החלום: סקס עם האהבה הראשונה שלך

נתחיל בצפירת הרגעה מטאפורית, את לא מאוהבת בו בסתר ואת ממש לא צריכה לחזור אליו. הפסיכולוגית לורי לובנברג מסבירה לקוסמופוליטן, שחלומות מיניים על אהבה ישנה הם הרבה יותר נפוצים ממה שחשבת: "החלום לא סובב סביבו, אלא סביב מה שהאהבה הראשונה שלך מייצגת: תשוקה, התרגשות, להיות נחשקת. זו תזכורת עדינה מהתת מודע שלנו להחזיר את ההתרגשות לחיים שלך".

בשורה התחתונה: ייתכן ומערכת היחסים הנוכחית שלך קצת מתייבשת כרגע, או שאת מרגישה בודדה.

סקס עם אורגזמה יוצאת דופן

לנשים יש כוח מדהים לחוות אורגזמה באמצעות כוח המחשבה בלבד. זה אמנם לא נפוץ ולא פשוט, אבל שתדעו שככל שאנחנו מתבגרות אנחנו נחווה אותן יותר. חוץ מהכיף הגדול שבהתעוררות עם אורגזמה, החלום מרמז על משהו מרגש שקורה לך בחיים או שכבר הרבה זמן לא חווית אורגמזה אמיתית.

השורה התחתונה: אם קורה לך משהו מדהים בחיים, זו סיבה מצוינת לפרגן לעצמך.  

אורגזמה (צילום: אימג'בנק/Thinkstock)
אורגזמה בכוח המחשבה | צילום: אימג'בנק/Thinkstock

סקס עם קולגה:

חלום מיני על חבר לעבודה מרמז על תפנית שהקשר שלכם צריך לעבור. "תשאלי את עצמך, האם את צריכה להתחבר אליו למטרות מקצועיות, או שיש משהו באדם הזה שיכול להועיל לך", לדברי לובנברג. עם זאת, כשמדובר בבוס שלך – הסיפור מקבל טוויסט. "את צריכה לחשוב אם את צריכה להתקרב אליו, לצורך פרויקט שאת מנסה להוביל לדוגמה.", מציעה לובנברג ומוסיפה נתון מדאיג: "זה גם יכול להעיד על תחושת של אבדן שליטה".

השורה התחתונה: את מרגישה שאת צריכה לחזור להיות הבוסית של עצמך, מומלץ לבדוק אם יש חלקים בחיים שלך שאיבדת את השליטה עליהם.

החלום: סקס עם אישה אחרת

חלום על סקס לסבי, יכול להעיד על סקרנות אבל לא רק. גם אם את לא מרגישה משיכה מיוחדת לנשים, חלומות על יחסי מין עם אישה הם הרבה יותר נפוצים ממה שחשבת. אבל שוב – את צריכה להבין מה הפרטנרית הזו מייצגת בחיים שלך. נסי להיזכר אילו תכונות אופי באו לידי ביטוי אצלה במהלך החלום: טיפוח, כוח נפשי או גישה לחיים לדוגמה. זה גם יכול להתבטא בגאווה נשית במידה ואת מצליחה יותר מהגברים סביבך או שאת פועלת למען נשים אחרות.

השורה התחתונה: את אישה מצליחה, אקטיביסטית ואולי גם סקרנית. וזה מדהים.

שתי נשים מאוהבות (צילום: thinkstock)
סקרנות בריאה | צילום: thinkstock

סקס עם קבוצה של אנשים:

חלומות על אורגיה נראים לנו משוגעים, כיפיים ומגניבים. ההסבר להם דווקא יותר מדאיג. "חלומות על סקס עם קבוצה של אנשים, מאותת על מצוקה ובלבול בחיים שלך", טוענת לובנברג: "זה יכול להיות קשור לבלבול שאת חווה לגבי הכיוון שהחיים שלך מתקדמים אליו". סקס עם מספר משתתפים מקושר ליותר מדי דברים שקורים בבת אחת ויכולים להעיד על עומס בחיים האישיים שלך. "עוברים עלייך יותר מדי דברים עשיו? את מנסה להגיע לכמה יעדים במקביל? המסר הוא שתשומת הלב שלך מתחלקת ליותר מדי מקומות", קצת כמו באורגיה.

השורה התחתונה: כדאי לך למצוא דרך לנסות להוריד הילוך, לפשט את הדברים ולבדוק איך את יכולה להרגיע את המצב.

סקס במשרד מול הקולגות בעבודה:

לפעמים, הדבר שאנחנו זוכרות מחלום הוא דווקא המיקום ולא מי היה שם איתנו ויש לזה הסבר הגיוני: "בחלומות, אנחנו משתמשים במיקום גיאוגרפי כדי לסמל אזורים בחיים שלך. הילדות, הקריירה, חיי האהבה או המעגל החברתי שלך". חלום על סקס במשרד מעיד על השתלטות מוחלטת של הקריירה, על כל חלקה פנויה במוח שלך. לעומת זאת, סקס שקורה בחדר שגדלת בו כילדה, מעיד על הצורך שלך להיות ילדותית או לנוכחות מוגברת יותר של אמא שלך בחיים.

השורה התחתונה: קחי יום חופש ותצלצלי לאמא שלך.

סקס במשרד (צילום: Shutterstock)
השתלטה עלייך הקריירה | צילום: Shutterstock

סקס עם מישהו שאת מאוד שונאת:

גם הפנטזיה של סקס מתוך כעס, היא אחת שמצטלמת מאוד טוב. אבל בפועל, סקס עם אדם שאת מתעבת, יכול להרגיש כמו מעשה מזוכיסטי ואכזרי. אז איך זה ששעות השינה היקרות שלך מוקדשות לאדם הזה? "יש אפשרות שהתת מודע שלך דוחק בך למצוא דרך להתחבר אליו כדי להרגיע את הכעסים שאת חווה כלפיו", מסבירה לובנברג. "גם קיים סיכוי שמדובר בקנאה בריאה באדם שמחזיק בכשרון או משרה שאת מרגישה ראויה לה".

השורה התחתונה: את כנראה צריכה להשלים איתו.

סקס עם מפורסם:

חלומות מיניים על מפורסמים מתחלקים לשני סוגים: הראשון והדי ברור, הוא פנטזיה לגיטימית על מפורסם שאת נמשכת אליו. אבל אם הוא לא ממש הטעם שלך, נסי לחשוב מה הפך את האדם הזה למפורסם. אם מדובר במוזיקאי, יכול להיות שאחד השירים שלו נוגעים אלייך רגשית.

השורה התחתונה: נמשיך לחלום.

החלום: סקס עם גבר זר, חתיך וחסר פנים

פנטזיית המאהב המסתורי היא השנייה מהנפוצות ביותר, שגם זכתה ליחסי ציבור מעולים בסרט "כשהארי פגש את סאלי", לדוגמה. "זה לא אומר שיש שם מישהו שמחכה לך ואת חולמת עליו. זה חלום שהוא הרבה יותר עלייך", מציינת לובנברג, את כנראה צריכה שינוי.

השורה התחתונה: המאהב המסתורי מסמל תחום בחיים שלך שאת מנסה להבין או להשתפר בו. הגבר חסר הפנים מייצג את הרצון שלך להתמקצע או להיות יותר אסרטיבית.

אין תמונה
הקלישאה: חתיך חסר פנים

החלום: סקס עם חבר טוב

גם אם החבר הכי טוב שלך הוא לא הטיפוס שלך ואת לחלוטין לא נמשכת אליו – כדאי לך לעצור לחשוב על שלושת הדברים שכי מחברים אותך אליו - כי כנראה שאת רוצה לאמץ את התכונות האלה (ולא את הישבן שלו, נניח).

השורה התחתונה: אחרי שבדקת עם עצמך את עניין התכונות, ייתכן ואת פשוט רוצה לפתח אותן בעצמך.