מה תעשי אם תגלי שהחבר שלך, לו נתת את שנותייך היפות ביותר, בגד בך ושיקר לך על כך? הקלישאות המוכרות הן: תעיפי אותו מהבית, תזרקי את כל הבגדים שלו מהחלון ותמררי בבכי מול "ברידג'יט ג'ונס". ובכן, טיילור, אמריקאית בת 26 מפלורידה, רצתה לצאת מהקופסה. למעשה, היא כמעט עשתה את אותו הדבר, אבל ברגע האחרון הבינה שיש בסיפור שלה פוטנציאל כלכלי – והחליטה למכור את הדברים של האקס באי-ביי.

אין תמונה
למכירה: חולצה כחולה ובוגדנית. מדובר באחת התמונות היותר עדינות באתר

"הוא ללא ספק היה השקעה גרועה"

וכך היא מספרת באתר שפתחה, myexboyfriendscloset.com: "חשבתי שאני מאוהבת, ותמכתי באקס שלי במשך חמש שנים. הוא היה אמן/יזם מתחיל (במילים אחרות, מובטל), ואני שילמתי בערך על הכל במערכת היחסים שלנו. מיותר לומר שהוא היה השקעה גרועה, וכשזרקתי אותו, נשארתי שבורת לב וגם שבורה כלכלית".

ערב אחד, בזמן שהייתה בעבודה, קיבלה טיילור טלפון מחברה טובה שדיווחה לה כי ראתה את בן הזוג שלה מפלרטט עם בחורה אחרת במועדון. היא התעמתה איתו והוא הכחיש, אך שכנה שיצאה לטיול עם הכלב, וראתה אותו עם אותה בחורה מחוץ לבית, אימתה את הסיפור. טיילור השבורה זרקה את החבר והודיעה לו שהיא מחליפה את המנעולים.

"בהתחלה, אמרתי לו שהוא יכול לשלוח חבר שיאסוף את החפצים שלו (שאני קניתי לו)", היא כותבת. "אבל קיבלתי ממנו ס.מ.ס גס רוח שאמר שהוא לא רוצה דבר ממני ושהוא התגבר עליי".

חודש לאחר הפרידה, חברה טובה הגיעה לביתה כדי לנחם אותה. השתיים פתחו בקבוקי יין, וכשהיו באמצע הבקבוק השני, שאלה החברה את טיילור מה היא מתכוונת לעשות עם כל החפצים של האקס. "בהתחלה חשבתי לזרוק או לתרום אותם, אבל חלק טיפשי בתוכי נאחז בהם", היא מספרת. "כשאמרתי לחברה שלי שאולי כדאי לי למכור אותם, היא הציעה לי לפתוח חשבון באי.ביי. יין + לפטופ + מצלמה = MyExBoyfriendsCloset!"

מי רוצה חולצה מידה XL מיד ראשונה של גבר בוגדני?

טיילור לא סתם פתחה חשבון באי.ביי, היא הצטלמה עם החפצים בעירום חלקי ומאוד מאוד חושפני, בתמונות על גבול הפורנו שאינן חושפות את זהותה, רק את גופה החטוב. מיותר לציין שהתמונות, בשילוב עם הסיפור, הפכו את האתר שלה לסנסציה בינלאומית, שהביאה לה מאות אלפי כניסות תוך ימים ספורים, וראיונות באמצעי התקשורת.

אישה שמוכנה להקריב (צילום: parfyonov, Istock)
הנקמה שלה הייתה יכולה להיות יותר גרועה | צילום: parfyonov, Istock

טיילור ללא ספק ניצלה את החשיפה, והפריטים שהיא מוכרת באתר מגיעים לסכומים מטורפים – 1,000-3,000 דולר לטי-שירטים וחולצות מכופתרות, שעצם העובדה שכיכבו בתמונות העירום שלה מעלה את ערכם פי כמה.

אבל הערך האמיתי של היוזמה, אומרת טיילור, הוא הערך הרגשי. היא קוראת ליוזמה שלה "תרפיית פרידה", ואפילו פתחה אזור מיוחד שבו היא מזמינה גולשות להגיב ולספר את סיפורי הפרידה שלהן. בכל חודש, היא מבטיחה, היא תבחר סיפור אחד שיככב בעמוד הבית.

ומה עם הבחור? "למרות שהאקס שלי ממשיך לפנות לאי.ביי ולפייסבוק בניסיון לסגור את האתר שלי, הוא לא ממש הצליח, ובעזרת התמיכה שלכם יכולתי להמשיך את ה'תראפיה' שלי אונליין", היא מסכמת. מי יודע, אולי הוא ילמד ממנה דבר או שניים על יזמות מוצלחת.

>> זורמת בפגישה ראשונה? את לא פסולת חיתון
>> מחפשת פריטים שווים במחירים עוד יותר טובים? היכנסי ל-StyleRiver