ברוק וביילי הן אחיות בריטיות שאמנם לא נולדו כתאומות - אבל הקרבה ביניהן כל כך גדולה עד שהיא תתאתגר אפילו תאומים סיאמיים. תכנית דוקו בשם "אקסטרים סיסטרס" שתעלה ברשת TLC הבריטית בשבועות הקרובים תעקוב אחרי הצעירות, שמבלות זו עם זו כמעט את כל שעות היום והלילה.

השתיים מספרות שהן חולקות סכיני גילוח, לפעמים גם מברשות שיניים - ואפילו לובשות את אותם התחתונים. "אבל מי לא?", הן תוהות בתמימות בטריילר שפורסם לקראת צאת התכנית, "איזה אחיות לא חולקות תחתונים?"

"תמיד ישנו ביחד באותה המיטה", מודות האחיות, וכשהמראיין שואל "עד מתי", השתיים עונות: "עד היום". קשה לקבוע אם מדובר בהרגל קבוע או בביקורים חד פעמיים, אבל בסרטון ניתן לראות את אחת האחיות ישנה במיטתה עם בעלה, כשהאחות השניה מתחפרת ביניהם. "קבלת הפנים של ביילי נמשכה יותר מדי זמן", מודה הבעל, ואשתו אומרת בדמעות: "אני לא רוצה לעמוד במצב שאני צריכה לבחור בין בעלי לאחותי הקטנה".

האחיות ברוק וביילי  (צילום: TLC)
מתוך התכנית "אקסטרים סיסטרס" | צילום: TLC

"משפחה קרובה ומלוכדת זה משהו שרוב האנשים שואפים אליו, ואנחנו בערוץ אוהבים לחקור מערכות יחסים מכל הסוגים", אמר נשיא הרשת לאתר הסאן לקראת עליית התכנית, "בין היתר, יחסים בין אחיות בלתי נפרדות באופן קיצוני, שהקשר ביניהן לא שגרתי והקרבה שלהן מביאה את המושג 'אחיות' לרמה אחרת לגמרי".