אין תמונה
רוצה גם? את יכולה בקלות!
הנה משהו שבנים לא יבינו לעולם: ההנאה שבפריזורה נפלאה. אין כמו יום שיער טוב כדי לרומם את רוחנו. אבל מה לעשות שלא פעם אנחנו מתעוררות במצב רוח של מלכת יופי עם שיער של אסופית? אז הנה פתרון קסם וזול בטירוף: גומיית ספוג. היא נראית כמו סקוץ' שמנקים איתו את הכיור, אבל היא עושה פלאים ובשנייה מרימה לך את הפריזורה לאבועגילה מושלמת כשל בלרינה.

נסייג ונאמר שהגומייה לא חדשה בשוק, אבל עדיין יש לא מעט שטרם עשו אתה היכרות. אז אין זמן טוב יותר מההווה: הגומייה מגיעה בשני גדלים (קטן וגדול), ובשלושה צבעים (חום, שחור, צהוב) בהתאמה לצבע שיערך. הרעיון הוא פשוט: הספוג יוצר סדר ונפח, ובתום ההתעסקות – שיערך ייראה עשוי, מהודק, עשיר ומפואר.

כל מה שאת צריכה זה גומיית פלא שעולה חמישה שקלים ונמכרת בכל חנות לאביזרי יופי וביוטי, גומיה קטנה, מסרק וסיכות סבתא. סה טו. מצאנו גם יופי של הדרכה מאת Kareen Hill בסרטון המצורף. הנסיינית הפרטית שלי הייתה בתי בת ה-4 שלה שיער ארוך ומעט דליל. בפעם הראשונה עשתה זאת דודתה המוכשרת שיצרה מראה מושלם. כשאני ניסיתי,  עם ידיי השמאליות והמתקשות, זה עבד טוב (כמעט) באותה מידה. מסקנה: כל אחת יכולה לעשות את זה, ובכל גיל. תהנו.

>> לכל הטיפים במדור