רותם בין-לבני וגיא לוצקי היו ביחד בגן בגיל שלוש, וזו הייתה, כנראה, אהבה ממבט ראשון. כשלוצקי אזר אומץ והציע לאהובתו נישואים, היא אמרה לו שזה עוד לא הזמן ושכדאי שיחכו קצת - וכמה שהיא צדקה. היום, 23 שנים אחרי, הם מתכננים את חתונתם: "אני לא זוכר הרבה מאותה הצעה", אומר לוצקי, "אבל כולם זוכרים שהצעתי לה נישואים בגן".

אבא של בין-לבני היה חולה ומאושפז באותה התקופה, ואמה נעדרה הרבה מהבית בשל הטיפול בו. "אחותי הקטנה הייתה אצל הסבים, ואני הייתי אצל חבר מהגן - גיא", סיפרה הבוקר רותם לפאולה וליאון, "עם השנים נותק בינינו הקשר, אבל אמא שלי תמיד סיפרה לי על זה שיש ילד שהציע לי נישואים בגיל שלוש. אפילו כתבתי על זה בעבודת השורשים שעשיתי בכיתה ז'".

מתוך סקרנות ניסתה בין-לבני, כשהייתה נערה, לשלוח הודעה בפייסבוק ללוצקי, אך הוא מעולם לא ראה אותה. "לפני כמה שנים אבא של גיא נפטר ואמא שלי הייתה בשבעה. כשהיא חזרה היא אמרה לי שאני חייבת להכיר את גיא, שאנחנו אותו בן אדם. עשינו לו יחד 'סטוקינג' בפייסבוק ואז ראיתי שיש לו חברה והחלטתי לרדת מזה", מספרת בין-לבני.

הציע נישואים בגיל 3, 23 שנה אחרי הם מתחתנים (צילום: מתוך "פאולה וליאון", קשת 12)
מהרגע הראשון שפגשתי אותה ידעתי שהיא האחת בשבילי. רותם וגיא בתור ילדים | צילום: מתוך "פאולה וליאון", קשת 12

לאחר שנתיים שוב נפגשו דרכיהם כשבין-לבני ראתה את לוצקי באפליקציית הכרויות. "אמרתי שאני חייבת לנסות", היא אומרת, ולדברי השניים כבר בפגישה הראשונה הם ידעו שזה "נועד להיות": "היא לא סיפרה לי את כל הסיפור, ולאט לאט היא התחילה לטפטף עד שחיברתי את כל הנקודות", אומר לוצקי, "אבל מהרגע הראשון שפגשתי אותה ידעתי שהיא האחת בשבילי". לאחר שנתיים של זוגיות הציע לוצקי נישואים: "עשינו פיקניק ואז הצעתי, ובפעם השנייה זה תפס".