רוזאן דודג' (52) הבריטית בסך הכל חיפשה בעל מקצוע שיתקין לה עבודת גבס בתקרת המטבח. היא שלחה לשלושה שיפוצניקים שונים בקשה לקבל הצעת מחיר וצרפה תמונות של התקרה; רק כשאחד מהם ענה לה כעבור כמה דקות הבינה את גודל הפאדיחה. 

דודג' סיפרה לאתר הדיילימייל שהחליטה לצלם את התקרה, קמה עירומה מהמיטה, שוכחת שבקיר מולה מותקנת מראת קיר, וצילמה את התמונות. אחרי כמה דקות קיבלה את התשובה הראשונה: "מצטער אבל אני נאלץ לוותר על העבודה הזו. אני לא יודע אם זו הייתה טעות, אבל כדאי שתבדקי את התמונות ששלחת. מבחינתי זה ממש לא מקצועי ואני לא מתכוונן לבצע את העבודה".

דודג' מיהרה להציץ בתמונות ששלחה ולמרבה ההלם גילתה ששלחה בטעות תמונה בה היא משתקפת במראה, עירומה לגמרי. היא כתבה מיד לשיפוצניק שהיא מתנצלת ושהיא מאוד נבוכה, אבל לדבריה לא קיבלה ממנו תשובה. 

בעל המקצוע השני לא טרח להגיב לתמונות, ודודג' גילתה למרבה ההקלה שאת עמוד הפייסבוק של השיפוצניק השלישי אליו שלחה את תמונות העירום מנהלת אשתו. היא מיהרה לכתוב לה ולהתנצל, ווהאישה צחקה וענתה שאין לה סיבה לדאוג, כי בעלה לא ראה בכלל את התמונות וישמח לתת לה הצעת מחיר לעבודה. "היום אני כבר מבינה שזה מצחיק, אבל לקח לי הרבה זמן לצחוק מזה", סיפרה דודג'.