זו לא הפעם הראשונה שהזוגיות של מלאניה עם נשיא ארה"ב, דונלד טראמפ, מקבלת כותרות מאוד לא מחמיאות שמעלות לא מעט שאלות לבי טיב הנישואים שלהם, בעיקר כשמדובר באדם שלא בדיוק מפורסם בזכות יחסו המכבד לנשים. כעת, על רקע השמועות על רומן עם כוכבות הפורנו סטורמי דניאלס וקארן מקדוגל, דיווחים מספרים כי הגברת הראשונה של ארה"ב נמצאת במצוקה נפשית לא פשוטה.

"היא מאוד, אבל מאוד לא מאושרת ממה שקורה עם החיים שלה כרגע", סיפר מקור אנונימי למגזין אס וויקלי. "אם היא הייתה יכולה לעזוב את דונלד, היא הייתה בורחת ממנו ולוקחת את הבן שלה איתה", הוסיף.

כבר רבות נאמר על חוסר הנכונות של מלאניה לאחוז בידו של בעלה בפומבי, אך הדיווחים מספרים שבתקופה האחרונה היא אף נמנעת להצטלם ולהיראות איתו בציבור. רק לא מזמן, סירבה לעלות עם נשיא ארה"ב על מסוק שאמור להסיע את השניים מהבית הלבן אל מסלול ההמראה של "אייר פורס וואן" והסכימה לפגוש אותו על המטוס בלבד, כשהיא מלווה בפמלייתה. 

"היא אישה מאוד עצמאית", ציין המקור וטען שההתעניינות המרובה של כלי התקשורת בנישואים המורכבים שלה בהחלט מקשה על מצבה הנפשי. "כל העיניים של כולם נשואות אליהם ואל מערכת היחסים שלה עם בעלה, ברור שהזמנים האלו לא פשוטים עבורה".

בינתיים, הדוברת של מלאניה, סטפני גרישן, דווקא משדרת עסקים לגמרי כרגיל: "מלאניה מתרכזת כרגע בלהיות אמא טובה ופשוט נהנית מחופשת האביב שלה בפאלם ביץ'. במקביל היא עובדת על פרוייטים עתידיים".