אין תמונה
מרקידה את חדר הניתוח
יש אנשים בעולם הזה שלא מספיק להם לעשות לימונדה מלימונים, גם חשוב להם שכל אחד מסביבם יזכה לכוס גדולה מהמעדן המתוק. כזאת היא, ללא ספק, דברה כהן – אישה עם שמחת חיים ואופטימיות שתמיד תזכיר לך להסתכל על חצי הכוס המלאה. דקות ספורות לפני שעברה כריתת שדיים מניעתית כפולה, היא הרימה את כל חדר הניתוח, על רופאיו ואחיותיו ומרדימיו, לריקוד חיים מקפיץ וקצבי.

כהן, אמא לשתיים ונשאית הגן שאחראי על סרטן השד והשחלות, החליטה לעבור ניתוח מקדים בטרם הסרטן יכה. בניסיון להילחם בלחץ של הניתוח, היא בחרה להפיג את המתח באמצעות מסיבת ריקודים מטורפת שצולמה לסרטון יוטיוב וכבר סחפה קרוב לשישה מיליון צפיות.

כהן לא ביקשה מחבריה יותר מדי בזמן שהכינה עצמה להליך שהיא עומדת לעבור, מלבד בקשה אחת קטנה. בעמוד הבלוג האישי שלה caringbridge כתבה שהחלום שלה הוא שבזמן שהיא עצמה תעבור את הניתוח, כולם ירקדו לצלילי אותו שיר של ביונסה כך שהיא תוכל ליצור סרטון פלאש מוב גלובלי. "הייתי מאוד רוצה ליצור סרטון החלמה. אין דבר שעושה אותי מאושרת יותר מאשר לראות אחרים רוקדים, מאושרים, ומרגישים הכי טוב שיש עם גופם", כתבה. אנשים רבים נענו לבקשתה של דברה ועשו בדיוק את מה שביקשה. פייר? זה הדבר הכי מהנה שאפשר לעשות עבור אחרים.

>> איך עושים סקס אחרי כריתת שדיים?
>> עברתי כריתת שד ואני מרגישה הכי נשית שיש

mako נשים עכשיו גם בפייסבוק: בואי, הקפה עלינו