כן, חורף. כן, קרמבו. כן, קר. אנחנו אלופות בתירוצים, מצד שני, פיג'מת הפוך הזאת לא תישאר עלינו לנצח, ואם לא בא לך להיכנס לקיץ עם אי אלו קרמבואים על ירכייך, יש לנו משהו שמאוד ידרבן אותך להזיז את עצמך: שתי נשים, אמהות ליתר דיוק, שמוכיחות שאין דבר שעומד בפני שרירי הבטן. אז נכון הן מאמנות כושר כבר שנים ועושות את זה מדי יום. אז אנחנו נתפשר איתך (ועם עצמנו) על פעמיים בשבוע. הולך? ואם זה לא ישכנע אותך לעשות משהו, אז אנחנו באמת לא יודעות מה כן. 

אחלה אימון לצמצום היקפים

אין תמונה
ענבל אמרן
מי אני: ענבל אמרן, בת 32 מפתח תקווה, נשואה +2. בוגרת האוניברסיטה העברית ובעלת תואר במדעי התזונה (B.Sc.NUTR) ומדריכת סטודיו בעלת ותק של למעלה מ10 שנים. מאמנת במועדון גו אקטיב קריית אונו

שגרת האימונים השבועית שלי:
מעבירה פעמיים בשבוע אימוני HIIT  בקבוצות קטנות. כמו גם מאמנת שעורי לס מילס ובעיקרם bodyattack  -שיעור אירובי אינטרוואלים אתלטי שעובד על כל הגוף. ו-bodypump  - שעור חיזוק בעזרת בר + פלטות לשיפור סבולת שריר ולמראה חטוב, ומתאמנת בעצמי בשיעור bodybalance – שילוב של יוגה ופילאטיס וזה מה ששומר על בריאות הגוף תחת העומסים.

איזה שינוי האימון עשה בגופך? "מכיוון שהאימון מגביר את חילוף החומרים בגוף ותורם לעלייה במסת שריר ומפחית אחוזי שומן - הוא סייע לי מאד לצמצמם היקפים באזורים היותר בעייתיים כמו אזור הבטן והירכיים. אני עדה לכך שהאימון גם משפר את היכולות של המתאמנים באימונים אחרים, למשל מי שעובר שלושה חודשים באימוני HIIT יגלה שהרבה יותר קל לו במהלך אימוני ריצה, הרמת משקולות ושחייה".

מה זה בכלל HIIT:

שיטת אימון הפוגות בעצימות גבוהה, שנעשה בו שימוש במגוון אביזרים פונקציונליים, שמשפרים את הכושר הגופני תוך כדי עבודה על שרירי הליבה ובאתגרי שיווי משקל וקואורדינציה.  האימון מתבצע על מכשיר כושר מרובה תחנות עבודה (אומניה) חדשני שמיועד לאימון בו זמנית של עד 8 מתאמנים ברמות קושי שונות, מקצוענים וחובבנים כאחד, בגילאים שונים.

במהלך האימון, שנמשך עד 45 דקות, עוברים המתאמנים סבבים בין 8 תחנות מתחלפות, כשבכל תחנה ישנו אביזר שעובד על קבוצת שרירים מסוימת: משיכת חבל ארוך וכבד, שק אגרוף, רצועות TRX, גומיות ברמת מתיחה מתכווננת, מוט מתח ושכיבות שמיכה, זוג טבעות, מוט עם כדור משקל למעלה לחיזוק שרירי היציבה בעבודה עם רוטציות שונות ועוד. 

היתרונות:
האימון העצים נמצא יעיל לשרפת קלוריות לא רק בזמן האימון אלא עד 24\72 שעות לאחר סיום האימון
שיפור הכושר הגופני בזמן קצר.
את האימון ניתן לבצע בכל תחומי הכושר.
לאחר 6 שבועות של אימוני HIIT ניתן לראות ירידה של 2% שומן.

אין תמונה
ענבל אמרן
למי זה מומלץ?
למתאמנים בעלי כושר בסיסי שרוצים לשפר את היכולת שלהם בצורה מהירה ומאתגרת.

כמה קלוריות שורפים
?
600 קלוריות באימון של 30 דקות וכמות קלוריות זהה גם במהלך 48 השעות שלאחר האימון.

"האימון הקנה לי מראה סימטרי ונכון"

אין תמונה
שמרית ג'רבי
מי אני: שמרית ג'רבי, בת 35 נ+1. בוגרת אוניברסיטת תל אביב תואר שני בסיעוד (במסלול תזה) . מדריכת מדריכת סטודיו ברשת גו אקטיב מזה שבע שנים. טריינרית בתוכנית Body Attack מבית LES MILLS העולמי.

שגרת האימונים השבועית שלי:

מעבירה אימון Body Attack 3 פעמים בשבוע. ובנוסף בתוכנית האימונים שלי אני מאמנת עוד תכוניות מבית LES MILLS  כמו אימוני רכיבה RPM ואימוני GRIT . ה- RPM משפר יכולות אתלטיות ומורכב במבנהו כאימון רכיבה באינטרוולים. ה GRIT – אימון אינטרוולים עצים ביותר שמתאים לאנשים בעלי רמת כושר.

איזה שינוי האימון עשה בגופך? "זה בוודאות הקנה לי מראה סימטרי ונכון. מעבר לכך, האימון הזה עזר לי מאד להגיע ליכולות האירוביות הגבוהות ביותר שהייתי בהן אי פעם. זה בא לידי ביטוי בקלות בפעילויות היומיומיות שאני מבצעת וכמובן ביכולת שלי להוסיף עוד ועוד  שיעורים במערכת האימונים השבועית שלי בכל דרגות הקושי הקיימות.  המתאמנת הממוצעת צפויה לחוות שינוי במבנה הגוף, קרי בפרופורציות נכונות ובמראה מחוטב וארוך של השרירים השונים. כמו גם בעליה במסת השריר ובשריפת קלוריות - גם בשלב המנוחה שלאחר האימון".

מה זה בכלל bodyattack?

אימון אירובי אינטרוולים אנרגטי בעצימות גבוהה, שמטרתו להביא את המתאמן למקסימום הוצאה קלורית במשך זמן האימון. השיעור שנמשך 60 דקות מורכב מ-12 קטעים מוזיקליים עכשוויים באורך של עד 4.5 דקות למקטע. בכל מקטע עובדים על מרכיב כושר אחד או שניים כמו כח, יציבה, סיבולת, קואורדינציה ושיווי משקל.

לאחר 20 דקות של עבודה בדופק אירובי מקסימלי בו הגוף מתחיל לשרוף קלוריות, מתקיים מקטע מנוחה המשלב עבודה של כח ושיווי משקל, שלאחריו יוצאים ל-20 דקות נוספות של עבודה בעצימות גבוהה עד לשלב העבודה על שרירי הבטן והשחרור. 

אין תמונה
שמרית ג'רבי

יתרונות:

שריפת קלוריות מירבית בזמן קצר
חיטוב ועיצוב הגוף
שיפור הסיבולת – תגיעו למקסימום האישי שלכם
שיפור הקואורדינציה ושיווי המשקל

למי מומלץ? לכל מי שרוצה לשפר את יכולות הסיבולת שלו, להתחטב להתחזק ותוך כדי גם ליהנות

כמה קלוריות שורפים? 700 קלוריות באימון של 60 דקות.

רוצה גם? בין ה-20 -22 בנובמבר באילת יתקיים בפעם השנייה בישראל  הפנינג "נון סטופ פיטנס 2014" - סוף שבוע שכולו אימוני כושר ואירובי, והוא יכלול עשרה מתחמי כושר, 50 מאמנים ולמעלה מ-100 שיעורי כושר. בין האימונים החדשים שיועברו במהלך שלושת הימים על ידי המאמנים המובילים בתחומם בישראל: אימון אירובי בשם,GRIT   מגוון אימוני ספינינג, אימון שרירי ליבה בשם CX Works  , אימון מקבילים מחזורי בשם אקולוייזר, אימון מחזורי בשם Le HIIT בסגנון BOOTCAMP צבאי, אימון באמצעות גליל משקל בשם , VIPR אימון משוכות EQUALIZER , אימון TRX Metabolic Blast  מטבולי בדופק גבוה למקסימום שריפת קלוריות במינימום זמן ועשרות אימונים נוספים.

ההפנינג, שיתקיים במלונות  מג'יק פאלאס וליאונרדו קלאב, הוא תוצאה של שיתוף פעולה בין אקדמיית LFA,  בית הספר להסמכת מדריכי כושר ותנועה, הג'ימנסיה ולס-מילס ישראל. מעבר לאימונים - יכלול האירוע גם מסיבות אל תוך הלילה, דוכני מכירה של מוצרי ביגוד, הנעלה וציוד ספורט.

מתי: 20-22.11.2014 
מ-07:00 עד לשעות הקטנות של הלילה.

מלון לאונרדו קלאב ע"ב הכל כלול  ומלון מג'יק פאלאס ע"ב חצי פנסיון.
הנחה מיוחדת לגולשי MAKO
בעת הרישום יש להכניס קוד הטבה ACTIVEPARTY2014

לפרטים ולהרשמה.