נשיקה  (צילום: jupiter images)
רטובה ולוהטת או יבשושית ונואשת? | צילום: jupiter images

הוא מהמם. אין על זה ויכוח. הוא הזמין אותך לצאת והדייט היה מעולה. הוא שילם על הכל, לקח אותך הביתה בדיוק כשביקשת, ועכשיו הוא עומד מולך, בעיניים סקסיות ועם חצי חיוך, ואת יודעת שהנשיקה בדרך. הו, כמה שאת רוצה שהנשיקה תהיה בדרך. והיא אכן מגיעה, חמה ורטובה מדי, מלאת לשון חונקת, ואת מרגישה כאילו את מלקקת דג רטוב. את מרגישה איך הלשון המצחיקה שלו מחפשת איפה לקבור את עצמה מאחורי השיניים שלך בעוד שאת מחפשת איפה לקבור את עצמך מאחורי השיח. עד כמה שהדייט היה קסום, יהיה לך קשה מאוד להתגבר על נשיקה כזו, ובוודאי שלצפות לנשיקה נוספת.

זה לא שאנחנו חושבות שכשזה מגיע לדייטים, הכל קם ונופל על הנשיקה. יש עוד פרמטרים, והיא לא בהכרח – למרות האגדות האורבניות הרבות – מעידה על חוסר כימיה מוחלט. מה שכן, בהתבסס על הכימיה החזקה שהייתה לכם במהלך הערב, את בהחלט יכולה ורוצה לצפות שהנשיקה תהיה בלתי נשכחת, שלא לומר מנבאת את עתיד התשוקה ביחסים שלכם. אז מה עושים? במקום לקפוא במקום עם פה פתוח את בהחלט יכולה לקחת חלק בניסיון להפוך את הנשיקה הראשונה שלכם לקסומה ובלתי נשכחת. להעצים את הצמרמורות, ההתרגשות, הזיקוקים, הפרפרים ועוד כל מיני מילים של בחורות מסוחררות שזכו לוואחד נשיקה ראשונה.

מצאו את הרגע הנכון

בוודאי כבר מצאת את עצמך בעבר בדיאלוג מגמגם בסוף הערב, שבו אף אחד מהצדדים לא יודע אם זה נכון ואיך עושים את זה, ואם הנשיקה שתינתן לא תהיה נשיקת המוות של הקשר. את לא לבד. אמנם נהוג שהנשיקה יזומה על ידי הצד הגברי שבחבורה, אבל אנחנו תומכות בחום ביזמה נשית, ובלבד, כמובן, שאת מרגישה שהצד השני (גברי או נשי) מוכן לזה. מהם הסימנים? הדייט שלך בדרך כלל יעמוד קרוב יותר, יסתכל לך הרבה בעיניים, ואולי אפילו יגע נגיעות קטנות בפניו, או בך.

מנשק טוב (צילום: jupiter images)
הזמיני את הנשיקה שלו עם שפת הגוף שלך, אבל לא ככה, בסדר? | צילום: jupiter images

את עדיין חוששת שזה לא הזמן? הזמיני את הנשיקה שלו עם שפת הגוף שלך. הראי לבן הזוג שאת בעניין: עמדי קרוב אליו, געי בזרועו, עמדי מולו כשזרועותיך בצדי הגוף ולא שלובות על חזך. את יכולה גם בהחלט לספר לו שנהנית, ולשאול איך היה לו. והכי חשוב – חייכי, זה יעשה רק טוב לסיטואציה וגם לשניכם.

מצאו את המקום המתאים

 אלא אם כן את אוהבת להפגין חיבה פיזית בציבור, אולי עדיף למצוא מקום קצת יותר מבודד לצורך הנשיקה הראשונה. זה יחזק את הביטחון שלך (אולי גם את שלו), במעמד שממילא הוא מרגש ומהוסס גם כך. המיקום המנותק (במדרגות הבניין, מאחורי עמוד, בחדר שקט, או במושב המכונית) יאפשר לכם ללכת על זה כמו שצריך, בלי הפרעות ובלי שמישהו ינתק אתכם מהתהליך האינטימי ומלא-ההורמונים שאתם עומדים לעבור.

שמרו את הידיים לעצמכם 

כל כך נעים להתנשק עד שלפעמים אנחנו עוברים מיד לשלב המזמוז. הימנעו עד כמה שניתן מתפיסה חזקה של הצוואר, הידיים, הגב ואיברים דומים, ובטח שמומלץ בנשיקה הראשונה הזו לוותר על מגע מתחת לחולצה. הסיבה: זה עשוי להוריד מהחוויה, ויהיה עוד מספיק זמן בשביל זה. טיפ: לגעת זה דווקא נחמד, אבל בעדינות, ובמקום אחד כמו בזרוע, או יד על החזה שלו. משהו עדין אבל לא מסיח את הדעת.

דייט (צילום: jupiter images)
תסתכלי עליו קצת, מה כבר יקרה? | צילום: jupiter images

 

צרו קשר עין

קשר עין לפני, תוך כדי ואחרי הנשיקה יעצים משמעותית את האינטימיות שנלווית אליה. אם את מעדיפה להתנשק עם עיניים עצומות זה בסדר גמור, אבל פעם בכמה זמן הציצי על בן הזוג ותוכלי ליהנות ממנו נהנה ממך. זה מדליק לאללה וחבל לפספס את זה בפעם הראשונה.

אל תתביישו לדבר

אמנם נשיקה היא שפה חזקה מאוד, ולעתים קרובות אין שום צורך להוסיף מילה, אבל לפעמים זה עשוי אפילו לחזק את הכימיה ואת האינטימיות, וקצת להקל על סיטואציה מכבידה. עצתנו: הימנעי מקשקשת מיותרת, ואל תתרחקי תוך כדי הדיבור, אלא תמיד הישארי במרחק נשיקה. כך הוא יוכל להשתיק אותך בשנייה אם הוא ירגיש שאת עסוקה בפעילות אוראלית שלא מתאימה למעמד.

אחרי שהנשיקה מאחורינו - אפשר לדבר על עוד כמה דברים כמו למשל יום אהבה:
מתנות לט"ו באב שהוא יכול לקנות לך אם תבקשי יפה (וגם אם לא)
"בחורה חכמה עוזבת לפני שעוזבים אותה" - ציטוטי אהבה של מפורסמות
למה הגברים שלנו מתעקשים לרכוש לנו לנז'רי סקסי?

אם את לפני הנשיקה המיוחלת, למה שלא תנסי את סדנת הזוגיות שלנו - כך תמצאי אהבה