במשך 27 שנות שירותה בקבע, למירי בלבול (58) תמיד היתה תשוקה לעיצוב בתים. "הדבר שתמיד הכי אהבתי לעשות היה לסדר ולהכניס חיים בחדרים", היא מספרת, "אז עוד לא היה לזה שם - אבל היום אני יודעת שמה שעשיתי היה הום סטיילינג".

מה עושה קצינה בחיל האוויר עם תשוקה להום סטיילינג? מגייסת פרויקטים התנדבותיים של חיילים לשיפוץ דירות בקהילה. בלבול, עם צוות משתנה של חיילים, עצבה ושדרגה מספר חדרים לקשישים ולמשפחות נזקקות - מתוך אמונה אישית חזקה שעיצוב משנה חיים. כשיצאה לאזרחות, החליטה להפוך את התחביב למקצוע.

היא הקימה בית ספר לעיצוב הבית, ויחד עם הסטודנטים והבוגרים היא ממשיכה לנהל פרויקטים בהתנדבות לשיפור דירות וחדרים של מי שידם אינה משגת. הכספים, הרהיטים ופרטי העיצוב נאספים באמצעות תרומות של חברות ואנשים פרטיים. הנה כמה מייקאוברים בהם בלבול הכי גאה - ושנכנסו לה עמוק לתוך הלב.

 

 

 מירי בלבול יוזמת את הפרויקטים במסגרת בית הספר סקולה. בימים אלה מגייסת בעזרת מימון המונים כסף לפרויקט חדר משלהם, שמטרתו שיפוץ חדרים עבור נשים שיצאו ממעגל הזנות והסמים, ילדים ונוער במצוקה, חיילים בודדים, משפחות מאוכלוסיות מוחלשות ובעלי צרכים מיוחדים.

 עיצוב וסטיילינג של הפרויקטים: מירי בלבול ובנות סקולה