מאמנת הכושר האמריקאית, ג'נל פלאנגן בת ה-40, מתחזקת חשבון אינסטגרם שמונה כ-40 אלף עוקבים. פלאנגן, צברה את עשרות אלפי המעריצות בזכות תמונות המוטיבציה וההשראה שהיא מעלה מדי יום, במטרה לעודד נשים לשמור על אורח חיים בריא. היום, היא משתמשת בפרסום שלה כדי לעזור לנשים לאהוב את עצמן יותר ולהפריך את המיתוסים על הגוף המושלם. 

אבל פלאנגן לא נעזרת רק במשפטי השראה, אלא בתמונות חצויות בהן היא מציגה כיצד גם הגוף החטוב והשרירי שלה הוא בעצם גוף נורמלי שמקושט בצלוליט ועור רפוי, ומוכיחה שגם מאחורי הגוף החטוב ביותר מסתתרת לא יותר מפוזה או תנוחה מחושבת במיוחד ושכל צלוליט ניתן להעלמה למראית עין.

A post shared by JanelledFiT (@janelledfit) on

"אנחנו לא צריכות שיתקנו אותנו, כי אנחנו לא שבורות", כתבה באחת התמונות. "אין לי כוונות לנסות ולמחוק את הצלוליט שלי, בטח לא עם מוצרים. יותר חשוב לי לאהוב את עצמי כמו שאני באופן טבעי", הוסיפה והתייחסה לאין ספור החברות שמציעות לה להתנסות במוצרים שלהן להעלמת הצלוליט, כדי שתפרסם אותם בעמוד הפופולרי שלה. למי שתהתה, היא תמיד מסרבת.

A post shared by JanelledFiT (@janelledfit) on

"אני מרגישה שבחיים לא נצליח להיראות באמת כמו דוגמניות או הילדות המפורסמות מהאינסטגרם שלא סוחבות עליהן גרם שומן. זה כל הזמן מסביבנו. בתמונות במגזינים הדוגמנית חטובה אבל היא בעצם מרוטשת או חיה חיים לא בריאים", הוסיפה בראיון לדיילי מייל.