דניאלה דייר היא הבחורה הכי חזקה בנאשוויל. היא השתתפה בתחרות "strongman", בה מתחרים המשתתפים באתגרים שונים במטרה לזכות בתואר האדם החזק ביותר בעולם, והייתה האישה היחידה בתחרות שהצליחה להרים צמיג במשקל של 225 קילו. חוץ מזה היא מובילת דעה ברשת שמעבירה מסרים בנושא דימוי גוף חיובי לנשים מכל הגדלים וכל הסוגים - וגם זו עוצמה לא קטנה.

אבל דייר לא תמיד הייתה כזו. בילדותה היא סבלה מביטחון עצמי נמוך, שיצר אצלה דיכאון והפרעות אכילה: "לא חשבתי שיש משהו לא בסדר בגוף שלי עד שכולם אמרו לי שאני צריכה להיראות אחרת", היא אומרת בראיון לאתר shape.

לדבריה, כבר כילדה אהבה ספורט וריקוד. "הייתי בבלט והייתי אחת הטובות בקבוצה, אבל גם בלטתי פיזית. הייתי יותר גבוהה ושקלתי יותר מכולן, לא הייתי דומה לרקדנית הממוצעת", היא מספרת. "עם הגיל, בגלל טיפול בסטרואידים שקיבלתי, רק גדלתי והשמנתי עוד ועוד – ובמקביל הביטחון שלי ירד".

בעקבות ההשמנה והקשיים החברתיים החלה לפתח הפרעות אכילה. "הייתי מחביאה חטיפים בכל רחבי הבית כדי שאוכל לאכול אותם כשאני לבד", היא מתארת, "התביישתי באיך שהגוף שלי נראה, הרגשתי שאני בלי שליטה. במקביל כולם בבית הספר העירו לי על המראה החיצוני שלי. הבנים בכיתה התחלקו לשתי קבוצות: או שהם אמרו לי שאני הבחורה המלאה שהם רוצים להתחרמן איתה או שהם התעלמו מקיומי. לאט לאט התחלתי לפתח דיכאון".

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Dani D. Fitness® LLC (@danidfitness1)

  

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Dani D. Fitness® LLC (@danidfitness1)

כדי לנסות להתאים את עצמה ניסתה דייר כל דיאטה אפשרית, אבל ללא הועיל. היא כן המשיכה בדבר האחד, לדבריה, שנתן לה תחושה טובה: הריקוד. "זה המשיך להיות המקום הבטוח שלי ואף פעם לא ויתרתי עליו. כשסיימתי את בית הספר התיכון הייתי נחושה להמשיך לרקוד באופן מקצועי בקולג'. עשיתי אודישן אבל לא התקבלתי. הייתי כל כל מאוכזבת ורציתי לעזוב את עולם הריקוד".

אחרי הוויתור הגדול ניסתה למצוא מקום אחר בו תוכל לקבל את אותה התחושה. "הצטרפתי לאחת האחוות אבל הרגשתי לא שייכת. ניסיתי להתאמן וללכת לחדר כושר אבל ברחתי אחרי עשר דקות כי חששתי ממה שאחרים חושבים עליי". בשנה האחרונה שלה בקולג' שמעה על חברה שהולכת להקים קבוצת כושר. היא הבינה שהגיע הזמן לשינוי: "החלטתי לנסות, ויותר חשוב – החלטתי שאני מפסיקה לנסות להיות ולהיראות כמו כולם".

הניסיון הזה, לדבריה, שינה את חייה. "התקבלתי ועם הזמן נעשיתי מדריכת אירובי. התחלתי להכיר את הגוף שלי טוב יותר ולאהוב אותו, ואז הגשמתי את החלום שלי ופתחתי עסק לאימון אישי. חגגתי את הפתיחה בפסטיבל פיטנס ענק והוכחתי לעצמי ולכולם מה אני יכולה לעשות. והחלק הכי טוב? לאף אחד בפסטיבל לא היה אכפת איך האחר נראה. חגגנו את עצמנו". 

כיום דייר היא כוכבת רשת עם כמעט 30,000 עוקבים, והיא כותבת ומדברת בעיקר על אהבה עצמית ודימוי גוף חיובי: "כל כך הרבה אנשים ינסו לגנוב לכם את האור במהלך השנים. הם יגידו ויעשו דברים שינסו להסית אתכם מהדרך שלכם. אל תתנו לאף אחד לעשות לכם את זה. תדעו מה אתם שווים והמסע שלכם יהיה מופלא".