ברוק שילדס (צילום: רויטרס)
שילדס. היום היא כבר לא בתולה | צילום: רויטרס

 בתולה בשנות ה-20? התנחמי – יש גרוע מזה. ברוק שילדס, הנימפה של שנות ה-80 והדיכאונית של שנות ה-2000, מתגלה כבחורה די שמרנית. בראיון למגזין בריאות אמריקאי היא מודה שאיבדה את בתוליה רק בגיל 22 המכובד. אבל לפני שתעבירו את המסר החינוכי הזה לבנות ולאחיות שלכן, דעו שזה ממש לא בגלל שהיא רצתה לשמור את עצמה לאחד וליחיד. היום מודה שילדס כי היא פשוט סבלה מחוסר ביטחון עצמי בכל הנוגע למראה החיצוני שלה ולמעשה היא אכולת חרטה שהמתינה כל כך הרבה זמן.

עוד סיפרה השחקנית שילדס בת ה-43 כי הדבר שהיא הכי מצטערת עליו הוא העובדה שלא למדה לאהוב את עצמה בשלב מוקדם יותר של חייה (אנחנו קוראות לזה אורגזמה). "אני חושבת שאם הדברים היו מתנהלים אחרת, הייתי מאבדת את בתוליי הרבה לפני גיל 22. מה שקרה הוא שהייתי באור הזרקורים והופעלו עליי לחצים גדולים, חבל שלא הצלחתי להתגבר על כל אלה. אני חושבת שיכולתי להיות הרבה יותר מחוברת לעצמי ולא הייתי סובלת מסוגיות מרגיזות סביב המשקל שלי. למעשה העליתי 10 קילו במהלך לימודיי בקולג' ואין לי ספק שזה קשור למה שעברתי בילדותי".

בתולה בסצנת סקס בגיל 15

ואם לרגע שכחנו במי מדובר, הרשו לנו להזכיר: שילדס נחשפה לעולם התקשורת כבר בגיל 12 כאשר שיחקה נערת רחוב בסרט " Pretty Baby", בו אף חוותה את סצנת העירום הראשון שלה, רק שאנחנו לא זכינו לראות את זה כי הסצנה נחתכה בעריכה וטוב שכך. וב-1980, היא זכתה בתפקיד פרובוקטיבי נוסף בסרט "הלגונה הכחולה" כשהייתה בת 15. שם כבר דבר לא ירד בעריכה והצעירה נחשפה בסצנת אהבים מתקדמת לגילה. אגב, העירום שראינו בסרט שייך לכפילה מצודדת. לאחר מכן, המשיכה בדרכה לפרסומת נועזת מבית קלווין קליין, שם צוטטה כשאמרה: "רוצה לדעת מה מפריד ביני לבין הקלווין שלי? כלום".

ברוק שילדס בלגונה הכחולה (צילום: Gettyimages IL, getty images)
ככה היא נראתה בגיל 15. הלגונה הכחולה | צילום: Gettyimages IL, getty images


עם זאת, מסתבר שהבחורה הליברלית שעל המסך היא בדיוק ההיפך משילדס הפרטית ובגיל 20, כשיצא האוטוביוגרפיה שלה, חשפה כי היא לעולם לא ידעה גבר. אז כתבה: "אני מוכנה להודות שאני בתולה כי זה מאוד חשוב לי. אהבה היא משהו שאני מוכנה ורוצה לחכות לו. אני לא מרגישה שום צורך להתנסות כרגע". אז זהו שכנראה שכן, לאור הוידוי האחרון שלה.

כיום, שילדס נשואה באושר בפעם השנייה לכריס הנצ'י, ולזוג שתי בנות (6,3), מה שלא ניתן לראות על גופה של השחקנית. כשנשאלה בראיון למגזין, מה היא עושה כשהיא צריכה להוריד בזריזות 2-3 קילו, ענתה "אני מורידה בכמויות הבירה שלי ושומרת בקפידה על אימוני ספינינג. כמו כן, אני מפסיקה לאכול בשש בערב ואוכלת מנות קטנות". נו, היינו צריכות מסר חינוכי לקינוח.