ג'סיקה סימפסון - ז'קט מחוייט (צילום: Gettyimages IL, Getty images)
צוחקת מי שצוחקת אחרונה. סימפסון | צילום: Gettyimages IL, Getty images

הכי קל ללגלג על ג'סיקה סימפסון. היא לא העיפרון המחודד בקלמר, כפי שראינו בריאליטי על חייה כנשואה טרייה; קריירת השירה שלה כבר מזמן נשמעת כמו בדיחה; ניסיונה בקולנוע התגלה באופן לא מפתיע ככושל, ותחלופת הגברים בחייה היא בעיקר סיפור עצוב. אבל תראו מה זה, סימפסון מוכיחה לכולנו שכל אלה לא מזיזים לה את קצה הירך העסיסית, והיא ללא ספק הצוחקת אחרונה. נתונים מראים שמותג האופנה שלה עומד לגלגל כמיליארד הדולר בשנה הקרובה. מדהים כמה כסף אפשר לעשות מג'ינס.

כולם רוצים להיראות כמוה

סימפסון בת ה-30 השיקה את מותג האופנה שלה ב-2007. שלוש שנים אחרי, והיא יכולה להיות מאוד גאה בעצמה. גם חשבון העו"ש שלה עתיד לצהול בקרוב. רק בשנה האחרונה המכירות עמדו על 750 מיליון דולר, ובשנה הבאה מתכננת סימפסון להוסיף לקולקציה גם בגדי ספורט, מה שעתיד לשלשל לכיסה רווח נאה.

אין תמונה
פריטים מהמותג של סימפסון. לא רע בכלל

החל מינואר, גם בארץ:
נעליים 399-1299 שקל
ג'ינסים 349-800 שקל
תיקים ואקססוריז 99-399 שקל
בגדים, עליוניות, ז'קטים 299-799 שקל

"מאז שנכנסתי לתעשייה הזאת ידעתי שארצה לשלב גם בגדי ספורט במותג הלייפסטייל שלי. הליין החדש משקף את הסטייל החדש שלי, שמשלב נוחות, נשיות וכיף מפלרטט". עוד תחת שמה: ליין ג'ינסים לנשים עם קימורים, נעליים, תיקים, בגדים ושלושה בשמים, כולל האחרון ברשימה "fancy night".

וינס קמטו, מי שייסד את המותג "ניין ווסט" והוא גם בעל הרישיון על הקולקצייה של סימפסון, זוקף את הצלחת החברה באישיותה של הגברת. "ג'סיקה היא בת השכן הטיפוסית. אנשים אוהבים אותה ורוצים להיראות כמוה, בין אם מדובר בצעירות בנות 15 או נשים בנות 40". עוד הוא מוסיף כי דווקא המעידות של סימפסון הן אלה שהופכות אותה לנגישה כל כך ולאדם שקל להזדהות איתו.

מאז 2007 סימפסון ואמה הפיצו את הקולקצייה ב-650 חנויות ברחבי אמריקה. יותר מ-600 צרכניות גם מעידות שראו את סימפסון מבקרת בחנויות כאחרונת השופהוליקיות. בכירים בתעשייה צופים שרק מודעת הפרסומת החדשה לקולקציה בכיכובה של הגברת, כשהיא שכובה על ספה בפוזה סקסית בהחלט, תגלגל עוד כ-200 מיליון דולר בשנה הקרובה. עם או בלי פוטושופ, זה כנראה לא ממש מעניין. אגב, אם את רוצה לעזור לג'סיקה סימפסון לסגור את המיליארד הראשון, הקולקצייה עתידה להימכר כאן בארץ החל מינואר הקרוב, ברשת "וינס קמוטו".

אין תמונה
רק מודעת הפרסום תקפיץ את המכירות יופי. ג'סיקה ביליונרית

"אני אוכלת כשאני עצובה וכשאני שמחה"

מלבד הצלחה פיננסית כבירה, נראה כי זוהי ללא ספק שעתה של סימפסון. אחרי נישואים פומביים וגירושים פומביים עוד יותר מהזמר ניק לאשיי, ואחרי לא מעט שברונות לב, זו עונדת כעת טבעת אירוסין מרשימה מבן זוגה, שחקן ה-NFL אריק ג'ונסון ששווה 100,000 מיליון דולר. "עוד לא התפניתי להתעסק בכלל בחתונה. אין לי זמן עם כל הקידום של הליין החדש. אנחנו רק רוצים ליהנות מהתקופה הזאת ונתחתן ברגע שנחליט שהזמן נכון", אמרה סימפסון.

אין תמונה
מפרסמת ומוכרת גם שלושה בשמים מצליחים, מלבד ליין הבגדים

כל הבשורות המשמחות האלה מגיעות בטיימינג מבורך עבורה. רק לאחרונה "זכתה" סימפסון לכותרות בגין שלל סיבות מפוקפקות, שלא לומר תמונות שבהן ניכר כי היא עלתה משמעותית במשקל. היא זוכה לקריאות בוז ממשטרת האופנה על בסיס קבוע, ואף אחד כבר לא ממש טורח לדבר על השירה שלה. אפילו לא היא.

סימפסון הפכה להיות הדוברת של הקילוגרמים העודפים לאחרונה. "אני מגיעה מטקסס ואני אוהבת מטוגנים, עובדה מצערת מאוד", אמרה בראיון. "אני אוכלת כשאני עצובה וכשאני שמחה, ואני לא חושבת על זה יותר מדי. אני לא אוהבת שאסור לי דברים כי אז אני ארצה לאכול דווקא אותם".

ג'סיקה סימפסון (צילום: Bryan Bedder, GettyImages IL)
מתלבשת רעה ועגלגלה. סימפסון מאבדת ביטחון | צילום: Bryan Bedder, GettyImages IL


עוד הוסיפה כי היא נפגעת בקלות ממה שאנשים אומרים עליה ועל המראה שלה, וזה גורם לה להרגיש מאוד חסרת בטחון. מצד שני, אולי זה בדיוק מה שגורם לה להיראות אנושית ואהובה. זה וקולקציית בגדים לא רעה כלל. ואם זה לא מרים לך את הביטחון, מיליארד דולר בטוח יעזרו.

>>שמות קצוץ: רוצה להצליח בהוליווד? תסתפרי קצר