טל גולקרוב, היא נהגת מרוצים, אחת מ-5 נשים בישראל שעוסקות בתחום הזה. עד לא מזמן היא חשבה שתואר במתמטיקה הוא חלום חייה אבל אז היא גילתה את הרכבים המהירים ויצאה למסלול. "כל שבוע אני מאמנת אנשים עם חלום להיות נהגי מרוצים" סיפרה הבוקר ל"פאולה וליאון".

"האמת שהגעתי לזה דרך אח שלי. הוא היה מספר שהלך לאתגרי נהיגה. בכלל לא היו אז מסלולי מירוצים בארץ. שאלתי אותו פעם אם אפשר להצטרף אליו. הוא הכי פרגן בעולם ואמר לי בואי תנסי" היא נזכרת, "פחדתי ממש. הגעתי למסלול וראיתי חבורת גברים מסתכלים על הרכבים ומדברים על צמיגים, כולם תחרותיים והמטרה שלי היא לבוא ולא לעשות פדיחות, כי אני אישה עם כל הסטיגמות. נלחצתי ורעדתי בטירוף כשנכנסתי לאוטו. בסוף סיימתי במקום השני אחרי אח שלי. כולם היו בהלם. החלטתי שזה מה שאני רוצה לעשות בחיים שלי".

גולקרוב לא מסגירה את המהירויות אליהן היא מגיעה "אני לא מסתכלת על מד המהירות" היא אומרת, אבל מאשרת שהיא מודעת לסכנות. "זה ספורט מסוכן, הרבה שואלים איך אני לא מפחדת מהמהירויות המטורפות במסלול - אבל הפחד הוא דבר טוב הוא שומר עלי ונותן לי גבולות. אם אני מפחדת על המסלול כנראה עשיתי משהו לא טוב". 

צפו בקטע המלא