יום אחד החליטה נטלי הולדינג, 40, שהיא מתגברת על המבוכה ועושה מעשה. היא התיישבה וחיברה פוסט במטרה לשתף עשרות אלפי נשים זרות, החברות איתה בקבוצת פייסבוק נשית גדולה, באחת הנקודות הכי אינטימיות בחיים שלה: אורגזמה.

"החלטתי לספר לכם סיפור ששינה את חיי", פתחה את הפוסט, "בגיל 23 חוויתי את האורגזמה הראשונה שלי מחדירה בלבד". בהמשך הפוסט מתארת הולדינג, צלמת ישראלית שכיום מתגוררת באוסטרליה, איך ישבה בדירה הזוגית הקטנה שלה ברמת גן ונתקלה במאמר סקס קליל בעיתון "לאישה" שהדריך נשים כיצד לגמור מחדירה. למרות שלדבריה הייתה מרוצה מאוד מיחסי המין עם בן הזוג שלה דאז, היא הסתקרנה והחליטה לאתגר את עצמה.

"חשבתי שאני במקום ממש טוב יחסית לשאר, בכל זאת, כן הגעתי לאורגזמות מעולות, רק שמעולם לא מחדירה בלבד, תמיד היו גירויים בדגדגנוש שעשו את העבודה והובילו לזה, ואם לא, אז לא", כתבה, "חייתי עם ההכרה שזאת הדרך היחידה והכל היה טוב. אם לא היה לך את זה מעולם, איך תדעי מה את מפספסת?".

אחרי שהסבירה לבן הזוג שלה שיהיה נחמד לבדוק משהו חדש, ניגשו השניים לתרגול כפי שהוצע בכתבה במגזין. "אני מודה, זה בהתחלה הביך", תיארה הולדינג בפוסט, "אני בדרך כלל רומזת ולא פונה לגבר באופן ישיר, והנה, פניתי וביקשתי בפעם הראשונה". השניים התחילו לעקוב אחרי השלבים כפי שנכתבו בכתבה: "בשלב הראשון בני הזוג צריכים להיות במצב של קירבה פיזית. להיות מחוברים, להיות בחיבוק, גוף אל גוף. כשאני עליו, לא הוא עליי. אני זוכרת שחיבקנו אחד את השניה וזה מיד יצר קירבה מעוררת וגם מאוד מוגנת".

"התחושה הלכה והתעצמה ותוך מקסימום חמש דקות הגעתי לאורגזמה מדהימה, כזאת שעוד לא חוויתי עד אותו היום. הייתי המומה, הוא היה המום"

השלב השני, תיארה הולדינג, היה תרגול נשימות. "פה קצת יצאה ממני האישה המובכת, זו שלא נוח לה בכל מיני חוויות אינטימיות, אבל משהו בי התעקש לא לוותר לעצמי, לא לצחוק, להתפקס ולתת לזה צ'אנס רציני. החבר שלי לכל אורך הזמן שיתף פעולה, למעשה לא הפריע, נשם איתי ונתן לי מקום פשוט להיות. נשמנו ונשפנו, פנימה והחוצה, כשאנחנו מכניסים אוויר אל תוך הבטן ונושפים - תהליך שממריץ את הדם בגוף ומזרים אותו לאזורים האינטימיים. בשלב הבא כבר התחלתי לנוע כשהוא בתוכי. פה גיליתי שיש לי נקודה מגניבה כזאת בפנים שעושה לי נעים. צריך לעשות איתה היכרות, לדעת לזהות אותה ולהתפקס עליה, משהו שהיום אני עושה ממש בקלות. באיטיות והמון עדינות זזתי קצת קדימה ואחורה וקצת במעגלים באופן שמצליח לגעת באותה נקודה. התחושה הלכה והתעצמה ותוך מקסימום חמש דקות הגעתי לאורגזמה מדהימה, כזאת שעוד לא חוויתי עד אותו היום. הייתי המומה, הוא היה המום. אני זוכרת את ה'מזל טוב' המביך שהוא אמר לי, וצחקנו… זה היה ממש כמו להיוולד לתוך עולם המין מחדש".

אחרי הרגע הזה, מוסיפה הולדינג ומספרת בפוסט שלה, היה לה רצון חזק לצעוק את מה שגילתה מהחלון, כדי שכולם ינסו גם. "רציתי ולשתף את זה עם כל אישה שאני מכירה, שאף אחת בעולם לא תפספס את זה", כתבה. ואכן – הפוסט שלה זכה לתהודה גדולה, עם אלפי לייקים ותגובות. "היה מאוד מביך לפרסם את הפוסט, לקחתי כמה רגעים של נשימה לפני שלחצתי Send",  סיפרה ל-mako, "זה לא קל להכניס אלפי נשים זרות למיטה. התגובות היו מדהימות, מרגשות ומחזקות. נשים קראו, הלכו הביתה לנסות וחזרו לשתף אותי בחוויות האישיות שלהן. היו שסיפרו לי שהצליחו להגיע לאורגזמה הראשונה שלהן בחיים, זה ממש מרגש".

היום הולדינג מצליחה לגמור בכל פעם שהיא עושה סקס: "אני זאת שמתאפקת לא לגמור לפניו. אני מסוגלת להגיע לאורגזמה בתוך דקה עד שלוש דקות גג. אני מאמינה שלמרות שכולנו שונות, כולנו מסוגלות להגיע לזה. ואם לא, אל תתבאסי, תמשיכי לנסות ותהני מהדרך".

הסוד המרכזי בשיטה, לדבריה, היא ההיכרות עם הגוף והמעורבות של האישה במעשה האהבה. "עד לאותו היום הייתי בעיקר פאסיבית בסקס. לא היו לי פרטנרים שאפשרו שיח ולא הייתה לי הזדמנות לחוות סקס באופן אינטימי שאיפשר לי להרגיש כל נים ועצב בגוף, וזה בדיוק מה שהייתי צריכה כדי להגיע למקום ההוא. היום אני מכירה את הגוף שלי הרבה יותר טוב ואני יכולה לעבור לתנוחות אחרות ולמצב פאסיבי כי אני כבר יודעת איך 'לתפוס' את זה".

סוד ההצלחה: פשוט תפסיקו לנסות

אם בחיים לא הצלחתן לגמור מחדירה, דעו שאתן ממש לא לבד. רובן המוחלט של הנשים לא מצליחות להגיע לאורגזמה מחדירה ללא גירוי של הדגדגן. "גם אורגזמה נרתיקית היא לרוב לא נרתיקית בלבד, אלא נתמכת בגירוי הדגדגן שבמקביל לחדירה בא במגע עם הגוף שממול", מסבירה שלי פסטרנק כץ, יועצת זוגית ומינית ויועצת ל-R3, ואומרת שלדעתה הדרך הכי טובה להצליח לחוות אורגזמה נרתיקית היא להפסיק לסמן אותה כיעד שצריך להגיע אליו. "ככל שהאישה תתמסר לחוויה המינית במקום שתנסה להגיע לגמר, כך יגבר הסיכוי שהיא תחווה אותה בהקדם. אורגזמה היא קצת כמו אפצ'י טוב, לפעמים נראה שהוא עולה ועומד להתפרץ על גדותיו, אבל משהו קטן משבש ועוצר אותו בדרך, ולפעמים בא לו אפצ'י סורר ומשפריץ לכל הכיוונים. ככל שנלמד לשחרר שליטה, לא לחשוש מהקולות שיצאו, מהמילים שיאמרו ומהמחשבות והפנטזיות שיצופו, כשנשאב לתוך גלי התשוקה, כך הסיכוי שנחווה מין פראי וסוער יותר".

פסטרנק כץ בטוחה שאישה שמרגישה בנוח עם הגוף שלה תהיה משוחררת יותר עם עצמה ועם הפרטנר/ית ותגדיל את סיכוייה ליהנות מאורגזמה נרתיקית, והיא מסמנת עוד נקודה משמעותיות: "גם הפרטנר שלך למסע המיני הזה הוא חשוב מאוד. ככל שבן הזוג יהיה מכיל, קשוב, פתוח ואוהב, כך גדל הסיכוי שתחווי את העונג המיני עד כלות, ויחד תוכלו להמריא כל פעם לשיאים חדשים".