בכל פעם שעולה שמה של קים קרדישיאן, אנחנו תוהות בנוגע לטייטל שלה. היא הרי לא זמרת, לא שחקנית, לא רקדנית, ובוודאי שלא מדענית מוח. אז מה היא? ובכן, כוכבת ריאליטי שעשתה קריירה מלמכור את המשפחה שלה בשלל פורמטים, וחשוב עוד יותר, אחת שמגלגלת מיליונים בזכות נתוני גופה. ובכל זאת, גם הבחורה הסקסית ביותר לא יכולה להישאר בטופ כל כך הרבה זמן. לכן, קים קרדישיאן ממחזרת סיפורים כדי לשמור על הגחלת בוערת. הפעם, בראיון למגזין קוסמופוליטן הבריטי, היא שוב מספרת לנו על הצלוליט שלה, ועל זה שהיא מאוהבת בקימורים הנשיים של גופה. פייר, לא מודל גרוע לחיקוי.

אין תמונה
מי נגד מי 186
 

אוהבת עוגיות ואוכלת מה שבא לה

קרדישיאן לא טיפשה. היא יודעת טוב טוב מה מעניין את התעשייה: גוף סקסי, ציצים, ישבן עסיסי ודיונים ברומו של עניין על הנושאים האלה ממש. בראיון האמור אומרת קימי בת ה-30 כי היא מעולם לא חשקה להיות מידה 34 ולמעשה "ממש לא אכפת לי אם אהיה גם מידה 44". יה, רייט.

עוד הוסיפה כי גם היא מתהדרת בצלוליט. "נו, אז מה? מעולם לא טענתי שאני מושלמת. זה מטורף לחשוב שבגלל שאני בכותרות עליי להיות כזאת. לא פעם קורה שאני מתחזרת ואוכלת ואני מרגישה נהדר עם זה, וחושבת שזה פשוט שווה את זה. אתם רואים את גושי הצלוליט הקטנים האלה? הם לגמרי שווים את העוגיות שאכלתי", אמרה.

אין תמונה
מי נגד מי 186

לדבריה היא אוהבת לאכול, ואילו הייתה תקועה בדיאטות כל חייה היא הייתה אומללה. ובנוגע לסופרלטיבים שהישבן שלה זכה להם, היא מבקשת לצנן את ההתלהבות. "לכל אחד יש ישבן, מה הביג דיל? אבל אני מניחה שזה מחמיא".

לא מאמינות לך, אבל את נראית שיגעון

עם כל הכבוד לפתיחות של קים על גופה ומנהגי האכילה שלה, אנחנו לא לגמרי מאמינות לה. נתחיל מזה שלבחורה יש מעט מאוד צלוליט, ודאי שלא בכמות שאנחנו יכולות להזדהות איתו, וגם המעט הזה עובר פוטושופ. שנית, קשה לנו לקנות את זה שהיא תשמח להיות במידה 44 - היא עסיסית, כן, אבל ממש רחוקה מלהיות מלאה. ושלישית, הבחורה פשוט ממחזרת סיפורים. את אותן המילים בדיוק מכרה קים כבר ב-2009 למגזין לייף אנד סטייל. היא אמנם עקבית, אבל סביר להניח שבעיקר אין לה שום דבר אחר להגיד.

אין תמונה
מי נגד מי 186


ובכל זאת, דומה שקרדישיאן היא היחידה כרגע בתעשייה שמצליחה באמת לענות על קריטריון הקימורים. היא עסיסית, בשרנית וסופר סקסית, והיא רחוקה מלהיראות חד מימדית. וזה לא רק בזכות החזה המרשים, אלא גם בגלל המראה הכללי שלה, שמקרין בריאות: מהבטן והירכיים בעלי הנוכחות, ועד למבט הסקסי והשלם עם עצמו בעיניים. ורק על זה מגיע לה שאפו.

>> 7 קילו בשלושה שבועות: הדיאטה המסוכנת של ליהיא גרינר
רוצה לעשות שופינג בלי לצאת מהבית? היכנסי ל-StyleRiver