העונה החדשה של "חתונה ממבט ראשון" יצאה לדרך, ובפרק הראשון הכרנו את מעין דורי שמעידה על עצמה כ'שובית' השלמה עם מידותיה הגדולות. אבל הדרך ליום הגדול לא הייתה פשוטה עבורה: האדריכלית והדוגמנית התקשתה למצוא את שמלת החלומות שלה עד שבוע לפני המפגש עם בן אביבי, מאחר ומספר לא מבוטל של מעצבים פשוט לא מחזיק על המדף שמלות במידות גדולות.

גל מרגלית מדליה, שנישאה ב-2019, התארחה אתמול בתכניתם של "פאולה וליאון" ושיתפה שגם היא עברה כברת דרך לא פשוטה עד שמצאה את שמלת החלומות. "מאוד הסכמתי עם מעיין. החיפוש אחר עוד סלון כלות ועוד אחד זה מתסכל. עברתי עשרה סלונים עד שמצאתי את השמלה שגרמה לי להרגיש בנוח", סיפרה גל, "הלכתי למספר מקומות ואמרו לי: 'אין לי במידה שלך אבל אפשר לעשות לך שמלה חדשה כי אין לי מאפס ומן הסתם זה עולה יותר'".

בהמשך ביקרה מרגלית מדליה את בעלי סלוני הכלות שלא מחזיקים מגוון רחב של מידות שתואמות גם לנשים גדולות. "יש כל כך הרבה נשים ומגוון של מידות - לא חשבתי שזאת תהיה בעיה. אתה הולך לסטודיו, המידה הממוצעת שם היא 38-40 ומנסים לדחוף אותי לזה וחצי שמלה לא נכנסת עליי. אומרים לי: 'נתאים פה נתאים שם העיקר תקני אצלנו. לא הרגשתי בנוח בכלל".

מעין דורי ובן אביבי - 8 (צילום: לירון סער, חתונה ממבט ראשון)
מעין והחתן. מהממים בכל מידה | צילום: לירון סער, חתונה ממבט ראשון

גל סיפרה על מפגש עם מעצב שמלות שבמילותיו הוכיח שהבעיה כנראה היא לא במידה אלא בתעשיית האופנה. "אמרו לי: 'אם את רוצה שזה יהיה מוכן לפי הסטייל והסגנון שלך תשלמי. תיכנסי לתוך השמלה ותרזי קצת עד החתונה', אני לא בעמדה הזאת. החלטתי שאתאים את השמלה למידות שלי".