אחרי שעשתה היסטוריה כשהופיעה על השער של הספורטס אילוסטרייטד, אשלי גראהם ממשיכה לכבוש עוד שטחים שעד לאחרונה היו תחת שלטון הרזון. דוגמנית הפלאס סייז האמריקאית חושפת שוב בגאווה את קימוריה במגזין הגברי "מקסים". גראהם (28) נחשבת לדמות מובילה בכל הקשור למגמת "בודי פוזיטיב", אהבת הגוף וקבלתו, והיא לא רק פנים יפות אלא  גם אשת עסקים בעלת קו הלבשה תחתונה למידות גדולות.

A photo posted by MAXIM (@maximmag) on


בדומה למה שהיה בספורטס אילוסטרייטד, זו הפעם הראשונה בת דוגמנית במידה גדולה מופיעה על שער המגזין. חדשות טובות? כנראה שכן - אבל יש שישאלו: למה היא חייבת להיות כל כך עירומה. לפוריטנים היא מסבירה שהחיים שלה באופן כללי הם "עירומים", חשופים.

את תמונת השער, ותמונות נוספות, היא שיתפה בחשבון האינסטגרם הפופולארי שלה. באחת התמונות שמשכה הכי הרבה תשומת לב רואים ידיים גבריות חופנות את החזה שלה, והכיתוב חושף את זהותו: "כשהבעל מגיע לבקר בעבודה". "בעלי מאוד תומך בי", היא אומרת בראיון לאתר הבידור E אונליין. "מה שבאמת מצחיק זה שהתמונה היתה רעיון שלו. קראנו לנו תמונת 'ג'נט ג'קסון".

אין תמונה
כמו ג'נט ג'קסון

אבל לא כולם מבסוטים מהחשיפה של גראהם. "יותר מדי פוטושופ", כתבה בתגובה אחת העוקבות. "את מביישת את כל הבנות המקומרות. עשו לך פוטושופ כדי שתיראי כמו אווה מנדז, תהיי כנה ביחס לעצמך וביחס למה שאת רוצה לעודד". גראהם עצמה מודה שאין לה בעיה עם ריטוש תמונות - עד נקודה מסוימת. 

"אני לא נגד פוטושופ, אבל לא כשמשנים לי את הגוף לחלוטין. אל תצרו לי את הירכיים ואל תעלימו את הצלוליט. יש לי צלוליט, אני מדברת על זה. אני לא רוצה שבנות שעוקבות אחרי יראו שהתמונה עברה יותר מדי עיבוד. יש דרך לעשות את הדברים עם טעם".

A photo posted by A S H L E Y G R A H A M (@theashleygraham) on


למרות שהיא מרגישה טוב עם החשיפה ואין לה שום בעיה להצטלם בביקיני, גראהם - לצערנו, כמו כך אישה - לא שלמה עם כל האזורים בגופה. "הבטן התחתונה שלי שמנה. אני חושבת שלהרבה נשים יש את זה ואני לא מפחדת לדבר על זה. אבל כשהבטן בולטת אחרי המבורגר וצ'יפס, זה מעצבן. אבל אפשר פשוט להיכנס למחטבים ולהמשיך הלאה".

אין תמונה
לוהטת בכל קנה מידה