את שער הגיליון המיוחד של הרולינג סטון, שסוקר את השמות החמים בעולם המוזיקה, מעטרות פניה היפהפיות של הזמרת הבריטית אדל שכבשה את מצעדי הפזמונים בכל מקום (וגם כאן) עם השיר "someone like you". מלבד קול מיוחד, אדל מוכיחה שהיא משב רוח רענן בתעשייה הדחלילית, כאשר בראיון למגזין היא מספרת בגאון על תשוקתה הגדולה לאוכל וחוסר חיבתה המובהק לכושר. שאפו עליה.

אין תמונה
"אין לי שום כוונה לעשות דיאטה או לשנות בעצמי משהו". אדל

"החיים שלי מלאי דרמה, אין לי זמן לעסוק בדיאטה"

היפהפייה בעלת הקול העוצמתי היא רק בת 22 וכבר בדרך להיות אחת מהזמרות הבולטות בעולם, אבל כל זה פחות מעניין את המגזין כנראה. אחת מהשאלות העיקריות שהופנו אליה בראיון המלווה את השער עסקה במשקל שלה, שכן, מדובר בבחורה מלאה בעלת קימורים נאים בהחלט ולא בעוד אחת קולבית שאנחנו כל כך רגילים לראות על המסך: "החיים שלי מלאי דרמה ואין לי זמן לעסוק במשהו פאתטי כמו איך שאני נראית. אני לא אוהבת ללכת למכוני כושר. אני נהנית מאוכל טוב ומיינות איכותיים". עוד היא מצהירה כי אין בכוונתה לעשות דיאטה או לשנות משהו במראה שלה בזמן הקרוב.

"גם אם הייתה לי גזרה מושלמת לא הייתי חושפת את החזה והישבן שלי בשביל אף אחד", אומרת אדל. "אני מאוד אוהבת לראות את הישבן והציצים החשופים של ליידי גאגא וגם של קייטי פרי. מאוד אוהבת. אבל המוזיקה שלי היא בשביל האוזניים ולא בשביל העיניים".

והיא כנראה יודעת על מה היא מדברת. רק באנגליה נמצא האלבום שלה, "21", בעשירייה הפותחת של מצעד האלבומים כבר 13 שבועות. היא אמנם שרה כאילו עברה חיים שלמים, אבל אם תבדקי בתעודת זהות שלה  - מדובר בילדונת בת 22 שנמצאת בתחילת הקריירה שלה.

עם זאת, חושפת אדל בראיון כי על אף הביטחון הגדול שהיא מפגינה על הבמה, גם בה מסתתר שד קטן בפנים. "אני מפחדת מהקהל. באחת ההופעות שלי באמסטרדם הייתי כל כך מפוחדת שברחתי מהאולם דרך יציאת החירום. הלחץ הביא לזה שגם הקאתי מספר פעמים לפני הופעה. בהופעה אחרת בבריסל, הקאתי ישירות על מישהו בקהל, פשוט לא הצלחתי להחזיק את זה. אני לא אוהבת לצאת לסיבובי הופעות ויש לי הרבה התקפי חרדה".

הזמרת אדל (צילום: Larry Busacca, GettyImages IL)
נשמעת כמו אישה מנוסה, בפועל ילדונת בת 22 | צילום: Larry Busacca, GettyImages IL

למדה מביונסה: גם לאדל יש אלטר אגו

אז איך בכל זאת היא עושה את זה? ובכן, מסתבר שהיא למדה דבר אחד חשוב מביונסה, נסיכת האר אנ' בי, אותה היא כל כך מעריצה.  זו החליטה להמציא לעצמה אלטר אגו וקראה לו סשה קרטר, ממש כפי שעשתה ביונסה עם סשה פירס  (גם שמה של אלבומה האחרונה של הזמרת) -  מדובר בדמות אליה היא נכנסת כשהיא מקליטה או מופיעה מול קהל, שעוזרת לה להרגיש מוגנת. אדל מספרת שבדיוק כשעמדה לפגוש את ביונסה, אחת הזמרות שהיא מעריצה במיוחד, קיבלה התקף חרדה: "ואז ביונסה פתאום הופיעה ואמרה לי 'את מדהימה, בכל פעם שאני מקשיבה לך שרה אני מרגישה שאני מקשיבה לאלוהים'. באותו רגע יצאתי החוצה למרפסת, בוכה בהיסטריה, ושאלתי את עצמי מה 'סשה פירס' הייתה עושה עכשיו? וכך נולדה סשה קרטר שלי".

אופנה: מה אפשר לקנות עם התלושים לחג?
>> שופינג עד אלייך הביתה! הכנסי לחנות המעצבים