הסערה שיצר אנדריי פג'יק בעולם האופנה מאז החל לדגמן בגדי נשים מגיעה לשיא חדש. הדוגמן הגבר נבחר במקום ה-98 ברשימת הנשים הכי סקסיות בעולם של מגזין הגברים FHM. עורכי המגזין לא אהבו את בחירת הקוראים שקבעו מי יהיו הנשים ברשימה, ויצאו בקריאה שהיא רחוקה מאוד מפוליטיקלי קורקט, בלשון המעטה. "המעצבים מהללים אותו כדבר הגדול הבא", נכתב בעיתון, "אנחנו חושבים ש'דבר' זו בהחלט מילה שמגדירה אותו באופן מדויק". והם הוסיפו, ברוב קלאסה: "אולי יום אחד הוא יקבל חוזה גם בויקטוריה סיקרט, אנא העבירו את שקיות ההקאה".

אין תמונה
אנדריי פיג'ק. בחיים לא היית מנחשת שזה גבר

עד מהרה החלו הניצוצות לעוף בעקבות הדברים הקשים שנכתבו במגזין, ועורכיו מיהרו להסיר את הטקסט הנ"ל מהאתר. אבל בדפוס כמו בדפוס, בגיליון המופץ בחנויות של המגזין הטקסט נשאר כפי שנכתב. דובר של המגזין אמר לעיתון הטלגרף כי " לצערנו הפסקה המדוברת לא שוכתבה לפני שנשלחה לדפוס. ברגע שהבנו את הטעות, הסרנו את הפסקה מיד ואנחנו מתנצלים אם מישהו נפגע מהדברים. FHM דיברה עם כל מי שמעורב בעניין, ונקטנו צעדים כדי להבטיח שצעד כזה לא יישנה".
אין תמונה
על המסלול של גוטייה. סקסי. או סקסית

התגלה כשעבד במקדונלד'ס
אנדריי פג'יק נולד וגדל באוסטרליה, והתגלה דווקא בעבודתו במקדונלד'ס. בעבר סיפר כי הוא שמח שהוא יכול לדגמן גם בגדי גברים וגם בגדי נשים, והצהיר על שאיפתו להופיע בפלייבוי. בראיון מוקדם יותר השנה אמר: "לפעמים אני מרגיש יותר כמו אישה, לפעמים יותר כמו גבר. אני בטוח שרוב האנשים חושבים שאני אישה, אבל זה כבר לא מפריע לי ואני מרגיש את זה בסדר. אני לא מחשיב את עצמי כמוזר". חבל שעורכי FHM לא חולקים את אותה דעה.

אין תמונה
אנדריי פיג'ק. "לפעמים אני מרגיש יותר כמו אישה"

 >>איך ייראו הקניונים של העתיד?