אורגזמה נרתיקית היא תענוג שרק 20% מכלל הנשים בעולם יצליחו אי פעם לחוות. 80% הנותרות והמקנאות בטוחות שלהן זה לא יקרה, ולרוב הן לא ינסו אפילו להגשים את הפנטזיה. מצד שני, אם תקשיבו למאמנת רוני ארז - יש סיכוי שהחלום הרטוב שלכן הולך להתגשם.

"גם לי אמרו לי שזה מולד, אבל תמיד רציתי להשתייך לאחוזון הזה", מספרת ארז שבמשך שנים התאוותה ליהנות מסוגים שונים של אורגזמות - אך נחלה אכזבה. אל האורגזמה הנרתיקית היא בסוף הצליחה להגיע, אך זה קרה כמעט בטעות, בעקבות בעיה רפואית.

רוני ארז
"אני מרגישה שזו שליחות"

ארז סבלה שנים מדחף למתן שתן לעתים תכופות מדי. "אחת הפיזיותרפיסטיות שנפגשתי איתן נתנה לי מכשיר כדי שאוכל לבצע תרגילים לחיזוק רצפת האגן, כדי לטפל בבעיה שלי", מסבירה ארז, שחודש לאחר מכן גילתה שהאימונים הקצרים לא רק מחזקים אותה, אלא גורמים לה הנאה מינית. "הבנתי שיש פה משהו ששווה לבדוק. ברגע ששחררתי את המחשבות והתרכזתי בהנאה המינית ובתרגול התנועה שגורמת לכך, הגעתי למצב שאני שולטת היום באופן מלא ומושלם באורגזמות שלי".

יש 5 סוגי אורגזמה, כך תגיעי אליהן

בעקבות החוויה הטיפולית, ארז, מאמנת כושר בעברה ומאמנת אישית בהווה החליטה לחקור את הנושא בסדנאות טנטרה ועם מומחים. "הבנתי שרוב האנשים לא הצליחו להסביר את מה שקורה לי בגוף, כך שיצא שאני זו שמלמדת נשים איך להגיע לאורגזמה הנרתיקית".

בשנה וחצי האחרונות ארז מלמדת נשים איך להגיע לאורגזמה המיוחלת ואיך לגמור בעצם, בכל צורה שרק תרצו. אם תשאלו אותה, היא תתאר את עצמה כשליחה של המין הנשי. והיא כנראה לא לגמרי טועה. אז גם אתן תשיגו את האורגזמה הנרתיקית? לדברי ארז זה רק חיבור של גוף ונפש.

מדובר בשילוב של עבודה גופנית עם עבודה מחשבתית: "אישה צריכה לעשות שינוי מחשבתי ולהאמין יותר ביכולות שלה", לצד זה היא משלבת עבודה גופנית על שרירי רצפת האגן. "הם אלו שמביאים אותה למקום שהיא חווה משהו בפנים. אבל בלי ספק, היא קודם כל צריכה להתמקד במחשבה שזה דבר אפשרי. בסופו של דבר את גורמת למוח לפרש את התנועות שהוא חווה כהנאה".

רוני ארז
"ארז: "זו עבודה גופנית ומחשבתית

כחלק מסדרת המפגשים שהיא מקיימת, היא מתרגלת עם הלקוחה תנועות אגן שמביאות את האורגזמה בחלקה הפיזי, חוקרת ומכירה את איבר המין שלה ומוצאת את נקודת העונג שלה. האימון המנטלי קובע דפוסי התנהגות חדשים, כמו מענה על שאלות לדוגמה, שעוזרות לאתר את המיניות וההנאה. "המוח שלנו הוא המקור לחיים המיניים. הוא יכול לאפשר אבל הוא גם חוסם", מדגישה ארז.

הטיפים של רוני:

1. תכנני את הסקס, אל תסתפקי רק באקטים ספונטניים.

2. פני לאקט מספיק זמן מהיום שלך.

3. דמייני איך היית רוצה שמעשה האהבה יתרחש. האם את רוצה אקט יותר רומנטי או יותר סוער?

4. התבונני בעצמך, חקרי את איבר המין שלך כדי לדעת איך ואיפה בדיוק נעים לך כשנוגעים בך.

5. תגידי לבן הזוג שלך איך תכננת שהסקס שלכם ייראה היום ואיך בדיוק את רוצה שהוא ייגע בך.

6. תעסיקי את עצמך במהלך היום עם כמה שיותר מחשבות חיוביות שנוגעות לקלות ולהנאה בהגעתך לאורגזמה.