כשהגר הייתה בת 14 וניקולה בן 15, הוא השתלב במשפחתה כילד אומנה. מפה לשם, היום הם נשואים כבר 11 שנה והורים לבת ולבן. פאולה וליאון ארחו אותם לכבוד יום האהבה ושמעו מהם סיפור בלתי יאמן על התאהבות תחת קורת גג אחת.

"כשניקו הגיע אלינו זו הייתה אהבה מיידית. היה בינינו קליק מהיר, אבל האהבה הגדולה הייתה די בסתר", סיפרה הגר, "היינו מאוד תמימים, היינו מחזיקים יד והמקסימום שלנו היה נשיקה בלחי, וככה גילו אותנו. מישהו ראה אותנו מתנשקים בהסעה לבית הספר, ובאו להגיד להורים".

ההורים של הגר, הוריו האומנים של ניקולה, כיבדו את אהבת הנעורים – אבל חשבו שמוטב להפסיק את הקשר. "הם אמרו לי תראי, אנחנו יודעים שאתם מאוהבים, אבל אם תהיו עכשיו באמת זוג ותריבו, מה תעשו? אם אתם אחים, איך תגורו ביחד בבית אם תריבו?"

הקשר נגמר, כביכול, אבל ניקולה לא הצליח להתגבר על רגשותיו לאחותו המאמצת. "לא היה דיבור, הפכנו לאחים", סיפרה הגר, "ידעתי שהוא עדיין אוהב אותי. זה היה לי מאוד נוח. ואז כשטסתי אחרי השחרור הוא שלח איתי מכתב שקראתי במטוס, ושם הוציא את כל הרגשות שלו. אבל אני כבר לא הייתי שם, והיה לי קשה לחזור לעניין. ראיתי אותו כאח לכל דבר".

כשהגר שבה לארץ, ניקולה יצא למלחמה על ליבה. "פתאם לא רציתי לאבד את זה. הלכתי דווקא עם הראש ולא עם הרגש. כבר לא אהבתי אותו, אבל חשבתי שאהבתי אותו פעם, וזה יחזור, המשיכה והכל, וחבל לי לאבד דבר כזה. אמרתי אני אעשה ניסוי ויצליח- יצליח. זה היה ממש קשה. גרנו באותו בית עדיין, עם אבא ואמא. זה היה מוזר".

בסופו של דבר הצליחו ניקו והגר להתאהב מחדש בעזרת האח הנוסף שלהם, בסיפור יוצא מן הכלל. צפו בראיון ובסיפור המלא מתוך תכנית הבוקר של פאולה וליאון

>> החתונה המתוקה של סימונה ומארק