אין תמונה
עניבות, וסטים, שלייקעס. מראה הבויפרינד של הסבנטיז

 מוצא והורים
אנני היא בת למשפחה וואספית לעילא ולעילא (שבאה כמשקל נגד למשפחתו היהודית והקולנית של אלווי סינגר, גיבור הסרט ואהובה של אנני), עם סבתא אנטישמית בסתר, אח בעל הפרעות פסיכוטיות גבוליות ואמא עם חיבה לאמנות ממוסדת.

אישיות וכוחות על
אנני היא אחת הבחורות המתוקות והאמיתיות ביותר שנראו אי פעם על מסך הכסף. היא כנה ועליזה למדי מטבעה, מסגירה נחירות צחוק ובוז בלי עכבות, סקרנית, בוכה בקלות, בעלת ראש פתוח ומשתמשת בסלנג אנאכרוניסטי.

סטיילינג
ההשפעה של אנני הול על עולם האופנה של סוף שנות השבעים ותחילת שנות השמונים הייתה עצומה – לא רק שנשים בכל רחבי העולם החלו ללכת מיד עם מגבעות דרבי, ווסטים מעור, עניבות ומכנסי באגי, הסגנון כולו נקרא על שמה, "סגנון אנני הול". במשך הסרט היא מציגה קשת רחבה של טעם טוב – לבוש היפי רך של שנות השבעים, אקססוריז מעודכנים כמו משקפי שמש גדולים ותיקים ענקיים ולבוש דודתי מסורתי – הסגנון הספציפי שנקרא על שמה היה חידוש מרענן בשדות האופנה של השנים ההם. הוא אפשר לנשים לעטות מראה גברי-אורבני בלי לוותר על שובביות נשית, ואף כי חלפו כבר למעלה מ-30 שנה, הלוק המנצח של אנני פורץ מדי פעם מחדש, הן ברחוב והן ברפרורים בעולם האופנה.

אין תמונה
אנני ואלווי. חליפה גברית ונוירוזה קלה

 זוגיות
הזוגיות של אנני הול עם אלווי סינגר היא לב לבו של הסרט "הסיפור שלי עם אנני", ומלבד היותה סיפור אהבה מר-מתוק, סופר ריאליסטי ועל-זמני, היא היוותה ייצוג של תפיסה זוגית של דור שמרד במוסכמות ובערכים של הוריו. אלווי, שעם התאהבותו באנני הפך אותה לפרויקט – שלח אותה להרצאות, מילא לה את המדפים בספרי פילוסופיה מורבידיים ועודד אותה לשיר, לא היה יכול לעמוד בכך שהגולם קם על יוצרו. יחסיהם של השניים מסתיימים ואף כי אלווי עושה עוד ניסיון להשיג אותה חזרה, אנני הול כבר לא מעוניינת. כשהם נפגשים במקרה אחרי כמה שנים, הם מסוגלים לדון בעבר בלי מרירות ולהיפרד לשלום כידידים.

 קריירה
כשאלווי ואנני רק מתחילים לצאת יחד, אנני מנסה את כוחה בשירה בפאב רועש ורוחש. אף כי היא שרה בקול מתוק להפליא, לא נראה שהקהל מגיב אליה במיוחד ואלווי נאלץ לעודד אותה כמיטב יכולתו. לאורך הסרט אנני הופכת לזמרת בטוחה בעצמה, עם נוכחות בימתית מרשימה שתופסת את תשומת לבו של הקהל. קשה להבין האם ההצלחה האירה לה פנים לבסוף. אפשר להניח שהיא דשדשה קצת בשולי התעשייה, אך נפלטה ממנה כשהסתיימו קשריה עם מפיק העל טוני לייסי.

תחביבים
שירת סטנדרטים של ג'אז במועדונים אפלוליים, טניס, נהיגה פרועה וחסרת אחריות, עישון ג'וינטים (בעיקר לפני סקס). בעקבות סדרת החינוך שאלווי מעביר אותה, היא מתחילה להתעניין בפסיכואנליזה, קולנוע זר וספרות פילוסופית.

אנני הול היא גיבורת סרטו של וודי אלן בשם זה. בעברית הוא נקרא "הרומן שלי עם אנני".