צה"ל במערומיו (תמונת AVI: חדשות)
כולה רצית שבחורה נחמדה תנענע את השדיים שלה מול הפרצוף שלך, מה רע בזה? | תמונת AVI: חדשות

 לכבוד: אלוף אליעזר מרום, מפקד חיל הים,

שלום רב

הנדון: ביקורך במועדון חשפנות

אלוף נכבד,
מאז שהתחילו להתפרסם באמצעי התקשורת הידיעות על ביקורך במועדון החשפניות ה"גוגו", יש שאלה אחת שלא מפסיקה לטרוד את מנוחתי: האם נתת לחשפניות טיפ תמורת הלפדאנס? ואם כן, לאן בדיוק דחפת את השטרות המיוזעים, לתחתוני החוטיני הקטנטנים שלהן, או שאולי הספקת לחזייה, רגע לפני שהן הורידו אותה?

תראה אליעזר, אני לא תומכת בכך שיוציאו את הזנות והחשפנות מחוץ לחוק, לאנשים בגירים יש זכות לעשות כרצונם כל עוד אינם פוגעים במישהו אחר, אבל אני בהחלט סולדת מגברים שהולכים לזונות ולחשפניות. מבחינתי מדובר באנשים שלא ממש הצליחו להבין שבני אדם אחרים, גם אם מהמין השני, אינם סחורה, ושבקנייה של אנשים אין שום דבר שובבי או גברי, זה ניצול ברור של מצוקה, לא משנה באיזה נוצות תקשט את זה.

אבל מה כבר עשיתי? אתה בטח שואל את עצמך, הרי זה מה שגברים, ועל אחת כמה וכמה ימאים, עשו לאורך כל ההיסטוריה. למה זה מגיע לי? אתה תוהה, כולה רצית שבחורה נחמדה תנענע את השדיים שלה מול הפרצוף שלך, מה רע בזה? ואז בטח עולה בך טינה כבושה נגד כל הפמיניסטיות האלה, שבגללן חוקי המשחק שהיו בתוקף מאז ומתמיד השתנו פתאום, ומי אנחנו שנקבע להוד אלופיותו אם מותר לו לראות נשים ערומות רוקדות בשבילו או לא?

חשפנית (צילום: SXC)
לא, זה לא מהנה בשבילה. זה משפיל | צילום: SXC

 אבל אתה מבין, אליעזר (נראה לי קצת רשמי מדי, לקרוא לך האלוף מרום, לאור מה שאני יודעת עליך), מאז שהתעקשנו לצאת מהבית ולהיכנס לזירה הציבורית, אכן הרסנו לכם את כל הכיף במועדון הקטן והחמים שלכם. אבל אין מה לעשות, החוקים באמת השתנו, חלקכם פשוט מסרב להבין את זה.
זה לא שאנחנו לא יודעות שאתם מפשיטים אותנו במבט חלק גדול מהזמן, למדנו לחיות עם זה. יהיה טיפשי להתקומם על משהו שמנוגד לטבע הגברי. אבל כדי שנוכל לעבוד ביחד, אנחנו צריכות שתהיה לנו אפשרות להדחיק את העובדה הזאת, ולנסות לבנות יחסי עבודה מקצועיים וקורקטיים. תאמין לי, זה אפשרי, אפילו בקרב ימאים. הידיעה שאתה משלם לנשים כדי שירקדו בשבילך ערומות מאוד מפריעה לנו להדחיק את זה, מאוד.

 תנסה שנייה לגלות אמפטיה, יחסית לאדם שמוכן להפוך אישה לחפץ, כמובן, ולחשוב על הנשים שבפיקודך. איך אמורה להרגיש הבחורה שממש עכשיו עושה קורס חובלים, או זאת שמשרתת בסטי"ל, כשהיא יודעת מה המפקד העליון שלה עושה בשעות הפנאי שלו? בהחלט יכול להיות שהיא תתלוצץ על זה עם חבריה הגברים, כי נורא לא נעים לנו להיות פמיניסטיות זועפות. אבל אני יכולה להבטיח לך שבכל פעם שהיא תצטרך ללחוץ לך את היד, היא תחשוב איפה היד הזאת הייתה קודם. וכל פעם שהיא תראה אותך, במקום לכבד אותך כפי שחיילת אמורה לכבד את המפקד שלה, הדבר הראשון שיעלה לה בראש הוא אותך יושב במועדון כשאישה ערומה יושבת על ברכיך. וזאת תמונה מנטלית שגורמת לנו להתכווץ מבפנים, כי אנחנו יודעות שממש עכשיו אתה מדמיין אותנו ככה. אולי תתקשה להאמין בזה, אבל המחשבה הזאת לא מחמיאה לנו, ממש לא.

 בברכה,

אריאלה רביב,
פמיניסטית זועפת

סקר חדשות 2 באינטרנט: 55 אחוז סבורים שהתנהגותו של מפקד חיל הים לא ראויה