כבר שמענו על נשים שפוצחות בקמפיינים של גיוס מימון המונים כדי לעבור הגדלת חזה, אבל מה לגבי הסרת שדיים? אופי ברון (19), שנולדה כנקבה ומעוניינת להיות חסרת מגדר, מנסה לאסוף 6,000 פאונד (כ-33 אלף ש"ח) במטרה להסיר את החזה שלה, שלדבריה "גורם לה לתחושת גועל" (מכיוון שאופי עדיין מתייחסת לעצמה בלשון נקבה, כך נעשה גם אנחנו בכתבה).   

אופי נולדה כנקבה ביולוגית וגדלה כילדה, אולם לדבריה, "גיל ההתבגרות השאיר אותי בתחושות קשות של בושה וגועל לגבי גופי. התפתחתי מוקדם, ודי מהר הבנתי שזה לא מתאים לי, זה לא מי שאני". השאיפה של אופי אינה להפוך לגבר, אלא לחסרת מגדר, וכבר כיום היא כורכת את שדיה בחבישה הדוקה כדי שלא יבלטו מבעד לבגדיה (עניין לא פשוט, שכן מדובר בחזה במידה 80D) ומבקשת מאנשים לפנות אליה בצורה שלא משייכת אותה כנקבה או זכר.

אין תמונה
נשואים מאז 2008
 

הניתוח - כריתה כפולה של השדיים - ימומן על ידי משרד הבריאות הבריטי, אולם לדבריה ההמתנה ארוכה וקשה מדי, והיא מעוניינת להאיץ את התליך. לכן, היא פונה לנדיבות ההמון ומבקשת מהם לתרום לה כסף בעמוד מימון מיוחד שפתחה לצורך העניין. לפי התכנית, רקמת השד תיכרת כמעט במלואה, אולם ייעשה מאמץ לא לפגוע בצינורות החלב של אופי, לבקשתה, כדי לא למנוע ממנה להניק אם תבחר להביא ילדים לעולם.

"אנשים גדלים ומחנכים אותם לחשוב שיש רק בן או בת, שחור או לבן, אבל בעצם יש הרבה גוונים באמצע, ושם אני נמצאת", הסבירה אופי בראיון לדיילי מייל. "החבר שלי, שהוא גבר ביולוגי וסטרייט, תומך בי במאה אחוז, וכמוהו כל מי שמכיר אותי. לאמא שלי היה אמנם קשה בהתחלה, אבל אמרתי לה שאם זה היה כל ניתוח קוסמטי אחר, למשל: אם הייתי בוחרת להגדיל את החזה שלי, לא הייתה לה בעיה, והיא הסכימה איתי. קשה לי לבקש ככה כסף מזרים, אבל אין לי ברירה אחרת, זה החלום שלי".