טוסיק של בחורה בתחתון לבן מול גבר שוכב על מיטה (צילום: Tomasz Trojanowski, Istock)
מחול השדים רק התחיל | צילום: Tomasz Trojanowski, Istock
"ואז היא החלה להיצמד אלי, לחבק, ללטף ולנסות, את יודעת, לעורר את המתים, או לייתר דיוק את המת".
הבטתי בו כלא מאמינה. אפילו אני לא צפיתי את התפנית המפתיעה הזו בעלילה. וזאת הייתה רק ההתחלה, מסתבר.

נכון, בדרך כלל אני כותבת על הסיפורים ההזויים הקורים לי אישית במסגרת המשחק האהוב על אלוהים "הבה ונעמיס על דבורי הקטנה את כל הניסים והנפלאות בעולם כי בא לי לצחוק קצת עכשיו". אבל הפעם החלטתי לשתף סיפור מנקודת מבט של גבר. השמועה בקרב חבריי הגברים אומרת שאנחנו הנשים לא יותר טובות מהם במנעד השריטות המצריכות אשפוז בכפייה והגיע הזמן לספר גם את סיפורם המרגש לא פחות בממלכת הדייטים המלבבת. הסיפור, כרגיל, אמיתי. מוכנים? קחו נשימה, תזדקקו לה.

עוד ב-mako נשים:

לא משנה מה יקרה, זה לא יקרה

הם הכירו בפייסבוק. ההתחלה הייתה רגילה למדי, שני דייטים רגילים ורגועים שהיו נחמדים. לא מעולים ברמת ה"עף לי הראש עכשיו" ולא גרועים ברמת ה"רכבת דוהרת על גופתי דווקא נשמעת טוב". נחמדים. היא עשתה רושם של בחורה ביישנית ושקטה וזה מצא חן בעיניו. בפעם השלישית הם קבעו אצלו בדירה, ביוזמתה. היא הציעה שתגיע אליו באוטובוס, ומאחר והיה זה ערב שישי והוא ידע שלא יהיה לה אוטובוס חזרה, הוא היה אבירי והציע לה לישון אצלו. היא, מצידה, אמרה שתשמח אבל העמידה תנאי. היא הבהירה לו בצורה ברורה שסקס לא יהיה. היא אפילו הגדילה לומר "שלא משנה מה יקרה, אני לא מתכוונת לשכב איתך!". הבחור הסכים ללא שום ויכוח או התנגדות. מהיכרות אישית - הוא אחרון הג'נטלמנים בעולם. שריד של גבר המתעניין באישיות הבחורה הרבה לפני הסקס. קטע הזוי שכזה.

היא הגיעה והם צפו בסרט, דיברו והזמן עבר בנעימים. כשהגיעה העת לישון הם נכנסו למיטה, לבושים למהדרין ומרוחקים פיזית זה מזה כזוג חרדים בתולים. מהר מאוד החל מחול השדים.

לפתע הוא הרגיש שהיא מתקרבת אליו, נצמדת אל גופו אט-אט ומתחילה לחבקו ולנשקו באופן מפתה. מהר מאוד ידיה החלו להגיע למקומות שהשמש אינה זורחת בהם, ולמרות התמימות הרבה שלו הוא החל להביו לאן היא מפלסת את דרכה. תרתי משמע. בזמן שהאסימון ירד במוחו האיטי (תגלו הבנה, כל הדם זרם לו למקום אחר) ועוד לפני שהוא בכלל הספיק להגיב (גם לחשוב וגם להגיב? במצבו? הגזמתם) הוא גילה שנקבע לנגד עיניו שיא גינס חדש בהתפשטות - ושהבחורה ה"ביישנית" כבר שוכבת לידו עירומה כליל.

הוא לא הכחיש שלכמה דקות הוא שיחרר את הרסן והתענג על הרגע, אך מהר מאוד התעשת ועצר את מהלך העניינים. הוא הבטיח לה שזה לא יקרה ורצה לעמוד בכך. הבחורה החליטה שזהו הרגע הנכון להתקרב אליו שוב, ולשאול את השאלה הבריאה מנטלית הבאה: "נכון שעכשיו אתה רוצה להיפטר ממני ולקחת אותי לתחנת האוטובוס חזרה?". הוא קצת נדהם מהשאלה, אך הרגיע אותה שלא זו כוונתו והם שכבו לישון.

קפה ועוגה בעירום

בשלוש לפנות בוקר הוא התעורר פתאום והבחין שהיא לא לצדו במיטה. תחושותיו המוזרות העמיקו כשהוא שמע את המים זורמים במקלחת ואותה שרה בקול גדול להנאתה. הוא הצטנף כעובר בתוך השמיכה והכריח את עצמו לישון על מנת שהבוקר יגיע, וכמה שיותר מהר.

גם בבוקר מפגן הדו קוטביות נמשך. התמונה הראשונה אותה הוא ראה כשפקח את עיניו הייתה ישבן עירום המתנתק מהמיטה וצועד לו בגאון מחוץ לחדר השינה. הבחורה (העירומה!) החלה לטייל ברחבי הדירה. היא התיישבה על הספה (עירומה!) וצפתה מעט בטלוויזיה, לאחר מכן פסעה ברכות (עירומה!) לעבר המטבח ונעמדה (עירומה!) להכין לה קפה של בוקר לא לפני שפרסה לה (עירומה!) גם חתיכת עוגה נאה. לאחר מכן היא חזרה לחדר השינה וישבה לשתות את כוס הקפה שלה מולו. עירומה כמובן.

הבחור שלא הצליח להבין מה הוא אמור לעשות עם הבחורה הזאת שמצד אחד הזהירה אותו מראש באסרטיביות לגבי כוונותיה אך מצד שני לא מפסיקה לחשוף עצמה ולהרגיש נוח מידי בביתו, הביט בה במבט הלום וחש אובד עצות. משאת נפשו הייתה לראות את ישבנה (הלבוש!) חוצה את דלת דירתו ונעלם לעבר הלא נודע אך מצד שני, ליבו הטוב לא נתן לו להתנהג בגסות ולהיפטר ממנה כך, בבוקרו המוקדם של היום.

גבר ישן במיטה (צילום: realsimple.com, getty images)
בוקר, בבקשה, תגיע כבר | צילום: realsimple.com, getty images
הזמן עבר. חלפו שעתיים של שתיקה כשהיא יושבת לצדו עירומה, צופה בטלוויזיה ולא מדברת והוא יושב לצידה, מרגיש כלוא בביתו ובעיקר חושב מה העונש המרבי על הריגה בשוגג ומי מחבריו יבואו כדי לבקרו בכלא. כשהרגיש שהמצב הגדיש את הסאה הוא אמר לה שזה לא עובד ושהוא חושב שהגיע הזמן שייקח אותה לתחנת האוטובוס חזרה.

הבחורה לא התווכחה, התלבשה בזריזות ויחדיו יצאו מהדירה. כשנכנסו לרכב ופצחו בנסיעה היא פנתה אליו ושאלה "אני חושבת שהגיע הזמן שאפגוש את ההורים שלך. בא לך עכשיו?" כשהוא הבין שהיא רצינית הוא שם רגל על הגז ועבר על כמה וכמה חוקי תנועה בדרך לתחנה.

יום אחרי, הוא קיבל ממנה הודעה. "אני יכולה לשאול אותך משהו?"
"כן".
"תוכל רק לומר לי מה עשיתי לא בסדר מבחינתך?"

דבורי ויינר היא בעלת הבלוג ברבורים

>> בפעם הקודמת: ככה גיליתי שאני יוצאת עם מפיק פורנו