אשלי בקשי וקסמן התחילה את דרכה כמדריכת איפור שהצמיחה אמפריית יוטיוב, אבל בשנים האחרונות אנחנו אוהבות לראות בה מודל לחיים בריאים של קבלה העצמה נשית ודימוי גוף חיובי. בפוסט שהעלתה אתמול הראתה כוכבת הרשת עד כמה בקלות ניתן ליצור מניפולציה על המראה החיצוני. "אלה לא תמונות של לפני ואחרי", כתבה ליד צמד תמונות בהן היא נראית לבושה באותו הבגד ומצולמת באותו האור ובאותו החדר. את ההבדל בין שתי התמונות, הסבירה, אפשר אמנם לייצר מאוד בקלות – אבל המסר שלה היה דווקא להשלים עם המראה שלנו כמו שהוא.

"היה לי ממש חשוב להעלות פוסט כזה", סיפרה הבוקר לפאולה וליאון, "והעליתי הרבה פוסטים כאלה בחודשים האחרונים. אנשים כל הזמן כותבים לי 'וואו איך רזית', ורציתי להראות להם שאני יודעת להצטלם בצורה מחמיאה, אבל אם אני רוצה להראות את האמת מאחורי – הנה, זו האמת".

בקשי סיפרה מאיפה הגיע השינוי בתפיסה שלה, שהוביל אותה להירשם בתקופה האחרונה ללימודי תזונה הוליסטיים. "זה שילוב של הגיל והשלב שלי בחיים. אני אמא לארבעה, הגוף שלי עבר שינויים. המעבר שלי לאורח חיים הרבה יותר בריא ונכון הגיע בעקבות זה שראיתי הרבה מחלות במשפחה, והבנתי שאם לא אדאג לבריאות אז משהו יכול לקרות".

כשפאולה וליאון ביקשו מבקשי להסביר להם מהם הטריקים של האינסטגרמיות לצילום מחמיא, היא קמה להדגים פוזות של עמידה זקופה וזוויות נכונות מול התאורה. "מרימים את הכתפיים וכבר הופ הכל נראה שטוח, ולוקחים את הטוסיק קצת אחורה, וזה כבר נראה כאילו יש לך רווח יותר גדול בין הרגליים".

זו לא הפעם הראשונה בה בקשי משתפת את הגולשים בפער הזה שבין האינסטגרם לבין המציאות. הנה עוד כמה פעמים בהן היא הזכירה לנו שמה שחשוב באמת זה פחות איך אנחנו נראות, אלא עד כמה אנחנו אוהבות את עצמנו.