גבר חתיך מחייך (צילום: Neustockimages, Istock)
כמה מילים נכונות והוא נמס כמו שלולית | צילום: Neustockimages, Istock

תמיד זה מתחיל ככה. ראשית כל אנחנו מתעסקים בכן ובמה שאתן אוהבות, ורק אחר כך מתפנים לחשוב קצת על עצמנו. הנה, למשל, לפני שבוע דיברו פה ב-mako על כל המחמאות שנשים הכי אוהבות לשמוע. רגע לפני זה, אמרו לנו מה אנחנו צריכים לעשות כדי להפוך אתכן למאושרות.

ומה אתנו? אם לא נותנים לנו מחמאות, אנחנו לא לוקחים את זה ללב? לוקחים! ואם נותנים מחמאות לא רציניות, אנחנו לא נעלבים? נעלבים, בטח נעלבים. אז הנה, נשים יקרות: רשימה משלנו, של מחמאות שאנחנו באמת רוצים לשמוע, כאלה שיהפכו אותנו לגברים מאושרים ומסופקים יותר. אגב, אם חשבתן שתוכלו לרדת עלינו בלי הפסקה ואחר כך לפצות על העניין באיזה סקס מהיר אחר הצהריים – טוב, אתן צודקות. אבל בכל זאת, כדאי שתדעו מה באמת עושה לנו טוב על הלב.

"אני סומכת עליך"

נתחיל מהעניין הכי חשוב בזוגיות מוצלחת: הידיעה שיש גבר בבית, ושאת יודעת שיש גבר בבית. לא רק שאת יודעת, את אפילו מוכנה לספוג את האסלה המטפטפת, החורים בקיר, הרשת הקרועה, הדלת החורקת – כי את יודעת שאנחנו נסדר את זה. ואם כבר מדברים, את יודעת מתי באמת אנחנו נסדר את זה? כשתבואי ותגידי לנו שאת סומכת עלינו.

"אתה יודע בדיוק מה אני אוהבת" / "יו, איך אתה קורא לי את המחשבות!"

כל כך קשה לרצות אתכן, והידיעה שהנה, סוף סוף אנחנו עושים מה שצריך, מחממת לנו את הלב.

"אני אוהבת אותך"

הכי ישן, הכי עובד; כשאישה אומרת לגבר שהיא אוהבת אותו, היא בטוח מתכוונת לזה – כך לפחות מנקודת המבט שלנו. אז את יכולה להגיד את זה כמה שתרצי, תהיי בטוחה שבכל פעם זה יהפוך את היום שלנו לקצת פחות קשה. הידיעה שיש מישהי שאוהבת אותנו – ורק בגלל מי שאנחנו – גורמת לנו להרגיש שיש המון טעם לחיים האלה.

"אוווו" / "וואאאוווו" / "יהההה בייבי!!"

תצעקי, תשרטי אותנו בגב, תנשכי את השפתיים, תנענעי את הראש בפראות – זאת המחמאה הכי טובה שאנחנו יכולים לקבל. וכן, הפעם זה תופס גם אם את לא מתכוונת לזה באמת.

"כל פעם איתך מרגישה לי כמו הפעם הראשונה" / "אתה מביא אותי לשיאים חדשים" / בעצם, כל מחמאה שקשורה לסקס

המחמאה הזאת צריכה להגיע מיד אחרי המחמאה הקודמת. כשאת מחמיאה לנו על האורגזמה שכרגע קיבלת מאיתנו, תהיי בטוחה שאנחנו נמשיך להתאמץ בשבילך גם בכל פעם שתבוא אחריה. כאלה אנחנו, לא מסובכים: מספיק לנו לדעת שאנחנו יודעים לספק אישה, וכל השאר הופך להיות הרבה פחות קריטי.

מורח לק (צילום: istockphoto)
הנה מחמאה משלנו: "יופי, תמשיך, אתה עושה את זה מעולה" | צילום: istockphoto

"תראה את הציצים של זאתי, הגזימה לגמרי, לא?"

טוב, זאת לא באמת מחמאה, אבל בעקיפין מדובר באחד הדברים המרגשים ביותר שאת יכולה לומר לנו. עצם העובדה שאת מרשה לנו להסתכל על ציצים אחרים בחברתך – ולא סתם, את משתפת פעולה! – אומר המון לגבי הזוגיות שלנו. זה אומר שאת סומכת עלינו, וזה, כפי שכבר אמרנו, היא אולי המחמאה הכי גדולה שאנחנו יכולים לקבל.

"כל הבנות במשרד דיברו עליך אחרי שבאת לבקר אותי היום"

רבות דובר על האגו הגברי, וכל מה שאמרו עליו הוא כנראה נכון. כשאת מתגברת על פרץ הקנאה ומספרת לנו שבנות אחרות חושבות עלינו דברים טובים, את עושה לאגו שלנו דברים מופלאים. אל תתפלאי אם מיד אחר כך תבוא מחמאה משלנו, בסגנון "לא אכפת לי מכל הבנות במשרד שלך, חומד. אותך אני אוהב".

"הכלבה הזאת לא מפסיקה להסתכל עליך. שתיזהר ממני"

נכון, לפני רגע ביקשנו שתתגברי על הקנאה, אבל אם יש משהו שעושה לנו טוב לאגו זה לשמוע אותך מתוודה, רק מדי פעם, שאת מקנאה במישהי – בגללנו. זה אומר שיש מישהי שדלוקה לנו על התחת – וזה תמיד כיף לדעת – וזה גם אומר שאת באמת אוהבת אותנו ורוצה אותנו רק לעצמך, וזה עוד יותר חשוב.

"אף פעם לא משעמם לי איתך"

אומרים עלינו שאנחנו לא יודעים להשקיע בזוגיות, שאנחנו שוקעים לשגרה שלנו מהר מדי, שאנחנו מרוכזים בעצמנו, שאנחנו רואים יותר מדי פורנו במקום לקחת אותך לבלות – והנה את באה ומראה לנו שכל זה לא נכון (אולי חוץ מהאחרון). כשאת אומרת את זה את מרוויחה פעמיים: גם בן זוג שיהיה מבסוט מעצמו שהוא מסוגל להחיות את מערכת היחסים שלכם לאורך זמן, וגם בן זוג שכרגע הזכרת לו שאת מצפה ממנו להמשיך ולחשוב על רעיונות יצירתיים. בינגו.

זוג מחויך יושב על פרקט (צילום: iofoto, Istock)
אף פעם לא משעמם איתך ואתה גם יכול לצאת לשתות עם האקסית. אני סומכת עליך | צילום: iofoto, Istock

"תעשה לי ילד"

זה נשמע כמו משהו שצורחים למשוחררי כוכב נולד בני 17, אבל למעשה המחמאה הזאת, על גרסותיה השונות, מכילה בתוכה כמה מחמאות שונות שאת כולן אנחנו נוצרים ללבנו: כשאת מבקשת שנעשה לך ילד את מבקשת בראש ובראשונה שנשכב איתך, ואין כמו אישה שמבקשת סקס כדי לשמח אותנו; כשאת מבקשת מאיתנו ילד את אומרת לנו בעצם שאת יודעת מי הגבר הכי נכון לך בעולם, וזה ממלא אותנו בתחושת סיפוק שאין שני לה; ולבסוף, כשאת רוצה מאיתנו ילד את בעצם אומרת, "כרגע דמיינתי אותך בתור אבא, ואהבתי את מה שאני רואה" – וזה, יקירה, תמיד יקנה אותנו. תמיד. למרות מה שאולי שמעת, אנחנו לוקחים מאוד ברצינות את מושג האבהות, ואם יש מישהי שחושבת שאנחנו יכולים לעשות את זה כמו שצריך, היא כבר קנתה לה מקום מיוחד בלב שלנו.

הנה כמה דברים שלא כדאי לעשות עם גבר:
לצאת בפרויקט שדרוג שלו, כולל הבגדים והחברים
ללבוש דברים שהוא שונא לראות עלייך
להיכנס איתו למיטה בדייט הראשון
לפסול אותו על הסף רק בגלל שהוא גרוש