מה קורה כשגברים בוגרים רואים כוס בפעם הראשונה? ערוץ היוטיוב של בריה וכריסי בדק וצילם – איך זה נראה כשגברים מתוודעים לאיבר המין הנשי. אבל לא סתם גברים, אלא כאלה שלא מוצאים שום דבר מושך באיבר המין שלנו – הומואים. ספויילר: בהתחלה הם היסטריים, אבל בסוף הם מגלים שאיבר המין הנשי, האיבר המסתורי הזה שמעורר תשוקה ופחד, שגורם לגברים לחצות יבשות וימים, אבל גם לשלוח אותנו לגלח אותו במקרה הטוב ולחתוך אותו במקרה הרע, הוא בעצם - איבר רגיל לחלוטין בגוף. כמה מפתיע.

הכוס שלנו, מקור ההנאה הארוטית שלנו, הוא האיבר הכי אינטימי ואישי שלנו אבל גם הכי נתון לשליטה חיצונית. אישה שתתהלך בין מדפים של חנות שמוכרת שמפו, סבון ומוצרי טיפול תגלה גם תכשירים שמטרתם להרחיק את הריח הרע שהווגינה שלה כביכול מדיפה. פרסומות בפייסבוק ימליצו לנו על טיפולי לייזר או שעווה להורדת השערות שעוטפות אותה ומגנות עליה. ואם נלך למדינות שליד, נגלה מקומות שיש בהם מילת נשים, כלומר שמסכנים את חייהן של נשים כדי שהן לא ייהנו ממין. שלא לדבר על רופאים שאומרים לנשים איך כן ולא נכון עבורן ללדת, הלחץ על נשים להשתמש בו כדי להתרבות ופרסומות לתחבושות שמציגים את הוסת שלנו כנוזל כחול וטהור ולא מה שהיא באמת – דם.

אין תמונה
לא, אין לו שיניים

מונולוגים מהוואגינה

מאיפה מגיע הצורך הזה לשלוט לנו בפות? מה הפחד הגדול? ובכן, מתברר שיש פחד. סיפורי פולקלור ישנים מתארים את איבר המין הנשי כחור מוקף שיניים חדות, כזה שנסגר על איבר המין הגברי ופוצע אותו או מסרס אותו.  ולמרות שכולנו כבר יותר חכמים ויודעים שהשיניים היחידות שיש שם הן אלו של מי שיורד/ת לנו, החשש הזה עדיין קיים. נשמע מוזר? פיטר פן, האגדה שמתארת גבר שחושש מלוע מלאת שיניים שקטעה לו את האיבר הארוך שלו שחיוני לו לתפקוד (כלומר את הוק שהתנין קטע לו את היד) - היא עדיין פופולרית. הסרט "מלתעות" שמציג פה עצום מלא שיניים שאוכל גברים (כלומר כריש שתוקף מבלים בחוף) – נחשב לאחד הסרטים הטובים ביותר בכל הזמנים. העובדה ששני היצורים האלה הם גם יצורים ששוחים במים, שמעידים על פריון, רק מחזקת את המחשבה שאיפשהו בתת-מודע שלהם, יש גברים שעדיין פוחדים להכניס את איבר המין שלהם למקום מפחיד ולא נודע, בין אם זה מוצדק או לא מוצדק (זה לא). אפילו אחד המשתתפים בסרטון אמר "אני מקווה שלא אאבד שם אצבע."

אבל הפחד הזה לא יעצור אותנו מלעשות סקס הטרו-סקסואלי. אז איך פותרים את הפלונטר? הדבר ההגיוני לעשות במצב הזה זה חינוך מיני ומגדרי, שיח פתוח ורצון ללמוד, נכון? מסתבר שלא. ההגנה הכי טובה היא ההתקפה. וההתקפה באה לידי ביטוי בהפיכת הפות לדבר לא מפחיד – מגולח, סטרילי ובריח שושנים. איזה חמוד.

אורכידאה (צילום: flickr, flicker)
הפות הפך לחמוד | צילום: flickr, flicker

ריח של דג?

ההתקפה הזו נמשכת כבר כל-כך הרבה זמן ובכל-כך הרבה חזיתות, בין אם בפורנוגרפיה, בפרסומות או גברים שלא מוכנים לרדת לנשים שלא עשו לייזר, שקיבלנו את הדרישות האלו בלי למצמץ, ואנחנו כבר תוקפות את עצמנו. קיבלנו שהפות שלנו הוא מלוכלך ומסריח ולכן אנחנו מוציאות מלא כסף על תכשירים וקרמים, רצות להתקלח לפני סקס ולא נותנות שירדו לנו. קיבלנו שהווגינה שלנו היא דבר מסתורי שמתפקד בצורה מוזרה, ולכן אנחנו לא מסתכלות עליה ולא חוקרות אותה, שותקות אם כואב לנו בסקס, מסתירות כאבי מחזור, ודוחפות לגוף אמצעי מניעה בלי להבין עד הסוף את ההשפעה שלהם. לבסוף, קיבלנו שאנחנו צריכות לשמור על הכוס שלנו כדי שכוחותיו המאגיים לא יגרמו לגברים לאנוס אותנו, ולכן אנחנו עדיין מאשימות את עצמנו אם זה קורה.

מוזרות הכוס הפכה להית כזו אמת טבעית, שאפילו המשתתפים בסרטון, שלא הייתה להם שום נגיעה (ליטרלי) בכוס עד אז, אמרו שהם מרגישים שהם הולכים להריח טונה, ושהוא נראה כמו תמנון והם פוחדים שהוא ישפריץ עליהם דיו. ממש בת הים הקטנה בגרסה הקריפית.

אפילו ההנאה המינית שלנו נשלטת דרך הכוס. הלחץ על נשים לגמור מחדירה, כאילו זו הגמירה האיכותית והטובה יותר, מנוגדת לאנטומיה שלנו – רוב הנשים (הלא-טרנסג'נדריות) בכלל גומרות מהדגדגן. היתרון היחיד של גמירה מחדירה היא שמי שחדר ירגיש שאיבר המין שלו הביא לגמירה. כש"מין" נחשב רק מרגע החדירה ונגמר כשהגבר גומר, אורגזמה מהדגדגן היא רק "המשחק המקדים" ולא הדבר האמיתי. ולעזאזל שעבורנו זה מאוד אמיתי. אבל היי, לפחות אנחנו לא חיות בתקופה שבה הפתרון לנשים היסטריות היה להשכיב אותן ברגליים פשוקות על שולחן הרופא ושהוא יעסה להן את הדגדגן עד שהן יירגעו. בעצם זה לא נשמע כזה גרוע.

דווקא הסרטון הזה מביא איתו בשורה חשובה. הרוגע של הגברים בסוף לעומת הלחץ שלהם בהתחלה, מראה את המיתוס ושבירתו, בקרב גברים שהמיניות הנשית לא משפיעה על המחשבות שלהם כשהם אשכרה נתקלים בפות. כלומר, הוא מראה איך הדברים היו יכולים להיות, אם אנשים יפסיקו קצת לפחד מנשים מיניות.

תיהני מהכוס שלך ותאהבי אותו. וגברים יקרים, כוס מגולח זה אולי נראה לכם יפה, אבל אישה שלא עוצרת כל רגע לחשוב איך היא נראית ומריחה, היא פרטנרית הרבה יותר טובה למין. זה טוב גם עבורה וגם עבורכם.