מה אתם עושים כשאתם רבים עם בני הזוג? מתעלמים, מטיחים עלבונות או אולי מוצאים נקמות קטנות, כמו לא להכניס את התחתונים של הפרטנר למכונת הכביסה שאתם מפעילים? הבחור האלמוני הזה התוודה בטוויטר שיש לו דרך סופר מקורית להכניס לחברה שלו כשהוא כועס עליה: הוא מעלה תמונות שלה לרשתות החברתיות, אבל קודם כל מטפל בהן קצת.

"לפעמים כשהחברה שלי מעצבנת אותי אני מעלה תמונות שלה אחרי שאני מגדיל לה טיפה בעריכה את המצח", חשף הצעיר בציוץ שהפך, כמובן, ללהיט ויראלי. הוא צרף תמונה בה הוא מדגים את הפרקטיקה המרושעת, ובהמשך הביא גם קולאז'ים נוספים שמראים כיצד עיוות את פניה של בת הזוג שלו בעבר בתמונות שלה שהעלה לרשתות.


"כאשר התקשורת במערכת היחסים טובה ובני הזוג מכירים את הגבולות והרגישויות אחד של השני, בהחלט אפשר להשתמש בהומור על מנת להעביר מסרים, לפתור ריבים ולשבור את הקרח", התייחסה לסיפור לבקשתנו היועצת הזוגית נעמה צובל. "ההומור יכול אפילו לתרום, ולהפוך את הסיטואציה לקלילה ופתירה יותר".

צובל מוסיפה ממה כדאי להיזהר בשימוש בהומור: "כדאי לא לעבור את הגבול, ולשים לב שההומור לא הופך לציניות מעליבה. אז נכון, גם ציניות היא דרך התבטאות לא רעה כשיש תקשורת טובה, ועדיין יש להתחשב במקבל המסר". הצעיר המצחיק מטוויטר, לדבריה, בחר בדרך משעשעת להתמודד עם הריב – וסביר להניח שהוא מכיר את בת הזוג שלו ויודע שתמונות לא מחמיאות לא מעמידות אותה במצב לא נעים מול עצמה או מול הסביבה. "חשוב לוודא שבת הזוג שלו גם תופסת את האקט כמשעשע, ולא חלילה כנקמה או כמשהו מעליב", סיכמה צובל.