ניו פארם מציגה את Refresh - הדרך החדשה שלך לחזק ולחדש את הגוף ולרענן את הנפש

נשים
Refresh Your Body

מגזין

נשים
נשים

נקמה בשודד שכינה אותה פרה שמנה וירדה 50 קילו

ג'וזי ברנז היא עובדת פאב מבריטניה שעברה טראומה של שוד מזוין בזמן המשמרת. השודד שהצמיד אקדח לרקתה, גם טרח להשפיל אותה בדבר משקלה על הדרך. הצעירה החליטה החליטה שהדרך הטובה ביותר להתמודד היא דיאטה. תודו שזאת סיבה מקורית

מעין רודה | mako | פורסם 12/07/11 16:02:36

רוב האנשים יסכימו שאקדח המוצמד לראשך זו חוויה בלתי נחמדה ומפחידה. אבל עבור ג'וזי ברנז, עובדת פאב שחוותה שוד מזוין בזמן המשמרת מדובר היה במעשה משנה חיים של ממש. לאחר שהשודד איים על חייה, הוא החליט לסובב את הסכין עוד קצת כאשר העז להטיח בפניה את צמד המילים האיום "פרה שמנה", בזמן שניסה לקשור אותה. מאז רדפו אותה המילים האלה. לכיוון החיובי. בעקבות המקרה, הורידה ברנז כמעט 50 קילו ממשקלה. הצעירה בת ה-29, הצטמקה ממידה 54 ל-40 אחרי החוויה המפחידה. היום היא שוקלת 65 קילוגרמים שייכנסו בקרוב לתוך שמלת החלומות שלה בחתונה עם ארוסה פאתיח. "אם זה לא היה מעודד אותי לשנות את חיי לטובה, אני לא יודעת מה כן", אומרת ברנז.

אין תמונה ג'וזי ברנז לפני. אז זה מה שמסייע למוטיבציה לדיאטה?

חשבתי שאני עומדת למות

בדצמבר 2006, יצאה ברנז לאסוף את אחותה מהפאב המקומי באסקס בבריטניה שבו הן עובדות. "אדם ניגש אליי מאחור בחושך", היא משחזרת. "פשוט הנחתי שאלה היו החברים שלנו לעבודה שמשתעשעים. אבל כשראיתי את כובעי הגרב על הפנים שלהם ואת הרובים בידיים שלהם, הבנתי שזה עסק רציני. אחותי ויקי הייתה בהיסטריה, ולא הפסיקה לצרוח. הם אמרו לי שהם יירו בה אם היא לא תשתוק". לאחר מכן, היא אומרת כי השודדים קשרו את ידיה ואת רגליה, והורו לה לרכון על האדמה, בזמן שהם פשטו על המסעדה, וברחו עם 1,700 דולר.

"זה היה מפחיד, חשבתי שהם הולכים להרוג אותי", מודה ברנז, "כששכבתי על הקרקע הרגשתי חסרת אונים, וזה היה מאוד משפיל שהשודד מצא זמן כדי לצחוק עליי". זמן קצר לאחר מכן הצליחה ג'וזי לשחרר את עצמה, ולהפעיל את האזעקה, אבל זו הייתה רק תחילת הסיוט שלה.

"הייתי מבועתת מכדי לחזור לעבודה, אז נאלצתי לעזוב", היא מספרת. "היו לי פלאשבקים וישנתי עם אור דולק במשך יותר משנה. הביטחון העצמי שלי נהרס כליל. בבית הספר אנשים היו קוראים לי שמנה, או צועקים דברים מעליבים, וכשהשודד קרא לי שמנה באותו לילה, זה פשוט החזיר לי את כל אותם זכרונות נוראיים". במהלך החודשים הבאים ג'וזי עלתה במשקל אפילו יותר כשניסתה להתמודד עם החוויה הקשה.

מהפחד לעזוב את הבית, נשארה ג'וזי בפנים, כשהיא מקיפה את עצמה בשוקולדים וגלידה לנחמה. שנתיים חלפו, וברנז נתקעה עם אותם הרגלים רעים. רק כשחזרה מחופשה עם המשפחה היא החליטה לקחת את עצמה בידיים: "נראית שזופה ומאושרת והייתי מוקפת במשפחה, אבל לא יכולתי להוציא את השודדים מהראש".

אין תמונה אחרי. ממידה 54 למידה 40. מעורר קנאה?

בקיץ הבא היא תלבש לבן

ברנז החליטה שהיא הולכת לנצח את הבריונים אחת ולתמיד, ונרשמה לשומרי משקל ביום למחרת. "להישקל מול כולם היה מפחיד, הרגשתי שאני פשוט אמות במקום". אבל כשהיא קיצצה את החטיפים, התחילה לשתות מים והחליפה את לחם השום בירקות, היא החלה גם לרדת במשקל. כעבור שנה וחצי, הגרסה הרזה והחטובה יותר של ברנז טסה לטורקיה עם משפחתה. היא לא שיערה שהגזרה החדשה שלה תעזור לה גם למצוא את גבר החלומות.

היא פגשה במסיבה מלח בשם פאתיח, בן 26, והזוג מתעתד להתחתן בקיץ. עם חתונה מעבר לפינה, ג'וזי נחושה לשמור על הגזרה החדשה שלה. "אם היו אומרים לי לפני שלוש שנים שאני אתחתן עם חתיך טורקי, ואחפש שמלת כלה במידה 50, בחיים לא הייתי מאמינה", היא מודה בשמחה. "אני באמת גאה במה שהשגתי, ואני אוהבת לראות את התגובה של האנשים כשהם רואים אותי".

>>ירדה 40 קילו - והוכתרה למלכת היופי

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם
תגיות: שמנה   שוד   דיאטה  
תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן