמתהדר בסגנית לוהטת – אנחנו מעדיפות להתעסק בבחירות קצת יותר ססגוניות (שזו בעצם מילה יפה ל"מחרמנות", אבל אנחנו נקיות ורהוטות כאן בערוץ הנשים). אחרי ליל שימורים שבו סרקנו את כל קצוות תבל, הצלחנו להרכיב את רשימת הגברים השווים ביותר בעולם הפוליטיקה. זה לא היה קל – בעיקר לאור העובדה שרוב המנהיגים כבר סוגרים עשור שביעי ולחלק בלתי מבוטל מהם יש גבה אחת בלבד – אבל יש לנו סוף טוב. לקרוא ולרוץ לקלפי.

מקום 8: אשכנזים ונהנים - ראש ממשלת פולין ונשיא רוסיה

ראש ממשלת פולין דונלד טאסק (צילום: Sean Gallup, GettyImages IL)
דונלד טאסק. יותר טוב מדונלד דאק | צילום: Sean Gallup, GettyImages IL
שם וקילומטרז': דימיטרי אנטולייביץ' מדבדב בן 43, ועמיתו הפולני דולנד טוסק בן 51.
בקצרה: למקום האחרון (והמכובד!) ברשימה הגיעו מספר מועמדים. אחרי חילוקי דעות קשים שהסתיימו בהדחתו של ראש ממשלת קנדה, נשארנו עם שני קניידלעך שבכל זאת היינו עושות להם טובה. בהחלטה אמיצה בחרנו לדחוק את שניהם לאותה המשבצת, גם כי בכל זאת מדובר במזרח אירופה, וגם על בסיס ההנחה ששני גברים מטיפוס הפרווה יצליחו להשתוות למנהיג אחד לוהט. נשיא רוסיה הנוכחי דימיטרי, שהיה עד לא מזמן סגנו של פוטין, הוא פוליטיקאי ליברלי כחול עיניים מתון; טוסק הוא ימני מתון עם מפרצים מתקדמים, אבל הרבה כוונות טובות וחיוך יפה.
נשיא רוסיה דמיטרי מדבדב (צילום: Epsilon, GettyImages IL)
דמיטרי מדבדב. היינו נותנות שם רבותא | צילום: Epsilon, GettyImages IL
אג'נדה: דימיטרי ידוע בדעותיו המתונות ונאמנותו למצע של לדימיר פוטין, וגם את טוסק, שמתנגד לקומוניזם ופועל נגד אנטישמיות, לא היינו מתביישות להביא הביתה להורים.
מדד סקסאפיל: למרות שאת שניהם אפשר לכנות בזהירות "ממתק", הרוסי לוקח במדד הסקסאפיל.
בונוסים: לפולני יש אח תאום והוא לא מוותר על אימון כדורגל שבועי עם החבר'ה מהממשלה. דימיטרי אפילו יותר הפתיע – הנשיא הרוסי מרים משקולות, עושה יוגה, אוסף תקליטי ויניל ומת על לד זפלין. ולחלק מאיתנו הוא גם מזכיר את מיסטר ביג.
ציון כולל: 5.9, כי לאף אחד מהם אין את הכריזמה לעבור את ה-6.

מקום 7: הוט ווטר, סמול גלאס - ראש ממשלת ספרד

חוסה לואיס רודריגס ספאטרו (צילום: Chris Hondros, GettyImages IL)
חוזה לואיס רודריגז ספאטרו. דם ספרדי מבעבע | צילום: Chris Hondros, GettyImages IL
שם וקילומטרז': חוזה לואיס רודריגז ספאטרו, בן 48.
בקצרה: זה גבר זה. מכיר בנישואים חד מיניים, מוציא את הבנים מעיראק ומקווה להיזכר בתור המושל הפמיניסטי ביותר שידעה ספרד בזכות ממשלה המורכבת בחציה מנשים מובחרות. חוץ מזה, תראי איזה עיניים יש לו ותגידי שאת לא מאוהבת.
אג'נדה: אנחנו לגמרי מבסוטיות מהחקיקה שמאפשרת נישואי גייז, מההחלטה להוציא את כוחות ספרד מעיראק ומדחיפת חוק "אפס סבלנות" כלפי עברייני מין. הכי בטוח במיניות שלו.
מדד סקסאפיל: דם ספרדי ישר עושה לנו קונוטציות לגבריאל קוראדו, כוכב הטלנובלות המיתולוגי. שלא לומר חוויאר בארדם, גאל גרסיה ברנל, ועוד פאיות לוהטות כאלה. בסיכום כולל שיש עליו, על חוסה שלנו.
בונוסים: הוא צנוע, דובר ספרדית ונושא את שם משפחתו של מייקל – חתיך מקומי משלנו. בנוסף, הוא נראה כמו אחד ששותה את הקפה שלו בכוס קטנה על מים רותחים ואנחנו ממליצות לעלית בחום ללהק אותו לפרסומת.
ציון כולל: 6.

מקום 6: שחור עם שתיים סוכר - מושל מסצ'וסטס

מושל מסצ'וסטס דוול פטריק (צילום: Darren McCollester, GettyImages IL)
דוול פטריק. כן אדוני המושל | צילום: Darren McCollester, GettyImages IL
שם וקילומטרז': דוול פטריק (Deval Patrick), בן 52.
בקצרה: לא היה פשוט למצוא מנהיג שימלא את משבצת השחור ההורס שלנו. כי זה לא פייר ללכת על ברק אובמה כשהקלפיות עוד לא נפתחו. בהתחלה חשבנו שנמצא אחד בסוואנה האפריקאית, אבל הממצאים היו מאכזבים ביותר. אלא שאז נתקלנו בשני גברים אפרו אמריקאנים מסוקסים: אחד חתיך לבה והשני גם בסדר. מכיוון שהראשון לא ממש מושל (ג'סי ג'קסון ג'וניור הוא רק חבר בבית הנבחרים), החלטנו להסתפק במושל מסצ'וסטס הנוכחי והחמדמד. דוול הוא בנו של נגן ג'ז שסיים בהצטיינות לימודי משפטים בהארוורד. כבר נעים בעין. אחרי שהתחתן עם משפטנית עבד במשך כמה שנים תחת מטה קלינטון, במקביל להתנדבות למען זכויות האזרח וייצוג משפטי של מיני סלבס. היום הוא המושל השחור הראשון של מסצ'וסטס.
אג'נדה: דמוקרט מוצהר, פועל למען נישואים חד מיניים, מתנגד לעונש מוות וחבר טוב של אובמה. אהבנו.
מדד סקסאפיל: מכובד, בעיקר בזכות עברו כעורך דין ממולח שופע קסם אישי.
בונוסים: הוא נואם כל כך טוב, שאפילו אובמה בעצמו שאל ממנו כמה וכמה נאומים בלי לתת קרדיט. לא יפה.
ציון כולל: נסגור על 7?

מקום 5: שניים במחיר אחד - הנסיכים לבית המלוכה האנגלי

הנסיך ויליאם והנסיך הארי (צילום: Getty Images, GettyImages IL)
הנסיכים הבריטים. אמא שלהם הייתה מאשרת אותנו | צילום: Getty Images, GettyImages IL
שם וקילומטרז': הנסיך ויליאם ארתור פיליפ לואיס, בן 26 והנסיך הארי, בן 24
בקצרה: פייר, אין כמו בריטים. ההומור היבשושי, התה של ארבע בצהריים והמבטא, הו, המבטא! תוסיפו לכל זה שני יורשי עצר שנושאים את הגנים של הנסיכה דיאנה המנוחה, מטפחים חיבה למרוצי סוסים ומסיבות רוויות אלכוהול ותקבלו את וילאם והארי – שניים שמתלבשים בול על פנטזיית "טובים השניים מן האחד" שלנו. ויליאם הוא הבכור והשקול מבין השניים, וכאילו התארים שלו בביולוגיה, מתמטיקה ואומנות לא מספיקים – הוא גם טייס בחיל האוויר המלכותי. הארי הספיק ב-24 שנותיו הקצרות להתגייס לצבא הבריטי, לטייל בכל העולם ולעשות לא מעט בושות לסבתא. לא נורא, אנחנו אוהבות אותם שובבים.
אג'נדה: ויליאם פועל למען חולי איידס, מדינות העולם השלישי ופיתוח הסביבה בין משחק פולו אחד למשנהו, בשעה שאחיו הצעיר והג'ינג'י מעביר את מיטב זמנו בכותרות הצהובונים (ובפולו, כמובן).
מדד סקסאפיל: למרות שהארי נבחר לחתיך מבין השניים בסקר שנערך ב- GoGay, אנחנו לגמרי מעדיפות את ויליאם – הגרסה המלוטשת והנסיכותית יותר מבין צאצי צ'ארלס הצפרדעון.
בונוסים: הם עשירים כקורח, יודעים איך להשתמש בנשק וגם באיזה מזלג אוכלים כל מנה. מה בחורה עוד יכולה לבקש?
ציון כולל: 8+, כי למרות הפוטנציאל אנחנו עדיין מעדיפות גברים שכבר עברו את שלב החצ'קונים והמרד.

מקום 4: ממבו איטליאנו - ראש ממשלת איטליה

ראש ממשלת איטליה סילביו ברלוסקוני (צילום: Pool, GettyImages IL)
ברלוסקוני. קשיש אבל לפנינו | צילום: Pool, GettyImages IL
שם וקילומטרז': סילביו ברלוסקוני, בן 72, הקשיש מבין הנבחרים שלנו.
בקצרה: גאידמק מכירות? אז תחשבו אקזוטי יותר, עשיר יותר ופופולרי יותר; תחשבו טוני סופרנו פוגש אופרת סבון; תחשבו מאהב איטלקי מנוסה ותוסיפו 30 שנה; בקיצור, תחשבו סילביו ברלוסקוני – אחד הגברים המעניינים ביותר ברשימה והוכחה ניצחת לכך שאישיות היא 80 אחוז מהסקסאפיל. ברלוסקוני ידידינו התחיל בתור סוכן נדל"ן ומשם התגלגל לתפקיד מנכ"ל רשת טלוויזיה ענקית, בעלים של הוצאת המגזינים הגדולה באיטליה, יו"ר קבוצת הכדורגל AC מילאן ועל הדרך נהיה גם ראש ממשלה. מישהו כאן היה עסוק.
אג'נדה: כמו כל איל הון עם לוק מאפיונרי, גם נגד ברלוסקוני נוהלו מספר חקירות בענייני שחיתויות ועסקים עם הקוזה נוסטרה. מצד שני, איך אפשר שלא לחייך כשנתקלים בימני קיצוני שמגדיר את עצמו כפוליטיקאי הטוב בעולם והצהיר בעבר כי: "מוסוליני מעולם לא הרג אף אחד. מוסוליני נהג לשלוח אנשים לחופשה במעצר"?
מדד סקסאפיל: קשוח, רומנטיקן, מגלומן וחולה על ישראל. למות או לא למות?
בונוסים: אחותי, אין דברים כאלה: מטרוסקסואל מטופח שמנהל בקשיחות קבוצת כדורגל ולפי הדיווחים האחרונים שוקד על כתיבת אלבום של שירי אהבה נפוליטאניים. תעשה לי פסטה.
ציון כולל: 8+ .

מקום 3: גם יפה וגם אופה - מלך ירדן

המלך עבדאללה (צילום: Salah Malkawi, GettyImages IL)
והוא מלך. אנחנו מתות על גברים עם כוח | צילום: Salah Malkawi, GettyImages IL
שם וקילומטרז': המלך עבדאללה השני, בן 46.
בקצרה: חשבת שנסיך שנכנס לנעלי אביו המנוח בגיל 37 יעשה בושות? תשכחי מזה. עבדאללה השני, בנו של ידידינו חוסיין, הוא לא פחות מבקלאווה לוהטת. חוץ מזה שהוא חתיך הורס (בעיקר בהשוואה ליורשי העצר הערביים שבשוק), מדובר באינטלקטואל לא קטן שהתחנך באוניברסיטת אוקספורד ומאוחר יותר סיים תואר ביחב"ל באוניברסיטת ג'ורג'טאון בארה"ב. בזכות הרזומה המערבי העשיר שלו, פלוס המורשת המפוארת של אבא, קיבלנו מנהיג צעיר פרו אמריקאי בעל גינונים אירופיים.
אג'נדה: עבדאללה מחזיק בדעות ליברליות יחסית ומתנגד באופן נחרץ לטרור. לגמרי פנאן.
מדד סקסאפיל: סקסי סקסי, אבל מה נסגר עם השפמפם?
בונוסים: אין כמו גבר מזרחי חם ששולט באנגלית וידוע כמעריץ מושבע של סטאר טראק (הוא אפילו כיכב בעונה השנייה בתפקיד אורח!). הכי גיק שיק.
ציון כולל: 9 ושליש.

מקום 2: באגט לוהט - נשיא צרפת
שם וקילומטרז': ניקולא סרקוזי, בן 53.
בקצרה: אתן כנראה מכירות את הנשיא השישי של הרפובליקה הצרפתית בתור הגמד המזדקן שתפס דוגמנית צעירה, אבל הגיע הזמן להבהיר שסרקוזי הוא גבר גבר. למה? בגלל שהוא פוליטיקאי חריף שלא מפחד להגיד בדיוק את מה שהוא חושב – דבר שהוא עושה עם טונות של כריזמה; כי הוא גדל בתור ילד דחוי שאביו נטש אותו, ואנחנו הרי מתות על סיפורי סינדרלה; כי הוא נשוי לאחת הנשים היפות בצרפת ונראה כאילו זה בא לו בלי טיפת מאמץ. מגה סקסי.
אג'נדה: סרקוזי היה ידוע בתור אטרקציה תקשורתית עוד לפני שהפך לנשיא. לשונו החדה וניסיונו הפוליטי הפכו אותו למר כריזמה שלא מהסס להצהיר על תמיכתו בכלכלה חופשית סטייל אמריקה, לשתף במחשבותיו על עבריינות צעירה בצרפת ("אספסוף של חלאות"), ותמוך, אמממ, בנו (בנושא ההתנתקות סרקוזי היה תומך נלהב של שרון). הוא בכלל בעל חיבה גלויה ליהודים ("עברתי שינוי ביד ושם", אמר אחרי ביקור בישראל ב-2004).
מדד סקסאפיל: פייר, יש עליו.
בונוסים: ידיד ישראל, הילד הרע של הפוליטיקה הצרפתית, חיה מזן כריזמטי חריג, והוא אפילו יודע לשיר.
ציון כולל: 9 וחצי, רק בגלל שמבאס אותנו לפנטז על גבר שנמוך מאיתנו בראש.

ניקולא סרקוזי עם קרלה ברוני (צילום: Francois Durand, GettyImages IL)
הבאגט הלוהט והקרפצ'יו שאיתו. סרקוזי וברוני | צילום: Francois Durand, GettyImages IL

מקום 1: יצאת נסיך - יורש העצר הדני

הנסיך פרדריק מדנמרק (צילום: Gaye Gerard, GettyImages IL)
הנסיך פרדריק אנדרה כריסטיאן. מכיר האנס כריסטיאן אנדרסן? | צילום: Gaye Gerard, GettyImages IL
שם וקילומטרז': פרדריק אנדרה כריסטיאן, בן 40
בקצרה: יורש העצר של הממלכה הדנית (את יכולה לקרוא לו פרדי), הוא לא פחות מהתגלמות קלישאת האביר על הסוס הלבן: בנם הבכור של המלכה מרגרט השנייה והוד מעלתו פאפא הנריק הוא בוגר הרווארד, קצין בכיר בצבא הדני, פוליטיקאי משופשף וספורטאי מצטיין. הוא נשוי לעורכת דין חתיכה ומת על פוטבול ומכוניות. לא מפתיע שהבחור זוכה כל פעם מחדש בתואר "דני השנה".
אג'נדה: לפי החוקה הדנית, מאז 1849 להיות מלך בדנמרק מסתכם בהרבה חיוכים ונשיאת התואר "ראשון בין שווים". במילים אחרות, הרבה כוח פוליטי אין לו. על כל פנים, פרדריק הצהיר בעבר שאין לו כוונות להסתגר במגדל השן המלכותי ומטרתו בחיים היא לעורר פטריוטיות בלב נתיניו. חמוד.
מדד סקסאפיל: שמישהו יחייג 102, נהיה לנו חם.
בונוסים: שולט במגוון שפות, גר בארמון אמיתי ובעל עיניי אוקיינוס מהפנטות. יאמי.
ציון כולל: 10 מתוך 10. בנות, יש לנו מנצח.