פילאטיס זה הכי 2015 ויוגה דורשת מאיתנו יותר מדי סבלנות, בטח בעולם בו מוחה של אישה קודח שעות נוספות. בדיוק בגלל זה מגיע אלינו טרנד לוהט חדש, היישר מניו יורק – שזה אומר שחייבים להתייחס אליו ברצינות. לטרנד הזה קוראים "אורגזמה מדיטטיבית" וזה אומר שאנחנו חייבות לבדוק במה מדובר.

החברה האמריקאית, או.מיינג, סיפרה בראיון למטרו הבריטי, שהיא מציעה בעיקרון מסאז'ים שמיועדים לאזור החלציים שלכן, כדי לספק רגע של נחת בתוך הכאוס שהוא החיים שלכן. המומחים של או.מיינג טוענים שמדובר בעיסוי שיסייע לנשים שמתקשות להגיע לסיפוק מיני בכוחות עצמן או לחילופין, לא מרגישות בנוח לגמור בנוכחות פרטנר.

Our new favorite sign in our NY center #lightitup #design #OrgasmicMeditation

A post shared by Orgasmic Meditation (@orgasmic_meditation) on

בשונה ממסאז' יוני, שלא מתחייב להביא אתכן לידי גמירה, האורגזמה המדיטטיבית אמורה לספק לכן דרך חדשה להתחבר לחוויה, לתהליך ורק בסוף – לשיא עצמו. את התהליך המפנק אפשר לעבור יחד עם בן/בת הזוג או לחוות אותו עם זר מוחלט שיעזור לכן להתחבר לדגדגן שלכן.

באו.מיינג מסבירים שמדובר באקט עדין, ליטופים ארוכים ונעימים שמרוכזים באזור הדגדגן. כך שאצבעות חודרניות לא תפגשו כאן. גם לא פרטנר שמצפה שתחזירו לו טובה בסוף. החוויה המדיטטיבית שמה אתכן במרכז, מחברת אתכן לגוף ועם נותנת לכן קצת "גוד טיים" על הדרך. "האורגזמה מגבירה, מעצימה וממריצה את החוויה היום יומים שלנו. ההשפעות שלה על הבריאות, האושר ותחזוקת מערכות היחסים שלה מדהימה וחשובה", מסבירים אנשי החברה – ובינינו, די צודקים.