"את לא נולדת אישה אלא נעשית אישה" אמרה ההוגה הפמיניסטית סימון דה-בובואר, ואם נשאיל את המשפט האלמותי הזה למחוזות שבין הסדינים, במיטה את מקבלת מסרים חברתיים דרך הגבר שאיתך, שיהפכו אותך לכוכבת הפורנו שהוא רגיל לראות. נכון, אנחנו קצת מכלילות ולא כל הגברים גדלו על ברכיה של סשה גריי, אבל רובם כן. ומי שכן, אימץ לעצמו תפיסות מעוותות על איך אנחנו אמורות להתנהג, וגם אנחנו הכלנו והחלנו כל מיני התנהגויות, שבביצוען אמורות לגרום לסקס שלנו להיחשב כמצוין. אבל, לפעמים זה יותר מידי. המסרים שקיבלנו כנערות וגם עכשיו כנשים, לא באמת עושים את יחסי המין שלנו טובים יותר. אלו הדברים שכדאי שתפסיקו להגיד לגברים ונשים, כדי לאפשר לנו חווית מין טובה ואיכותית באמת.

1. זה כואב בפעם הראשונה: לא לכולן יכאב בפעם הראשונה, והחיבור הראשוני שעושים לנו בין סקס לכאב, הוא לא חיבור שאנחנו רוצות לשמור בחיים הבוגרים שלנו. כשאת שומעת בתור נערה שזה הולך לכאוב, את חוששת ומפחדת. הסקס הופך למשהו מאיים, מסתורי עם כאב שקשה לדמיין כי בחיים לא שכבת עם גבר. אנחנו מאמינות שאם היו אומרים לנו במקום "זה יכאב", "זה הולך להיות מדהים ומהנה", היו לנו הרבה פחות חששות לפני הפעם הראשונה.

2. יירד לך דם בפעם הראשונה: לפני הסקס הראשון כנערה או אישה צעירה, מה שעובר לך בראש זה שהמיטה הולכת להיות מוכתמת בדם. האמת היא שהדם שיוצא במהלך הסקס הראשון מביתוק קרום הבתולין, שונה מאישה לאישה. יש מי שהוא יוצא במהלך הסקס עצמו, יש מי שבשירותים רואה קצת דם ויש מי שבכלל לא. אפשר פשוט לומר "יכול להיות שיירד לך קצת דם", ולהראות איפה ממוקם קרום הבתולין וממה הוא עשוי.

A post shared by Ana Albero (@ana__albero) on

3. כשאת גומרת את חייבת לגנוח: עוד סממן של תרבות הפורנו ההרסנית בה אנחנו חיות וחיים. גמירה בצעקות נחשבת לטובה יותר, כי ככה רואים בסרטים, כי הקולות מאשרים לגבר שאיתך שהוא אחלה ו"יודע את העבודה", ומה שלא שומעים או רואים, הרי לא קורה. אבל, לא תאמינו ואפשר לגמור ממש טוב גם בשקט. בלי צעקות, גניחות ואנחות, אלא עם אותם כיווצים מענגים באגן וברגליים, שלא חייבים להתבטא בווליום גבוה. אנחנו לא צריכות להוכיח לאף אחד כלום באורגזמות שלנו, רק לעצמנו.

4. כל הנשים אוהבות מין אוראלי: ממש ממש ממש לא. ועוד פעם, ממש לא. לכל אחת יש את ההעדפות המיניות שלה, יש מי שאוהבות שיורדים להן, ויש מי שלא. גברים, שחררו ממי שלא רוצה ואל תגרמו לנו להרגיש "לא זורמות". באותו עניין, תחסכו מאיתנו את הסלידה של חלקכם מאיבר המין הנשי ומהריח שיצא לכם להריח אצל בנות אחרות. גם הזין שלכם לא תמיד מריח טוב, אבל אנחנו לרוב נסבול בשקט. וטיפ לנשים: אם יש לכן חברה שלא גומרת (כמו גם לא אוהבת אנאלי או לא עושה אקטים מסוימים שאתן אוהבות), זו לא סיבה להתנשא ולגרום לה להרגיש שהיא לא יודעת לעשות סקס. אולי אתן בעצם אלה שהחלתם על עצמכן פעולות שאתן לא ממש אוהבות רק כדי לרצות את הגבר שאיתכן?

A post shared by Ana Albero (@ana__albero) on

5. ההרגלים שאימצתן בפעם הראשונה ילוו אתכן תמיד: הסקס הראשון לרוב יהיה מהוסס, עדין ורועד מהתרגשות. זו הפעם הראשונה שאנחנו עושות "דברים של גדולים" ואם לא למדנו מפורנו (עדיף כמובן), אנחנו נותנות לעצמנו לגלות לאט לאט את הגוף שלנו ושל מי שאיתנו. ההרגלים שאימצנו בסקס הראשון, כמו סדר האקטים ומה מסמל את סיומו של הסשן, לא חייבים להמשיך ללוות אותנו ביחסים הבאים.

6. הגמירה הכי טובה היא כשאת משפריצה: הגברים המתמידים בתפיסת העולם של "אני יודע מה הכי טוב בשבילך", ידחקו בנו לנסות להשפריץ, ולא יהססו לנסות עלינו שלל טכניקות שראו ביוטיוב. אם את רוצה לנסות, את מוזמנת, ואולי באמת מדובר באורגזמה עוצמתית יותר, אבל לא בכל סקס אנחנו משפריצות (אם בכלל) וההתייחסות להשפרצה כאל תגובה שנמצאת בטופ, הופכת את שאר הסקס ה"רגיל" שלנו לפחות טוב, לתחושה שהוא לא מספק. "תמיד אפשר יותר" סטייל. אז, לא. אנחנו מכירות בכבודה של ההשפרצה, אבל מעדיפות להישאר עם האורגזמות היבשות שלנו. אלא אם אתה מנקה אחרי.

A post shared by Ana Albero (@ana__albero) on

7. סקס במחזור זה לא בריא: לא תאמינו, אבל יש לנו מספיק חברות (אהמ אהמ) שעשו סקס במחזור ועדיין בחיים! לקיים סקס במחזור זה אולי נוגד את ההלכה, אבל לא קראנו מחקרים שמוכיחים שמדובר בפעילות לא בריאה. אצל חלקנו שיא החרמנות היא בזמן המחזור, אז למה לא לנצל את זה?

8. אם את בי את בטח לסבית בארון: כנ"ל גברים שהם בי. החוויות המיניות שלנו עם בני או בנות מיננו, לא מחייבות אותנו להגדיר מי אנחנו. זה רק אתם שמחפשים לקטלג ולהכניס לתבניות. שחררו.

A post shared by Ana Albero (@ana__albero) on

9. סקס טוב נמדד בכמות התנוחות שעשיתם: אם הפכת אותה, הרמת אותה, קיפלת אותה ומתחת אותה, בלפחות שמונה תנוחות שונות כנראה שאתה ממש גבר גבר. מה זה משנה שכל האקט התעסקתם בלמצוא את הזווית הנכונה, להראות כמה אתם גמישים וחזקים ולהתעסק בכל דבר אחר חוץ מההנאה האמיתית שלכם ושל מי שאיתכם? מבחינתנו סקס זה עניין של איכות, לא של כמות. החלפת מיליון תנוחות הוא עוד סממנן של גברים (ונשים) שלמדו איך לשכב מסרטוני פורנו, אבל בואו נשאיר את אימוני הכושר לקרוספיט ולא למיטה.

10. נשים מפתחות רגשות אחרי סקס: אנחנו מה זה מצטערות, אבל הפעם ההיא שעברנו לידכם ברחוב והתעלמנו לא הייתה כי שכחנו ששכבנו, אלא שכחנו איך קוראים לכם. עומר? תומר? סליחה, זה פשוט היה נטו סקס, רק כדי ליהנות ולעשות ביחד כייף, ובשנייה שיצאתם מהדירה שלנו זה נגמר. כן, נכון, משתחרר הורמון היקשרות כשאנחנו גומרות, אבל אם אנחנו מודעות לכך, גם כשיש איזה רגע של געגוע או רצון להיות ביחד אחרי, אנחנו אומרות לעצמנו שזו הכימיה שבמוח, לא אתם. תפסיקו לחשוב שנתאהב בכם אחרי שנשכב איתכם, יותר מידי פעמים זה ממש לא קרה לנו.

A post shared by Ana Albero (@ana__albero) on