ליזה חזן (31), מאמנת כושר המתמחה בשיטת ה"קנגו ג'אמפס" ואושיית אינסטגרם כיפית במיוחד, חיפשה בהיריון תמונות אותנטיות של נשים אחרי לידה, אבל מצאה בעיקר תמונות רוויית פילטרים. רגע אחרי שילדה את בנה הבכור עוז, היא החליטה להעלות לאינסטגרם תמונות שחושפות בטן אחרי היריון, בלי פילטרים ובלי למכור לוקשים לקהל העוקבות שלה.

"היי אמא, כן כן את, זאת שקוראת את זה עכשיו" היא כתבה בפוסט האחרון; "אני רוצה להגיד לך שהנפיחות הזאת תיעלם, זה אומנם יקח קצת זמן, אבל מצד שני לקח לך 9 חודשים כדי להצמיח אותה לגודל הזה.
הנוזלים האלה שכעת ממלאים את גופך ומעניקים לו מראה לא מחמיא בלשון במעטה יעלמו גם הם, סימני המתיחה יהיו מנת חלקך להזכיר לך שאת גיבורה, הצלקת בבטן תהיה לך לאות גבורה כל פעם שתביטי במראה הנשירה תיפסק והעייפות..."

היי אמא, כן כן את, זאת שקוראת את זה עכשיו אני רוצה להגיד לך שאת לבד הנפיחות הזאת תיעלם, זה אומנם יקח קצת זמן... אבל מצד שני לקח לך 9 חודשים כדי להצמיח אותה לגודל הזה הנוזלים האלה שכעת ממלאים את גופך ומעניקים לו מראה לא מחמיא בלשון במעטה יעלמו גם הם...סימני המתיחה יהיו מנת חלקך להזכיר לך שאת גיבורה ,הצלקת בבטן תהיה לך לאות גבורה כל פעם שתביטי במראה הנשירה תיפסק והעייפות תחלוף אני אומנם מאמנת כושר וחיה חיים דיי בריאים אבל אני לא שונה ממך גם אני ״זכיתי ״ בגנטיקה לא פשוטה כל חיי אני נלחמת בה מבחוץ זה אולי נראה פשוט וכאילו נולדתי ״רזה״ מבטיחה שלך שזאת מלחמה יומיומית למציאת איזון בחיים... פעם לא הייתי מעיזה לעלות תמונות כאלה של עצמי ובטח שהייתי נחרדת לגלות אותם במראה אבל זה רק בגלל שפעם הייתי ילדה ולא הבנתי בכלל כמה הגוף שלי קדוש כמה הוא הרבה מעבר למשקל מעבר למספר על סרט המדידה פעם לא ידעתי למה הוא מסוגל, פעם חשבתי שאני חזקה רק כשהצלחתי להרים משקלים כבדים מאימון לאימון, המעטתי בערכו וביכולות שלו היום אני יודעת שגופי הוא מבצרי הוא הבית מקדש שלי ואני אטפח אותו ואשמור עליו מכל משמר התמונות המצורפות הן במיוחד כדי להזכיר שבתקופה בה הכל מלא פילטרים וריטושים במציאות כולנו אנושיים ❤️ @postpartum #1monthpostpartum @postpartum_weightloss @postpartum_fitnezz #bs2f #b2f #nikewear #postpartumbody #motivationforfitness #postpartumjourney @fit_moms_of_ig @inspirepregnancy @inspiracoes_mj @postpartum @postpartum_journey_mummy @fit.moms.of.ig @fitgirlsworldwide @pregnantandperfect @pregnantwithstyle @pregnancyguide @pregnanthealth @pregnancyworkout @healthy.pregnancy @fitpregnancy @pregnant.photos @beautifulpregnancy_ @pregnantandfit @fashion.pregnancy @pregnantmamas @pregnancygram_ @inspirepregnancy @pregnancyfirst @pnmag @stagesofpregnancy @pregnantmamas #pregnantmom @inspirepregnancy #israel_best #igmoms #bellybump #pregnancyworkout #postpartumfitness #pregnantandperfect #girlboss #top #pregnantandfit #fitmama #pregnancyannouncement #pregnancylife #pregnancyworkout #mothershape #fit_moms_of_ig #stylishbump#9months #9monthspregnant #goodvibesquotes

A post shared by Liza KJ - Fitness & Lifestyle (@lizahazan) on

"ציפיתי שאחרי שאלד יצאו לי המים ואחזור לעצמי כי עשיתי ספורט. לא ראיתי מספיק דוגמאות לגוף אחרי לידה" מספרת ליזה; "אני חיה ברשתות, באינסטגרם, אני רואה נשים שמעלות תמונה אחרי לידה אבל רק אחרי שהן כבר נראות מצוין, וזה לא עוזר לי. אני רואה עם מה נשים מתמודדות באמת, כשאת גדולה, כשיש לך בטן, ורציתי להראות שזה בסדר. אני מדריכת כושר אז כולם אמרו לי שארזה מהר, אבל זה אנושי להיות נפוחה, לא להיות המידה המקורית שלך בג'ינס, בשביל זה יש מכנסיים מבד נמתח".

ובכל זאת, לא פשוט להעלות תמונה כזו. הרי אנחנו מעלות לאינסטגרם את התמונות הכי מחמיאות שלנו.

"אם היית אומרת לי לפני שנה שאני אעלה תמונה כזו של עצמי, לא מחמיאה ועם כרס, לא הייתי מאמינה. אבל עברתי כזה מסע, אני מחזיקה ילד בידיים, הפרופורציות שלי השתנו. העיקר הוא לא מה יגיד סרט המדידה, אלא מה הרכב הגוף שלי. היום אני רוצה לחזור להיות שרירית וחזקה כדי להרים אותו, להרים עגלה, דברים שלא חשבתי עליהם קודם".

High waist #filter ����‍♀️�� don’t believe everything you see ����there are so many photo hacks on #instagram so don’t even try to compare yourself to others הינה לכם פילטר שנקרא : גזרה גבוהה הוא יפה ומחמיא גם בתמונות וגם במציאות ������ הבעיה היחידה איתו שכמו בכל פילטר, הוא אחיזת עיניים הרשת מוצפת בתמונות לפני אחרי כדורי הרזיה שהם פשוט ״קסם״ דיאטות 17,18,19,20 ימים מחוכים רוטטים להצרת הקפים דיאטות מים מיץ לימון ומרקי כרוב בדרך להצלחה אין קיצורי דרך והנוסחה כל כך פשוטה שאנשים סרבים להאמין שהיא נימצא שם ככה בחינם זמינה לכל דורש תזונה נקיה +אימוני אירובי והתנגדות אל תאמינו לכל מה שאתם רואים ולעולם אבל לעולם אל תשוו את עצמכם לאחרים ❤️❤️❤️ יש טובים מכם ויש פחות אבל כמוכם אין !!!! תייגי חברה שצריכה תזכורת ������ #babysteps2fitness #bs2f #b2f #nikewear #postpartumbody #motivationforfitness #postpartumjourney @fit_moms_of_ig @inspirepregnancy @inspiracoes_mj @postpartum @postpartum_journey_mummy @fit.moms.of.ig @fitgirlsworldwide @pregnantandperfect @pregnantwithstyle @pregnancyguide @pregnanthealth @pregnancyworkout @healthy.pregnancy @fitpregnancy @pregnant.photos @beautifulpregnancy_ @pregnantandfit @fashion.pregnancy @pregnantmamas @pregnancygram_ @inspirepregnancy @pregnancyfirst @pnmag @stagesofpregnancy @pregnantmamas #pregnantmom @inspirepregnancy #israel_best #igmoms #bellybump #pregnancyworkout #postpartumfitness #pregnantandperfect #girlboss #top #pregnantandfit #fitmama #pregnancyannouncement #pregnancylife #pregnancyworkout #mothershape #fit_moms_of_ig #stylishbump#9months #9monthspregnant #c-section #nike #nikewomen

A post shared by Liza KJ - Fitness & Lifestyle (@lizahazan) on

אילו תגובות קיבלת לתמונות האלה?

"תגובות מדהימות. זה רק מוכיח כמה נשים צריכות לראות מישהי אנושית שמראה להן שלא ישר חוזרות לקוביות. אני גם יודעת שהרבה נשים אחרי לידה משתמשות בפילטרים, זוויות מחמיאות, מכנסיים בגזרה גבוהה. זה בסדר, אבל צריך גם להגיד את האמת - 5 אחוז מהיום אני נראית סבבה, שאר הזמן אני כמו כולן. כשאני מורידה את הגזרה הגבוהה הבטן נשפכת. היא שם. אני רוצה שנשים ידעו שזה אנושי לא לחזור מיד לסקיני. לא כולן רותם סלע וגל גדות. זה מבנה גוף, גנטיקה, לא כולן מבינות את זה. לקח לנו 9 חודשים להעלות את המשקל הזה, הגיוני שגם יקח זמן לחזור לעצמנו".

4 days after a C-section, We returned home �� In the last 2 days It felt like the doctor forgot another baby inside of me �������� I’m still blown and very much in pain. it feels like I was hit by a truck. Recovery it’s a road taken in baby steps. �� �� Im trying not to be hard on myself but I can’t lie it’s not an easy task. #babysteps2fitness #bs2f #b2f #c-section # #postpartumbody #postpartumjourney #motivationforfitness @fit_moms_of_ig @postpartum @postpartum_journey_mummy @fit.moms.of.ig @fitgirlsworldwide @pregnantandperfect @pregnantwithstyle @pregnancyguide @pregnanthealth @pregnancyworkout @fitpregnancy @pregnant.photos @beautifulpregnancy_ @pregnantandfit @fashion.pregnancy @pregnantmamas @pregnancygram_ @inspirepregnancy @pregnancyfirst @pnmag @stagesofpregnancy @nike @nikesportswear @pregnantmamas #pregnantmom @inspirepregnancy #israel_best #igmoms #bellybump #pregnancyworkout #postpartumfitness #pregnantandperfect #girlboss #top #pregnantandfit #pregnancyannouncement #fitmama #pregnant #pregnancyphotos #pregnancyannouncement #pregnancylife #pregnancyworkout #mothershape #fit_moms_of_ig #stylishbump#9months #9monthspregnant

A post shared by Liza KJ - Fitness & Lifestyle (@lizahazan) on