אור אלתרמן (צילום: תומר ושחר צלמים, צילום ביתי)
"נכנסת למיטה באחת וקמה בשבע - מה שקורה באמצע זה כבר עניין אחר" | צילום: תומר ושחר צלמים, צילום ביתי
אור אלתרמן ברנע (38), מנהלת מאמאזון ויזמית. גרה בת"א, נשואה לאור ברנע, אמא להיילי (4) ורוקי (שנה).

איך את מספיקה?

"אני לא. אני קמה בשבע, כשהבן שלי מתחיל לטפס עליי, אחר כך אני מעירה את הבת שלי ומארגנת אותה לגן. אחרי שהבלגן של הבוקר נגמר והיילי ואבא שלה רוכבים להם לגן, רוקי ואני מתיישבים מול המחשב ומתחילים לעבוד - עד שרוקי מאבד סבלנות. אז אני נפגשת עם מיה שפילמן, השותפה שלי, בתקווה שהבן שלה והבן שלי יעסיקו אחד את השני. ובין החלפות חיתול להנקות ולהרדמות, אנחנו עובדות. באחת אני אוספת את היילי מהגן, ואז אנחנו מטיילות בין חברים לגני שעשועים ולגינות - ואני מנסה לעבוד מהנייד. תחביבים, ספורט, בן זוג - תזכירו לי מה זה?".

עוד בערוץ הנשים:

>> לכל המדורים של "איך את עושה את זה?"
>> הניחוח החדש של הנרתיק שלך
>> כיצד הסביבה מגיבה לבחורה שמנה?

למרות העומס, על איזה חלק בסדר היום שלך לא תוותרי בשום מצב?
"השיחות עם היילי לפני השינה והצחוקים של רוקי כשהוא מתעורר".

כמה שעות את ישנה בלילה?
"זה תלוי מאוד בהגדרה של 'ישנה'. אני נכנסת למיטה באחת בלילה (אלא אם כן נרדמתי עם הילדים בשמונה) וקמה בין שבע לשמונה - מה קורה שם באמצע, זה כבר עניין אחר".

איך את מפרגנת לעצמך?

אור אלתרמן (צילום: אורית פניני )
"רזיתי מאוד בזכות ההנקה והטבעונות" | צילום: אורית פניני
"בדיוק בשבוע שעבר, לראשונה מזה שנה, בן הזוג שלי ואני יצאנו לארוחת בוקר. התרגשתי כמו לפני דייט ראשון, ונשבענו שנעשה את זה מעכשיו פעם בשבוע. בנוסף, פעם בשבוע אני מנסה להיפגש עם חברה בערב, בלי ילדים. אבל כמו שחברה פעם אמרה לי: 'תוכניות שנשמעות טוב בבוקר, הופכות למשימה בלתי אפשרית בערב'. כשאני כותבת את זה עכשיו, זה פתאום נשמע ממש לא מספיק. ויש גם את הנסיעות המשפחתיות שלנו למדבר, שהן הפינוק הכי גדול שלי".

איך את נראית כמו שאת נראית?

"רזיתי מאוד בזכות ההנקה והטבעונות, וכידוע לכולנו: להיות רזה, זה מה שחשוב (בצחוק! בצחוק!). פעילות גופנית זה הדבר הזה שאני נשבעת לעצמי להתחיל לעשות כבר שנה, ואיכשהו זה לא ממש יוצא לפועל. אני משתדלת לא לשכוח ללכת לקוסמטיקאית פעם בחודש, ואצל הספרית אני מבקרת כשהמצב כבר לא מאפשר לי להסתובב ברחוב".

ומה לגבי בגדים? איפה את רוכשת?
"אחת החברות הכי טובות שלי היא המעצבת אילה מרומי-קינן (גוסטה), ולמזלי אלה בגדים בדיוק בטעם שלי, אז את רוב השופינג אני עושה אצלה".

איך ומתי את נשברת?

אור אלתרמן (צילום: תומר ושחר צלמים, צילום ביתי)
אוהבת להיות אמא". אור עם ילדיה היילי ורוקי | צילום: תומר ושחר צלמים, צילום ביתי
"אני נשברת מאה פעם ביום, אבל ממשיכה הלאה. המשימה של לגדל שני ילדים באופן יחסית טוטאלי, לצד קריירה עצמאית, היא כמעט בלתי אפשרית. למזלי אני מאוד אוהבת גם להיות אמא וגם את מאמאזון ואת כל שאר הפרוייקטים שלי. התוצאה של האהבה הזאת היא שהכול ביחד, לצד בן הזוג שלי שנמצא מאחוריי, מלפניי ומצדדיי, מחזיקים לי את הראש מעל למים. אולי יצאתי קצת דיכאונית, אבל בחיי שרוב הזמן אני מבסוטה אש מהחיים שלי".